Sol Reklam

Haber Minecraft Filmi 2022 Yılında Çıkıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

14418-minecraft-1920x1080-game-wallpaper.png

Minecraft Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu!
2013 ile 2014 yılları arasından yana günümüze kadar Minecraft filminin çıkacağı gündemdeydi. Ancak film üzerinde yaşanan anlaşmazlıklar vb vs. olaylar yüzünden normalde 2019 yılında çıkması gereken film iptal edilmişti. Senaryo tekrar yazılacaktı. Son haberlere göre artık filmin yavaş, yavaş şekil aldığını anlayabiliyoruz. Adeta film yıllardır insanları çıkmaması ile çileden çıkarmaya devam ediyor. Dilerseniz yazımızı okumaya devam edin. Şimdi film hakkında yeni detaylara geçelim.

minecraft-wallpaper-33239614.jpg

Film Hakkında Bilgiler
Mojang ve Warner Bros şirketlerinin ortak yapacağı bu film kesin olarak 4 Mart 2022 tarihinde sinemalarda vizyona girilmesi bekleniyor. Neredeyse bu film için 4-5 yıldır uğraşıyorlar. 2022'ye kadar uzaması ile birlikte bu yıllar 7-8 yıla kadar tırmanması bekleniyor. Görünüşe göre film bildiğimiz basit filmler gibi olmayacak. Mojang şirketi yaptığı açıklamaya göre filmin çıkacağı tarih filmin ucu, ucuna yetişeceğini belirtiyor. Film yöneticisi bir kaç ay önce değiştirilip başka bir yönetmen tarafından yeniden senaryo yazılacağını eski konumda belirtmiştim. Film yönetmenliğini bu sefer Peter Sollett üstlenecek. Bu kişinin çıkardığı filmler genellikle sinema dünyasında beğeniliyor. Film hakkında olan düşüncelerinizi yoruma beklerim.

b6ZfvIc.jpg

Film Özeti
Film verilen ufak spoiler bilgisine göre Ender Ejderyasının bulunduğu ortamda geçicek gibi gözüküyor. Film içerisinde macera ile peş, peşe koşacak bir kızın hikayesi anlatılacak. Mojang yaptığı açıklamaya göre bu filmi izleyenler kesinlikle Minecraft oyununa bakış açısını değiştirecek. Açıklamasında bulundular. Film hakkında verilen detaylar şu anlık maalesef bu kadar. Oyunun 2022 yılında çıkacak filmi hakkında yaptığı resmi Twitter açıklamasını aşağıda olan kısımdan inceleyebilirsin.

68486

Film Tanıtımı
Filmin ilk çıkacağı zaman oyunun resmi kanalı tarafından bir tanıtım yayımlanmıştı. Ancak üzerinden çok zaman geçti. 2014 yılında yayınlanan bu tanıtım geçerliliğini büyük ihtimal kaybettiğini düşünüyorum. Çünkü filmin özeti ile bir alakası yok.

Film Tarihi
Film 4 Mart 2022 tarihinde dünya genelinde bir çok sinemada vizyona girecek. Filmin ilk tanıtımı çıktığında filmin 2017 yılında çıkacağı belirtilmişti. Ancak uzun bir sessizlik ardından 2019 yılında ertelenmiştir. Yeni bir güncelleme ile 4 Mart 2022 tarihinde ertelendi.. Filmin artık bu saaten sonra ertelenme ihtimali düşünülmüyor. Eğer iptal olursa film fos olabilir.

birth-of-manjpg-464c38_1280w.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
"Gerçek hayat Minecraft" gerçek oluyor! Clickbaitler tarihe karışıyor desene :D

Jimenezz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
Bence sadece animasyon olsa daha iyi olurdur, böyle aynı yabancı amatör animasyon yapımcıları gibi olmuş, açıkçası şu Trailer'dan gördüğüm kadarıyla beğenmedim ben. :hayir: (Kendi görüşüm.)
Not; bence Hypixel'e yapılan animasyonlar daha kaliteli duruyor.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Bence sadece animasyon olsa daha iyi olurdur, böyle aynı yabancı amatör animasyon yapımcıları gibi olmuş, açıkçası şu Trailer'dan gördüğüm kadarıyla beğenmedim ben. :hayir: (Kendi görüşüm.)
Gerçek değil zaten o, fanmade.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Paylaşılan fragman resmi kanala ait değil. Hayran yapımı bir fragman. Yani, özetle uyuşmaması gayet normal.

Jimenezz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
Paylaşılan fragman resmi kanala ait değil. Hayran yapımı bir fragman. Yani, özetle uyuşmaması gayet normal.
inşAllah gerçeği bunun gibi dandik olmaz :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

"Gerçek hayat Minecraft" gerçek oluyor! Clickbaitler tarihe karışıyor desene :D
Bence sadece animasyon olsa daha iyi olurdur, böyle aynı yabancı amatör animasyon yapımcıları gibi olmuş, açıkçası şu Trailer'dan gördüğüm kadarıyla beğenmedim ben. (Kendi görüşüm.)
Gerçek değil zaten o, fanmade.
inşAllah gerçeği bunun gibi dandik olmaz :)

Güzel ve hoş yorumlarınız için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı