Tanıtım Minecraft - En İyi 5 Plugin Paketi

Wassu

Developer
Emekli
Elmaslar
555
Puanlar
2.490
Discord
Wassu#2481
Minecraft
Wassu
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

68781

Merhaba Türkiye'nin Minecraft Oyuncuları bugün sizlerle beraber MC-TR içerisinde paylaşılmış En İyi 5 Plugin Paketini inceleyeğiz. Geçmeden önce bir şey bahsetmek istiyorum. Eğer konumu beğenirseniz belirtmeyi unutmayın! Artık geçebiliriz!

Sunucunun plugin paketi bir SkyBlock paketidir. Son zamanlar ünlü olmuş bir HUB sunucusudur. Plugin Paketinin yapımcısı olan @caandalek bizlere kendi sunucusunun SkyBlock plugin paketini paylaşmıştır. Eğer konuya gitmek istiyorsanız; BetaCraft Eklenti

Size bir kesit gösteriyim;

BaranMRJ tarafından yapılmış bir lobi eklenti paketidir. Kullanışlı ve hoş tasarımlı bir eklenti paketidir. Gerek ödül sistemi olsun gerek eğlence menüsü olsun. Muazzam bir Lobi eklenti paketidir. Eğer konuya gitmek istiyorsanız; BaranMRJ Eklenti Paketi

Size bir kesit göstereyim;

SYN_T3SL4 tarafından yapılmış bir OP Skyblock paketidir. Gayet kaliteli ve yenilenmeye açık bir eklenti sahibine başarılarımın devamını diliyorum.
Eğer konuya gitmek istiyorsanız; SonOsmanlı Eklenti Paketi

Normal bir skyblock paketidir. Kullanışlı sade bir eklenti paketidir. Fakat muhteşem bir eklenti paketidir.
Eğer konuya gitmek istiyorsanız; KAIZEN Eklenti Paketi

68783

IrfanDMN tarafından yapılmış 2017 yılının en iyi eklenti paketidir. Emeği geçmiş tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. @IrfanDmn 'in yapmış olduğu eklenti paketi Faction üzerine yapılmıştır. Eğer konuya gitmek istiyorsanız; MineWorkTR Eklenti Paketi

Algos

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
23
Puanlar
90
Steam
Arifsndkc
Discord
Algos#8991
Minecraft
Algos

Yararlı konu en iyi survival paketi nedir acaba?

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Deneme Editör
Elmaslar
1.803
Puanlar
4.790
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Gerçekten beklediğimden daha güzel eklenti listesi dizmişsiniz. Bu tür eklentiler ile sunucumuzu gerçekten güzelleştirebiliriz.

Sabinushka

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
145
Puanlar
2.390
Discord
Sabinushka#6978

Yararlı konu en iyi survival paketi nedir acaba?
Kaliteli Bir Survival Paketi İncelemek İsterseniz Aşagıya Tıklayınız ve inceleyiniz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

BANA TIKLA

gorkemesk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Premium
Elmaslar
8
Puanlar
940

Emek verilerek hazırlanmış teşekkürler

Yukarı