Tanıtım Minecraft Food Plus Modu!

ChiaX

💎Team Arcenia
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
225
Puanlar
790
Discord
ChiaX#6271
Minecraft
ChiaX
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
Food-Plus-Mod.jpg

Minecraft Food Plus Modu!
Her gün harika ziyafet çekmek isteyenlerin modu!
Minecraft sofralarından herkese merhaba sevgili okurlar! Bu konumda sizleri gurmelerin diyarına götürmeye karar verdim. Karşınızda, Food Plus modu! Pek çoğumuz Minecraft'ta modlu oynama deneyimini yaşamıştır. Gerek başka çok oyunculu sunucularda, gerek siz ve 3 arkadaşınız için açılmış özel sunucularda. Peki bu çok övdüğümüz modlar ne sağlar? Modlar, Minecraft'ın orijinalinde olmayan her türlü araç, gereç, blok veya yemeğin Minecraft'a eklenmesini sağlar. Özel bir doku paketine ihtiyaç duyulmaksızın, kendi özel dokuları olabilir.

Bu Akşam Yemekte Ne mi Var?
Aslına bakarsanız, bu akşam yemekte çok şey var. Neden mi? Çünkü, Minecraft'ın en iyi restoranlarından olan Food Plus'a gidiyoruz! Burada bin bir çeşit et, peynir, ekmek ve yumurta bulunuyor. Bunların yanı sıra, Food Plus özel bıçağı ile yemekleri ortadan ikiye harika kesebiliyorsunuz. Eğer bu restorana arkadaşınızla gidecekseniz, gönül rahatlığı ile yemeğinizi paylaşabilirsiniz!

Food Plus Sürümleri!
Food Plus binlerce kişi tarafından kullanılıyor ve kullanılmaya devam ediyor. Peki Food Plus kullanıcıları hangi sürümlerde oynuyor? Tabii ki, 1.7.10! Minecraft 1.5.2'den 1.7.10'a kadar sürümleri bulunan Food Plus modunun, maalesef ki güncel sürümleri gelmedi. Fakat şu da bir gerçek ki; günümüzde bile en çok modlu Minecraft oynayanların 1.7.10'u tercih ettiğiini görüyoruz. Bu yönden de büyük bir sıkıntı yok.

Food Plus İndirme!
Sizlere Food Plus'ın her sürümünden indirme bağlantılarını bırakıyorum. Bunun yanı sıra, her türlü sorun yaşama ihtimaline karşın alternatif bağlantıyı da konuya ekleyeceğim.

• Food Plus 1.7.2 - 1.7.10 İndirme Bağlantısı | Alternatif-1 için
    Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
  • Food Plus 1.7.2 - 1.7.10 İndirme Bağlantısı | Alternatif-2 için
    Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
    !
  • Food Plus 1.6.4 İndirme Bağlantısı | Alternatif-1 için
  • Food Plus 1.6.4 İndirme Bağlantısı | Alternatif-2 için
  • Food Plus 1.6.2 İndirme Bağlantısı | Alternatif-1 için
  • Food Plus 1.6.2 İndirme Bağlantısı | Alternatif-2 için
  • Food Plus 1.5.2 İndirme Bağlantısı | Alternatif-1 için
  • Food Plus 1.5.2 İndirme Bağlantısı | Alternatif-2 için
  • Food Plus 1.5.2 İndirme Bağlantısı | Alternatif-3 için
Son
Modun yeni sürümleri geldiği gibi konunun yorum kısmında paylaşılacaktır, sağlıcakla kalın. İyi forumlar dilerim!

xOrcun

Yönetim - Developer - Skripter - Pluginer
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
19
Elmaslar
287
Puanlar
3.290
Discord
xOrcun#5541
Minecraft
xOrcun
Güzel tanıtım olmuş.

ChiaX

💎Team Arcenia
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
225
Puanlar
790
Discord
ChiaX#6271
Minecraft
ChiaX

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Premium
En iyi cevaplar
41
Elmaslar
8.358
Puanlar
10.140
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Minecraft deneyimini daha ilgi çekici kılmak için ideal bir moda benziyor ki şahsen çok da beğendim. Son olarak da eline ve kalemine sağlık 😊

Crypton

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
58
Puanlar
160
Discord
Crypton#0161
Minecraft
Crypton