Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft - En İyi Mini Games Sunucuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft - En İyi Mini Games Sunucuları
Oyun oynamaya hazır mısın? 3, 2, 1 ve oyun!

Geçtiğimiz son birkaç yıldır birbirinden farklı birçok "Mini Games" sunucusu ortaya çıktı. Bu sunucuların ortaya çıkması ile birlikte hayli kafamızı karıştı. Bu konumuz içerisinde bir oyunun en iyi hangi sunucuda oynanabileceğini ve sebeplerini açıklayarak tam anlamıyla burada konuşacağız. O zaman, değerli zamanımızı kaybetmeden hemen konumuza geçelim.

dims

Yatak Savaşları ( Bed Wars )
Bu oyunu büyük bir bölümünüz mutlaka biliyorsunuzdur. Genellikle en fazla 4 en az ise 1 takım olur. Bu takımlar kendi kendilerine gelişirler. Gelişen takımlar, takım arkadaşları ile birlikte başka takımın yatağını kırmayı çalışır. Yatağı olmayan takım öldüğü zaman bir daha doğamaz. Sona kalmaya başaran takım diğer oyuncuları öldürdüğü zaman oyunu kazanır.
HYPIXEL

Kendinize sunucu mu arıyorsunuz? O zaman "Hypixel" ismini verdiğimiz sunucunun tam sizlere göre olduğunu düşünüyorum. "Gerçekten bu sunucuyu neden seçtiniz?" gibisinden sorular sorduğunuzu tahmin edebiliyorum. Yatak Savaşları oyunu, ilk kez bu sunucu tarafından piyasaya sürüldüğü için bu sunucuyu seçmeye karar verdim. Bu sunucuyu seçme sebebim de sadece bu etken yoktu. Aslında bahsettiğimiz sunucunun hilelere karşı korumasının sağlam olduğunu söyleyebilirim. Hilesiz, donmasız ve sorunsuz bir oyun zevki için en iyi sunucunun bu sunucu olduğunu düşünüyorum.

Bu oyuna alternatif olarak GommeHD, CraftRise ve Son Oyuncu sunucularını öneririm.

x1080-yRD.jpg

Yumurta Savaşları ( Egg Wars )
Konu aldığımız bu oyun içerisinde en fazla 4 en az ise 1 takım bulunmaktadır. Takımlar kendi kendilerine gelişir ve yumurtalarını koruma altına alırlar. Bu takımlar belirli bir seviyeye geldikten sonra başka bir takıma karşı saldırıya geçerler. Yumurtası bulunmayan takımın içerisinde bulunan oyuncular öldüğü zaman bir daha aslen doğamaz. Bu takım savaşları arasında sona kalan takım, oyunu tam anlamıyla tamamen kazanmış olur. Kazanan takıma yalnızca coin hediye edilir.

CUBECRAFT

Konu aldığımız bu oyunun yapımcılığını "CubeCraft" sunucusu üstleniyor. Bu sunucunun hile korumasının tamamen güçlü olduğunu rahat bir şekilde söyleyebilirim. Kısacası bu sunucu içerisinde neredeyse bir tane bile hile bulunmamaktadır. Sunucu sahipleri, bu oyuna her hafta bir yenilik getiriyor. Yenilik seven biriyseniz bu sunucu içerisinde mutlaka oynamanızı şiddet ile öneririm. ( Hilesiz, donmasız, ve sorunsuz oyun deneyimi için bahsettiğimiz sunucuyu sizlere önermekteyim. )

Bu oyuna alternatif olarak GommeHD, CraftRise ve Son Oyuncu sunucularını öneririm.

129350

Build Battle ( Yapı Savaşları )
Oyun içerisinde iddialı yapılar mı yapıyorsunuz? O zaman bu yarışma tarzı iddialı oyunun tam sizlere göre olduğunu düşünmekteyim. Bu oyunun takımlı ve takımsız olmak üzere iki türe bulunmaktadır. Oyun başladığı zaman oyunculara oylama sunulur. En çok oy alan yapı konu olarak seçilir. Oyun sırasında oyuncular 3 ile 8 dakika arasında süre verilmektedir. Bu süre zarfı içerisinde en çok oy alan yapı oyunu tam anlamıyla tamamen kazanır. Kazanan oyunculara coin hediye edilir.
HYPIXEL

Bahsettiğimiz oyunu ilk olarak bu sunucu piyasaya sürdü. Bununla birlikte birçok sunucu bu oyunu kendi sunucusuna kopyaladı. Bu şekilde oyun ün kazandı. Oyunun kendi ana sunucusunda oynamak en iyisinin olacağını düşünüyorum.

Bu oyuna alternatif olarak CraftRise ve Son Oyuncu sunucularını öneririm.

79417

Sky Wars
Oyun takımlı ve takımsız olarak 2 türe ayrılır. Genel olarak oyuncular takımsız olan oyunu tercih eder. En az 6 en fazla ise 12 kişinin oynadığı bu oyun sırasında en son hayatta kalan oyuncu, oyunu direkt olarak kazanır. Ölürseniz oyunu kaybedirsiniz.

HYPIXEL

Bu oyunun hayranları genel olarak bu sunucuyu tercih ediyor. Daha doğrusu bu oyunu ilk kez "Hypixel" isimli sunucu çıkardı. Bahsettiğimiz sunucunun gayet iyi bir hile koruması bulunuyor. Birçok kişi sunucu içerisinde çok lag olduğunu söylemesine rağmen sizlere bu kaliteli sunucuyu şiddetle önermekteyim. ( Mega Walls gibi güzel bilinmedik oyunları var. )

Bu oyuna alternatif olarak CubeCraft, CraftRise ve Son Oyuncu sunucularını öneririm.

79418

Survival Games
Bu efsane oyunu büyük bir bölümünüz en azından 1 kereliğine olsa bile oynamıştır. Konu aldığımız bu oyun en az 12 en fazla ise 24 kişi olarak oynanmaktadır. Bazı sunucular bu oyunun takımlar sürümünü de getirmiş. Oyun başladığı zaman oyuncular ortaya doğru koşar. Ortada en fazla 12 en az ise 12 sandık bulunur. Oyuncular bu sandıklar içerisinden işlerine yarayacak eşyaları ararlar. Bazı sunucular içerisinde ise hava desteği düşmektedir. Genellikle bu sandıkların içerisinden hiç olmadık bir şekilde değerli eşyalar çıkmaktadır. Oyun içerisinde hayatta kalmayı başaran son kişi oyunu kazanmaktadır.

BACKPLAY

Daha önceden bu sunucunun ismini duydunuz mu? İsmini duymamanıza rağmen sevineceğinizi düşünüyorum. Büyük bir kısmınız MC-SG sunucusunu biliyorsunuzdur. Bu ismini verdiğim sunucu bildiğimiz MC-SG sunucusunu tekrar açmış. Her geçen gün aktifliğini arttıran bu sunucunun büyük bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Bu sunucunun hile koruması bulunmaktadır.

Bu oyuna alternatif olarak GommeHD, Mineplex, CraftRise ve Son Oyuncu sunucularını öneririm.

mcsg.png

Herobrine Chamber
Bu oyun içerisinde herkes tek olarak oynamak zorundadır. Herobrine oyunculara görev verir. Bu görevleri en iyi yapan oyuncu hayatta kalmayı hak eder. Geriye kalan diğer oyuncularımız ise oyunu tam anlamıyla tamamen kaybetmektedir.

JERRYHANDHARRY

Bahsettiğimiz oyunu ilk olarak bu sunucu çıkardı. Daha sonra birçok sunucu bu oyunun tamamen kopyalayarak kendi sunucusuna ekledi. Bununla birlikte oyun ün kazanmaya başladı. Aslında bu oyun içerisinde pek fazla hile derdi yok.

Bu oyuna alternatif olarak CraftRise sunucusunu öneririm.

x1080-UcP.jpg

Sunucu Rehberi
Bahsettiğim sunucular hakkında buradan rahatlıkla bilgi alabilirsiniz.

Sunucu İsmiOyun TürüSunucu IP
Hypixel​
Sky Wars, Build Battle, Bedwars ve Mega Walls​
mc.hypixel.net​
Cube Craft​
Eggwars ve Skywars​
play.cubecraft.net​
Jerry Hand Harry​
Herobrine Chamber, Faction ve Skyblock​
play.itsjerryandharry.com​
Back Play​
Survival Games​
eu.backplay.net​

original.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

BereX

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Sunucu Sahibi
Elmaslar
49
Puanlar
13.520
Yer
.
Başarılı olmuş

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
ellerine sağlık.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Arkadaşlar CraftRise sunucusunu Eggwars oyunu için öneririm. Bizde yakın zamanda arkadaşımla başladık cidden eğlendiriyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007

Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim <3

Öneriniz için teşekkür ederim. Bu arada gerçekten sunucuda sezon sistemi olmasa sarıyor :)
Sezon sistemide güzel bir düşünce bence :D valla ben ilk başlarda kötü olduğunu düşünüyordum 1 kere şans verdim sunucudan çıkmıyorum

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sezon sistemide güzel bir düşünce bence :D valla ben ilk başlarda kötü olduğunu düşünüyordum 1 kere şans verdim sunucudan çıkmıyorum

Aslında sezon sistemi olmasa birinci olan kişileri geçemeyiz.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Yiğit bey nasıl buldum derseniz Fevkalede

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Merhaba, Yiğit açıkcası hypixel'de az zaman geçirmedim hemde o bedwars ve skywars az oynamadım yaklaşık 237 star vardı hesap çalınmıştı kötü zamanlardı neyse onları boşverelim. Konun güzel olmuş kalemine sağlık :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, Yiğit açıkcası hypixel'de az zaman geçirmedim hemde o bedwars ve skywars az oynamadım yaklaşık 237 star vardı hesap çalınmıştı kötü zamanlardı neyse onları boşverelim. Konun güzel olmuş kalemine sağlık :)

Açıkçası adına üzüldüm. Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı