Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft Faction Haritam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

Kamelon

Ziyaretçi
Merhabalar MC-TR Üyeleri bu benim ilk spawn yapımım hep böyle yapmak isterdim kısmet bugüneymiş değerlendirirseniz sevinirim
1.png

6.png

2.png

3.png

4.png

5.png

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
8/10 İlk Haritana Göre Güzel Medieval Yapılar Gibi Olmuş Aşırı Sevdim.

K

Kamelon

Ziyaretçi

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Gerçekçi konuşacağım çünkü yalan söylersem bu şekilde devam eder ve geliştiremezsin bu beni üzer, Öncelikli olarak haritalarda normal ağaçlar kullanılmaz haritanın 10/9'u ağaçla doldurulmuş yapılar iyi değil genel olarak bir spawn özelliklerini taşımamakta ama umutsuzluğa kapılma unutma bu senin ilk haritan ve herkes ilklerinde iyi olamaz ama geliştirebilir youtube'dan öğretici videolar izlersen gelişeceğine inanıyorum.
separator.png

K

Kamelon

Ziyaretçi
Gerçekçi konuşacağım çünkü yalan söylersem bu şekilde devam eder ve geliştiremezsin bu beni üzer, Öncelikli olarak haritalarda normal ağaçlar kullanılmaz haritanın 10/9'u ağaçla doldurulmuş yapılar iyi değil genel olarak bir spawn özelliklerini taşımamakta ama umutsuzluğa kapılma unutma bu senin ilk haritan ve herkes ilklerinde iyi olamaz ama geliştirebilir youtube'dan öğretici videolar izlersen gelişeceğine inanıyorum.
Eki Görüntüle 152043
Teşekkür ederim

CorlFeX

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Ulas#4812

Elmaslar
1
Puanlar
400
Minecraft
CorlFeX
Fazla iyi olmamış fakat geliştirebilirsin kendini örneklere bakarak hareket edebilirsin fakat daha iyisinin geleceğine eminim başarılar <3

Mustafa_kal1n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mustafa '#9644

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
Mustafa_kal1n
Faction detaylı haritalar daha göze hoş geliyor bu yolda devam et

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı