Sol Reklam

Rehber Minecraft - En İyi Dostlarımız Köpekleri Ne Kadar İyi Tanıyoruz?

Köpek dostlarımızı ne kadar seviyor ve yanınıza yoldaş olarak alıyorusnuz?

• Asla Yanımdan Ayırmam !

• Bulabilirsem Kaçırmam !

• Eğer gerekiyorsa Yanıma Alırım !

• Genellikle yanıma almam , pek haz etmem köpeklerden.

• Köpek mi? nerde ? hemen öldürmeliyim...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akiserius

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Akiserius

Elmaslar
8
Puanlar
2.010
Minecraft
Akiserius
Facebook
-
Twitter
Akiserius
Merhaba , Değerli MC-TR Ailesi bu gün minecraft'da gerek bizim için savaşan gerekte yalnız dünyada yoldaşımız olan köpekleri biraz yakından tanıyacağız. Başlayalım!

Köpekler

Öncelikle bu sevimli dostlarımız nerelerde bulunur ve nasıl yoldaşımız yapabiliriz?

Sevimli dostlarımız Köpekler orman , taiga , büyük ağaçlı taiga ve karlı taiga biyomlarında bulunur.

1615607627243.jpeg
Giant_Tree_Taiga.png

1615607763250.jpeg
indir (1).jpg

peki bu bu dostlarımızı nasıl mı yoldaşımız yaparız oldukça basit!

elimize 1 adet kemik alıp sağ tıklamak yeterli olacaktır ; tebrikler artık bir yoldaşınız vaaar!

wolf_bone.png

bu köpekler bizi ısırır mı onlardan zarar görebilir miyiz?

evet , eğer onlara vurup onları kızdırırsak bize düşman kesirler ve eğer etrafta başka köpekler varsa onlarda aynı şekilde düşman kesilecektir.

1615608067475.jpeg

eğer onları öldürmek zorunda kalır ve öldürürseniz 1-3 arası xp ödülü alırsınız ama ömür boyu dostluk ve yoldaşlık kaybedersiniz maalesef ki...

sevimli yoldaşlarımızın bir ailesi olmasını nasıl sağlarız ?

bize herhangi tür 2 adet et lazım ve 2 de köpek onlara sağ tıklayarak çiftleşmelerini ve yoldaşımızın bir ailesi olmasını sağlayabiliriz !

1615608240254.jpeg

birde dostlarımız yoldaşınız olduğunda bir tasması olacaktır dilerseniz bir boya ile sağ tıklayarak tasma rengini istediğiniz renk yapabilirisiniz!

1615608306251.jpeg

birde ufak bir detay daha eğer bir köpeğe isim etiketi ile isim verip onu öldürürseniz chatde yazı çıkar köpekismi , oyuncuismi tarafından öldürüldü şeklinde bir yazı çıkar sanki bir oyuncu öldürmüşsünüz gibi!

şimdi ise size bir soru yoldaşlarımızın sağlık durumunu nasıl anlıyoruz biliyor musun?

tahminleriniz neler ?

yoruma bekliyorum !

tabi ben hemen doğru cevabı vereceğim ama sen önce bir tahmin et bakalım !

cevap kuyruğu ! eğer ne kadar dik ise o kadar canı çok ne kadar inikse canı o kadar az demektir !

1615606738793.jpeg

evet kimler şaşırdı bakalım?

eğer kuyruğu inikse dikleştirmek yani canını tamamlamak için onu beslemek gerekir aşağıda bununla ilgili detaylı tabloyu görebilirsiniz;

1615608524313.png

şimdi ise küçük bir detay vereceğim eğer yoldaşınızla yüzerseniz ve ya yağmurda kalırsanız onun kendini silkeleyip kurulayışını görebilirsiniz!

Wolf_shaking.gif

Evet , Değerli MC-TR Ailesi bugün sizlerle yalnız dünyadaki yoldaşlarımız tek dostlarımız köpeklerle ilgili bilgiler verdim kimini biliyor kimini bilmiyor olabilirsiniz eğer işe yarar bulduysanız elmas vermeyi varsa eklemek istediklerinizi , sorduğum soru ile ilgili tahmininizi ve konu ile ilgili görüşlerinizi yorumlara bekliyorum !

Görüşürüz !

Ekler

• 1615607725975.jpeg
    1615607725975.jpeg
    7,4 KB · Görünt.: 45
  • 1615607730402.jpeg
    1615607730402.jpeg
    7,4 KB · Görünt.: 44
M

miwxsae

Ziyaretçi
Eğlenceli bi konu olmuş ellerine sağlık :D

azat123

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
135
Minecraft
DarkWorld
bir kangalım ve bir pitbulum var ve sizi iyi anlıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı