Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft | Garip Hayvanların Gözünden Oynama Modu | Morph Mod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Selam! Ben Ada.

Modumuzun ismi; Morph Mod
Bu Modun Özellikleri:
  • Minecraft'ı başka hayvanların/karakterlerin gözünden oynamamızı.
  • Oyunumuza eğlence katmamızı.
  • Yeni yerler/evler/köyler keşfetmemizi.
  • En önemlisi istediğiniz her mob'a girebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Morph modda domuz gümüşbalığı gibi moblar olursanız 1 blok aralıktan geçilebilir.
  • Yarasa, ender dragon, blaze gibi moblara ve yaratıklara dönüşürseniz havada uçabilirsin.
  • Tavuk olursanız yüksek yerlerde sert düşmessiniz.
  • Zombi, domuz adam, wither skeleton, lav balçığı, blaze olursanız survivalda lavda kolayca yüzebilirsiniz,
  • Squid yani mürekkep balığı olursanız suda sınırsız nefes alabilirsiniz, hemde suda çok hızlı yüzersiniz.

Bu Modun Zararları:
  • Zombi veya iskelet olursanız güneşte cayır cayır yanarsınız.
  • Enderman, blaze olursanız suda hasar alırsınız.
  • Squid alırsanız karada nefes alamazsınız.
  • Havada uçarak blokları zor kırarsınız.

Moblara Nasıl Dönüşürüm?

O moblara dönüşmek için o mobu öldürmeniz gerek. Öldürürseniz otomatikmen o moba dönüşürsünüz. Birden fazla mob öldürdüyseniz o mobları `Ü` harfine basarak yukarı aşağı ok tuşları ile ilerleyin entertuşu ile o mob olabilirsiniz.

Morph Modu İnceleme Videosu

Morph Mod Nasıl Yüklenir?

Uyarı: Bu modun çalışması için Minecraft Forge (MineTürk Link Verdim.) ve iChun Util Mod (1.7.2 ve üzeri için) yüklü olması gerekmektedir!

1. Modu indirin,
  2. İndirdiğiniz dosyaları Minecraft’ın yüklü olduğu dizindeki “mods” klasörüne kopyalayın (C:/Users/KULLANICI/AppData/Roaming/.minecraft/mods),
  3. Minecraft genellikle ”%AppData%/Roaming/.minecraft/mods” dizininde yüklüdür,
  4. Minecraft’ı başlatın. Morph Modu ile iyi oyunlar.

İndirme Linkleri:

1.12.2 Gerekli Dosyalar

1.7.10 Gerekli Dosyalar

1.7.2 Gerekli Dosyalar
Morph Mod:

1.6.4 Gerekli Dosyalar
Morph Mod:

1.6.2 Gerekli Dosyalar

Evet arkadaşlar bu konumuzun da sonuna geldik.
Umarım emeğimin karşılığını alırım yani sizin mutlu olmanızı sağlarım, mod çalışırsa güzel/eleştirisel/saygılı yorumlar atmanızı bekliyorum.
İyi günler!

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Eskiden Modlu Survival videoları izlerken böyle mod olduğunu görmüştüm. Hayvan seçip o hayvanın gözünden görüyoruz vb vs. Gerçekten bu Mod konusu anılarımı depreştirdi. Modu konu içerisinde çok hoş ve güzel tanıtmışsınız. Sırada olan Mod tanıtımı için sabırsızlanıyorum. Beklemedeyim :)​

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy

Eskiden Modlu Survival videoları izlerken böyle mod olduğunu görmüştüm. Hayvan seçip o hayvanın gözünden görüyoruz vb vs. Gerçekten bu Mod konusu anılarımı depreştirdi. Modu konu içerisinde çok hoş ve güzel tanıtmışsınız. Sırada olan Mod tanıtımı için sabırsızlanıyorum. Beklemedeyim :)​
En yakın zamanda yeni bir mod tanıtımı yapmayı planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı