Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft faction server lapis kaybolma sorunu [Çözüldü]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MuzisyenCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
14
Puanlar
895
Minecraft
EgoBeyy
Merhaba arkadaşlar biz faction server kuruyoruz 4 gb ramimiz var lapis kazarken elime v8 kazma alıp duraksamadan kazdığımda kırdığım lapis bloğunda ki yere düşücek olan lapisler yere düşmüyor yok oluyor aradada yere düşüyor sadece xp si geliyor bunun nedeni plugin mi lag mı çözemedik

ARKADAŞLAR BİLGİLENDİRMEK İÇİN YAZIYORUM SORUNU YARATAN PLUGİN (FASTASYNCWORLDEDİT]
Teker teker plugmanla bütün pluginleri disable yaparak test ettik ve sonuç fastasyncworldedit pluginin bozulmuş olması yüzünden kırılan bloklardan çıkan madenleri vb hepsini yok ediyor kendi çapında dosyalarını silip serveri yeniden başlattığımızda dosyalarını tekrardan kurarak sorunu çözdük konuyla ilgilenen ve mesaj atan herkese teşekkürler iyi forumlar :)

Son düzenleme:

End3r YT

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Taha Kaya#8199

Elmaslar
63
Puanlar
0
Minecraft
Fatelyw

AutoPickup plugini varsa ve aktif olarak kazıyorsanız plugini güncelleyin veya plugini kapatıp deneyin .
Veya sunucunuzda Lapisleri oto block çeviren özellik varsa onu devre dışı bırakın bozuk olabilir .​

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
470
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
Merhaba arkadaşlar biz faction server kuruyoruz 4 gb ramimiz var lapis kazarken elime v8 kazma alıp duraksamadan kazdığımda kırdığım lapis bloğunda ki yere düşücek olan lapisler yere düşmüyor yok oluyor aradada yere düşüyor sadece xp si geliyor bunun nedeni plugin mi lag mı çözemedik
Sorununuzu tam olarak anlamadım fakat AutoPickUp pluginini kurun hem sunucunuz için daha iyi olur.

Pluginin amacı: Kırdığın blocktan düşecek olan item direkt olarak envanterine geliyor.​

MuzisyenCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
14
Puanlar
895
Minecraft
EgoBeyy
Sorununuzu tam olarak anlamadım fakat AutoPickUp pluginini kurun hem sunucunuz için daha iyi olur.

Pluginin amacı: Kırdığın blocktan düşecek olan item direkt olarak envanterine geliyor.​
Plugin kurulu olduğu halde komutu yazıp envantere gelmesi için onayı veriyorum ve kazmaya devam ettiğim halde gelmiyor örnek verirsem
Mesela 50 lapis bloğu kırıyorum 30 u gelmiyor envanterime 20 si geliyor diğer 30 blok envanterime ulaşmadan yok oluyor galiba
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

AutoPickup plugini varsa ve aktif olarak kazıyorsanız plugini güncelleyin veya plugini kapatıp deneyin .
Veya sunucunuzda Lapisleri oto block çeviren özellik varsa onu devre dışı bırakın bozuk olabilir .​
Pluginleri test ettik autopickup pluginini çıkarttık öyle denedik yine oluyor başkada pluginimiz yok bu konuyla ilgili zaten
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Eğer denemeye zamanınız varsa sunucumuza davet etmek isterim sizi yoksa sorunu çözemeyeceğiz
discord adresim Kıvırcık#5366

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, konu ile alakalı Discord üzerinden birazdan mesaj atacağım. Tabii eğer isterseniz buradan da yardımcı olabilirim, kararda sizin ?

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
İlk defa böyle bir sorun duydum.

MuzisyenCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
14
Puanlar
895
Minecraft
EgoBeyy

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

ARKADAŞLAR BİLGİLENDİRMEK İÇİN YAZIYORUM SORUNU YARATAN PLUGİN (FASTASYNCWORLDEDİT]
Teker teker plugmanla bütün pluginleri disable yaparak test ettik ve sonuç fastasyncworldedit pluginin bozulmuş olması yüzünden kırılan bloklardan çıkan madenleri vb hepsini yok ediyor kendi çapında dosyalarını silip serveri yeniden başlattığımızda dosyalarını tekrardan kurarak sorunu çözdük konuyla ilgilenen ve mesaj atan herkese teşekkürler iyi forumlar :)

Yanlış yere açılmış, konu taşındı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı