Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Filmi Hakkında

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
33EF5F37-1A8B-4249-85DE-03B3F4E0B389.jpeg

Minecraft Filmi

Merhaba değerli forum üyeleri sizlere bugün son zamanlarda gündeme oturmuş olan Minecraft Filmi hakkında konuşmak istedim. Belki de çoğunuz benim gibi bugün öğrendiniz veya bilmiyordunuz benim de bu konudaki amacım film hakkında bilgilendirmek.​

Filmin Çıkış Tarihi
Filmin çıkış tarihi eğer bir aksaklık olmaz ise 4 Mart 2022 olarak belirlendi . Eğer o zaman işim olmaz ise kesinlikle izleyeceğimi belirtmek istiyorum . Çünkü güzel bir film olacağa benziyor. Belki de bu kadar önceden haberimizin olmasının sebebi Minecraft önceden Filmi izleyecek kitle toplamaya çalışması olabilir.​

Film Kadrosu
Filmin oyuncuları hakkında bir bilgi bulunmamakta fakat yapımcı ve yönetmenleri aşağıdaki listededir​

• Film Yapımcısı : Roy Lee
• Film Yapımcısı : Jill Messick
• Film Yapımcısı : Vu Bui
• Film Yönetmeni : Peter Sollett
Ayrıyetten film senaristlerini de unutmamak gerekiyor . İşte film senaristleri : Rob McElhenney , Jason Fuchs , Adam Nee , Aeron Nee , Jeffren Jurgensen filmin senaristleri bu kadar şimdi gelelim en can alıcı konuya filmin konusuna ...

Filmin Konusu
Tahmin ettiğim üzere hepimiz bir filmi konusu için izleriz eğer bizim ile uyuşuyor ise daha çok izlemek isteriz bu yüzden bu konumda Filmin Konusu ‘ ba da yer vermek istedim filmin konusu kesin olmamak ile beraber en yalın haliyle budur ;​

Kötü niyetli Ender Dragon un küçük bir kız çocuğunu ve onun grubundaki arkadaşlarını büyük bir yıkım yoluna sokmasını anlatıyor . Biz buna kısaca genç bir kız ve arkadaşlarının kötü niyetli Ender Dragon ‘ a karşı olan maceralarını konu alıyor diyebiliriz.

Film çıktığında izleyecekler yorumdan belirtebilir .

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yıllardır ertelenen bu film için çok sabırsızlanıyorum ama yıllar yakın olsa :(

lildmr

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
473
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Filmin çıkış tarihi eğer bir aksaklık olmaz ise 4 Mart 2019 belirlendi Bu kısmı anlamadım

lildmr

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Bence anladınız . Bildirimden bile kötü yorum yaptığınızı anladım . İyi günler
Şuna bak yetkili ekibi kimlere kalmış. Adam tarihi yanlış yazdığını belirtiyor adamı tersliyorsun.

Fenix Network

FenixNW.Keyubu.Com
Elmaslar
586
Puanlar
6.020
4 Mart 2019 Geçmedimi :D

lildmr

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Şuna bak yetkili ekibi kimlere kalmış. Adam tarihi yanlış yazdığını belirtiyor adamı tersliyorsun.
Terslemek değil kusura bakmayın gözümden kaçmış . Herkes hata yapabilir düzgünce uyarmak yerine neden öyle cevap vermiş anlamadım . Her neyse kusura bakmayın tekrardan düzelttim

ByMikan

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
59
Puanlar
2.110
2015-2016 yıllarında,bu filmin 2019-2020 yılları arasında çıkacağı söyleniyordu.Açıkçası sevindim,başarılı bir film olacak gibi duruyor.

gifmkn.gif

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı