Sol Reklam

Minecraft hayatım.exe

alfemofficial

Skripter & Pluginer
Elmaslar
14
Puanlar
0
Minecraft
ArdaErdem
Minecraft hayatıma 7 yıl önce başladım, ilk olarak eskilerde 1.5.2 sürümü vardı ben hep tek oyunculu oynardım, ve çok oyunculuyla tanıştım orada oyuncu gelmesini bekledim. Ama bilmezdik eskiden yani bilenler vardı ama ben bilmezdim nasıl sunucu girilir falan... Sonra araştırdım buldum bi sunucu vardı adını hatırlamıyordum orda arkadaş edindim o arkadaş gerçekten arkadaştı onunla 3 sene arkadaş kaldık, ve sebebini söylemek istemiyorum arkadaşlığımızı bitirdik keşke bitirmeseydim diye hâlâ üzüldüğüm oluyor. Onun dışında yeni sunucularda oynadım o arkadaşımla klan kurduk ve klan evleri bastık. Kendi kendime dedim ki ben neden sunucu açmıyorumki ? İlk sunucumu portlu açtım bedavaya, pvp sunucusuydu o zamanlar pek bilgimiz yok tabiki YouTube'dan alıyorduk, sunucu baktım 10 kişi felan giriyordu aktif tabi o zamanlar benim için çok büyük sayılar bunlar :D her neyse bedava olduğu için sunucu 7/24 açık olmuyordu bende sunucuyu kapatmaya karar verdim, sunucuyu kapattım ve biraz plugin ile alakalı dersleri izledim çok güzel kanallar vardı Davut abi mi neydi :D ondan baya öğrendim bu işime yaradı tabiki çoğu sunucuda rehber mod felan oldum, gelişe gelişe skript yazmayı öğrendim bu benim işime çok yaradı sunucularda daha çok yetkili olmama yaradı. Ve 13 yaşıma geldiğimde bir sunucu açtım 10 TL ye hosting adını vermek istemiyorum, 15 20 kişi giriyordu bu sunucu 1 ay gitti ama vip alan olmadığı için kapandı. Çünkü o zamanlar maddi durumumuz iyi değildi şimdi istesem 32 GB sunucu alabilirim burda size demek istediğim durumunuz yoksa bile üzülmeyin birgün herşey güzel olacak. Ondan sonra sunucu hiç açmadım 14 yaşımda bir sunucuya ortak oldum sonra gelişince ortaklıktan ayrıldım. Kendi yoluna gittim, sunucu açtım 5 GB 2 - 3 ay dayandı sonra ilgilenmediğim için kapandı şuan 15 yaşıma geldim mutluyum Allah'ıma şükür durumum iyi yakında sunucu açıcağım.

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
.exe daha yasıyormu :D

alfemofficial

Skripter & Pluginer
Elmaslar
14
Puanlar
0
Minecraft
ArdaErdem
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Minecraft hayatımı bende anlatıcam bi ara

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
minecraft-hayatım.exe çalışmayı durdurdu.

Yazıları Biraz Daha Büyük Yazarsan Okunaklı Olabilir.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı