Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft | Garip Bir Komut?! | Playable Piano

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Selam! Ben Ada.
Bu gün MC TR kullanıcılarının hoşuna gidebilecek bir komuttan bahsetmek istiyorum.
Bu komut ile sizinde Minecraft’ta gerçekçi bir piyanonuz olacak. Üstelik bu piyanoyu çalabilirsiniz. İster yeni yapacağınız haritalarda kullanın isterseniz de çalarak Minecraft’ın piyanisti olun.

Komut sadece 1.8+ sürümlerinde çalışmaktadır ve 1.9 sürümünde çalışmayacaktır.

Playable Piano Komutu Resimleri

piano-ss-768x434.png

2016-01-31_22.45.33-768x434.png

Playable Piano Komutu İnceleme Videosu

Playable Piano Komutu Nasıl Yapılır?
  • Öncelikle kendinize bir komut bloğu vermeniz gerekiyor. Komut bloğu vermek için yazı yazma bölümüne /give @p command_block yazın ve ENTER‘a basın.
  • 2 tane komut bloğuna ihtiyacımız var. Komut bloklarınızı aralarında bir boşluk olacak şekilde bir yere koyun.
  • Aşağıdan indirdiğiniz komutları sırasıyla komut bloklarına kopyalayıp yapıştırın.
  • Son olarak komut bloklarının arasındaki boşluğa kızıltaş bloğu koyarak aktive etmeniz gerekiyor.

Playable Piano Komutu indir:

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Gayet kaliteli konu. Başarılar.

DVRK

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
35
Puanlar
0
Komut yapımcısının yaparken kanser olduğu ve çok kaliteli bir konu, başarılar!

T

Tvic

Ziyaretçi
çok garip bir komutmus cidden ben konunun adına bastığımda biraz dağa büyük bir yapı bekliyodum fakat gayet güzel ve minik bir yapı tek sıkıntı 1.8 sürümlerinde oynamıyorum artık

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu olayı daha yeni görmeme çok üzüldüm. Keşke eskiden çekseymişim. Çünkü o aralar Youtube ile haşır neşirdim :'(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı