Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft Eşya Modu (Furniture Mod) Nasıl İndirilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
yeni_logo.png

Önsöz
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Minecraft Furniture Mod nasıl kurulur? Onu göstereceğim. Umarım yardımcı olabilirim. Haydi konuya geçelim.

Önemli Not.
Minecraft modlarını yüklemek istiyorsanız bilgisayarınıza Forge yüklemeniz gerekir aksi takdirde modunuz çalışmaz. Forge'nun nasıl yüklendiğini bilmiyorsanız buraya tıklayarak Forge yükleme konuma ulaşabilirsiniz.

Haydi, adımlara geçelim.
Adım 1: Öncelikle modumuzun resmi sitesine giriyoruz. (Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) Sonra ise biraz aşağıya iniyoruz ve orada indirmek istediğimiz sürümü seçiyoruz. Ben 1.8.9 olarak indireceğim çünkü Forge'u öyle yükledim.

1-min.png

Adım 2: İstediğimiz sürümü seçtikten sonra indirme butonuna tıklıyoruz. İndireceğimiz yeri seçtikten sonra modumuz inmeye başlıyor.

2-min.png

Dikkat bu adım çok önemli!
Adım 3: İndirdiğimiz eşya modumuz .Minecraft dosyasındaki mods klasörüne atıyoruz. (Mods klasörü sizde yoksa yeni klasör diyerek oluşturabilirsiniz.)

3-min.png

Adım 4: Eşya modumuzu gösterdiğim şekilde mods klasörümüze atıyoruz. Artık modumuz kurulmuş oluyor tek yapmamız gereken oyuna girmek.

4-min.png

Adım 5: Her şeyi yaptık artık geriye sadece oyuna girmek kalıyor. Oyunumuza tıklıyoruz ve modumuz oyun içinden çok kısa bir kurulum yapıyor.

5-min.png

Adım 6: Oyunumuza girdikten sonra envanterimize giriyoruz ve sağ üst taraftaki sandalye butonuna tıklıyoruz., önümüze eşyaların olduğu bir yer geliyor. Artık dilediğimiz gibi eşyalarımızı kullanabiliriz.

6-min.png

Eğlenmenin dibine vur!
Adım 6: Artık dilediğimiz gibi eşyalarımızı yerleştirip eğlenebiliriz! İsterseniz bir ev yaparak içini düzebilirsiniz.

7-min.png

İyi eğlenceler, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
322
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
İlk yorum güzel rehber eline sağlık

S

sooply

Ziyaretçi

Hukuu1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
Hukuu0
Ellerine Sağlık Yazar Bey Helal Olsun Tek Kelimeyle Mükemmel Anlatmaya Gerek Yok :D

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
322
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Güzel anlatmışsın fakat normal mod yükleme rehberi forumda var ve bu modu yüklerken de ekstra bir şey yapmana gerek yok ama yine de beğendim.​

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Güzel anlatmışsın fakat normal mod yükleme rehberi forumda var ve bu modu yüklerken de ekstra bir şey yapmana gerek yok ama yine de beğendim.​

Amacım zaten modu tanıtmak ve sizlere göstermek fakat genede anlatayım dedim bilmeyen var ise. Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
Yararlı, teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı