Sol Reklam

Minecraft En İyi Tuzakların Yapımı!

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
unnamed.png

Arkadaşlarınız hep size tuzak mı kuruyor? Artık bu tuzaklardan bıktınız mı? O zaman bu konuyu dikkatlice okuyun ve siz de arkadaşlarınıza tuzaklar hazırlayın! Kemerlerinizi bağlayın, koltuklarınızı dik konuma getirin ve bir bardak kahvenizi alıp konuyu okumaya başlayın. Bu konuda sizlere arkadaşlarınızı nasıl tuzağa düşüreceğinizi anlatacağım.

Bu tuzaklar ile arkadaşlarınızı kolayca tuzağa düşürebilir ve arkadaşlarınıza o güzel hissi yaşatabilirsiniz.

1- Basınç Plakaları İle Dolu Bir Oda!

Bu tuzak arkadaşınızı tuzağa düşürmenizin bir yoludur, bu tuzakta fırlatıcı, ok ve basınç plakasına ihtiyacınız var. Bu aletler ile arkadaşınızı öldürebilir ve onun eşyalarını alabilirsiniz, tabii bu tuzak eskilerde kaldığı için arkadaşlarınızın kanacağını düşünmüyorum ama yinede denemenizi tavsiye ederim!

Spike%20Trap%201.png

[1/3] - Girişte arkadaşınızı etkileyecek cazip işareti olan dar bir koridor oluşturun.

SpikeTrap%202.png

[2/3] - Zemin boyunca fırlatıcı (veya isterseniz daha fazla) yerleştirin ve içine birkaç ok yerleştirin. Koridora ise basınç plakalarını yerleştirin.

Spike%20Trap%203.png

[3/3] - Şimdi, arkadaşınız baskı plakasına basarsa, fırlatıcı bir ok atar ve arkadaşınızı tuzağa düşürmüş olursunuz!

2- Lavlarla Dolu Bir Koridor!

Bu tuzak arkadaşınızı tuzağa düşürmenizin bir yoludur, bu tuzakta halı, lav ve bir odaya ihtiyacınız var. Bu aletler ile arkadaşınızı öldürebilirsiniz, arkadaşlarınız bu tuzağa %70 kanacaktır! Arkadaşınız halılarda yürürken lavlara düşecektir.

LavaPit1.png

[1/4] - Yani, sadece bu çekici koridora bak. Kim içeri girmek istemez ki?

LavaPit2.png

[2/4] - Şimdi içerideyiz, iki basınç plakası ve hemen yanlarında iki tuzak kapısı olduğunu görebiliyorsunuz. Hmm...

LavaPit3.png

[3/4] - İşte müşteri bakkalcı abla ile konuşmak için tezgâha girmeden önce tuzağın genel görünüşü. Ne olacağını bilmiyor!

LavaPit4.png

[4/4] - İşte karşısına çıktıktan sonra olan şey. Evet, lav tuzağı! Arkadaşınız öldü ve siz de mutluluktan havalara uçuyorsunuz!

3- Tablo Tuzağı
Bu tuzak arkadaşlarınızı kolayca oyuna getirebilmeniz için icat edildi! Bu tuzak ile arkadaşlarınızı tablonun içine girmesini sağlayarak öldürebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyler, tablo, oda ve tabela. Bu eşyalar ile arkadaşlarınızı öldürebilirsiniz. İşte görseller!:

PaintingTrap1.png

[1/3] - İnsanların Minecraft'ta resimlerinin arkasına odalarını gizlediği bilinen bir numaradır. Bakalım bunun arkasında bir tane var mı?

PaintingTrap2.png

[2/3] - Oh hayır! Tam tuzağa düştün. Çok meraklı olduğun için sana çok güzel gözüküyor! Gerçekten sanatla ilgileniyorsanız, üzgünüm :(

PaintTrap3.png

[3/3] - Bunu inşa etmek için küçük bir giriş kapısına işaretler koyun, böylece üzerlerine bir tablo asabilirsiniz. Kapının içine bir delik kazıp lavla doldurun ve etkisini görün!

Umarım konumdan etkilenmişsinizdir, bu tuzaklar ile arkadaşlarınızı öldürebilir ve onlardan intikam alabilirsiniz. Okuyan herkese sonsuz teşekkürler, hepsini deneyebilirsiniz. İşe yaradığını görebilirsiniz... İyi forumlar.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Konunun detayları ve anlatım biçimin gayet hoş olmuş. Fakat, konudaki bütün yazıları ortalamak yerine başlıklar gibi belirli kısımları ortalarsan daha hoş bir görüntü ortaya çıkar. Başarılarının devamını dilerim!

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Güzel bir anlatım olmuş. Yalnız başta ki resimi 1920x1080 yapabilir misin.

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Bu sırada anlatımını beğendim.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Bu konu minecraft ın kendi forum unda paylaşılmılştı sanırım.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Bu konu minecraft ın kendi forum unda paylaşılmılştı sanırım.
Evet oradan aldım tuzak isimlerini + resimlerini.

Bu sırada anlatımını beğendim.
Teşekkürler.

Güzel bir anlatım olmuş. Yalnız başta ki resimi 1920x1080 yapabilir misin.
Minecraft.net ten aldığım için değişiklik yapamam.

Konunun detayları ve anlatım biçimin gayet hoş olmuş. Fakat, konudaki bütün yazıları ortalamak yerine başlıklar gibi belirli kısımları ortalarsan daha hoş bir görüntü ortaya çıkar. Başarılarının devamını dilerim!
Teşekkürler.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Konu anlatımın güzel olmuş ama birkaç öneri vereyim. İlk resmi daima 1920x1080 boyutunda seç, resimleri spoiler içine koyma ve ara yazıları uzun tut.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Konu anlatımın güzel olmuş ama birkaç öneri vereyim. İlk resmi daima 1920x1080 boyutunda seç, resimleri spoiler içine koyma ve ara yazıları uzun tut.
Teşekkürler

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Resimler dışında gayet güzel bir makale olmuş.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy

AksuCraft

oyna.aksucraft.com
Elmaslar
64
Puanlar
1.310
Yer
Aksu
güzel tuzak listesi kim bilir daha kaç tane var

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı