Sol Reklam

Minecraft - En İyi 5 Macera Haritası

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
80339

En İyi 5 Macera Haritası
Yeni yolculuğumuzun adı ne biliyor musun? tabii ki macera haritaları!
Minecraft'ın serbest ve özgün bir oyun olduğunu biliyoruz. İnsanlar kendi yaptığı yapıları, kaynak paketlerini, modlarını, eklentilerini ve haritalarını diğer insanlara sunuyor. Bugün bu insanların yapmış olduğu en iyi 5 macera haritasını inceleyeceğiz. Şimdi isterseniz tren yolculuğumuza başlayalım!

maxresdefault.jpg

Asleep 2 Macera Haritası
Bu haritada siz işten geliyorsunuz. Ve yorulduğunuz için hemen uyumaya doğru ilerliyorsunuz. Uyuduktan sonra rüya görüyorsunuz. Ancak rüyanın içinden çıkamıyorsunuz. Rüyanın içerisinde çeşitli rüyalar görmeye başlıyorsunuz. Bir rüyada kumara benzer bir yarışmaya katılıyorsunuz. Ve yarışı kazanıp $2,000,000 sahibi oluyorsunuz. Rüyadan sonra karakteriniz bu rüyada yaşamak istemiyor. Ve kendini öldürmek istiyor. Haritanın yapımcısı olan Supert hatta bu harita için kaynak paketi yapmaya başlamıştı. Kaynak paketini yapamadı ancak yapmayı denediler. Bu haritayı zamanında bende oynadım. Ve harita muhteşem olduğunu belirtebilirim. Komut bloklar ile sandalye yapılmış veya masa yapılmış. Böyle özellikleri normal bir Macera haritasında görmemiz çok zor. Ancak bu haritanın muhteşem olduğunu söyleyebilirim. Eğer haritaya ulaşmak istiyorsanız Asleep 2 sayfasına tıklayın.

maxresdefault.jpg

The Escapists 2 Macera Haritası
Bu haritada, siz bir hapishane içerisindesiniz ve o hapishaneden kaçmayı çalışıyorsunuz. O yüzden çeşitli mahkumlar ile ticaret yapıp hapishanenin gizli bölümlerini bulmaya ve araştırmaya çalışıyorsunuz. Ancak bu kaçma planını 1 günde tamamlayamazsınız. Hapishanede görevlilerinin giysilerini temizleyerek para kazanıyorsunuz. Açlığınız için her gün yemekhanede yemek yiyebilirsiniz. Ancak gizli bölmeleri bulmayı çalışırken görevlilere yakalanmayın. Eğer sizi görevliler yakalar ise bütün eşyalarınızı ve paralarınızı alır ve bir günlüğüne sizi odanızda kilitler. Böyle eğlenceli bir harita eğer indirmek istiyorsanız The Escapists 2 yazısına tıklayabilirsiniz.

apps.14972.63966850603709536.6694bc39-5fdf-4c85-8598-25c185977d74.87ff1a90-52b7-4798-a490-70301e0fac4b

Adventure Time Macera Haritası
Geçtiğimiz 8 ay önce yayınlanan Adventure Time videosunu izleyenler bu haritayı çok net bir şekilde anlayabilir. Oyunda amacımız hem serbest dolaşım hemde etrafta ki görevleri yapıyorsunuz. Haritada pek çok saklanmış sırlar bulunmakta. Etraftaki görevleri yapmak istemiyorsanız eğer etrafınızda ki binalara girip o binaların içinde ki eşyaları veya görev kitaplarını alabilirsiniz.
Eğer haritayı indirmek isterseniz;
Adventure Time! yazısına tıklayabilirsiniz.

2019-07-02_00.02.53.png

Abandoned City Macera ve Puzzle Haritası
Siz bir akşam uyanıyorsunuz ve uyanıp televizyonu açıp bir kanala girdiğinizde zombi istilası olduğu söyleniyor. Eğer ***( Spoiler Olmasın Diye Koymadım ) şehrinde yaşıyorsanız hemen o bölgeden kaçmanız gerektiği söylenir. Siz şehirden kaçmayıp bu işin sırrını öğrenmek için yola koyulursunuz. Ve çeşitli puzzlelar ile oyunu bitirmeye çalışırsınız. Ancak haritayı arkadaşım ile Hamachi kullanırken oynadık İngilizceden ne kadar anlıyorsam arkadaşıma söyledim ve beraber oyunu bitirdik. Eğer haritayı indirmek istiyorsanız; Abandoned City sayfasına tıklayarak indirebilirsiniz.

maxresdefault.jpg

The Colosuss Macera Haritası
Haritada bir kaç adet canavarlar köylerde dolaşır. Sizin ise o köylerde ki masum köylüleri kurtarmalısınız. Bu haritanın anlatımı biraz kısa olacak ancak çok hatta muhteşem bir harita olduğunu söyleyebilirim. Eğer haritayı indirmek istiyorsanız; The Colosuss yazısına tıklayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Daha Çok Paylaş Bunlar Yetmez 1 Saate Biter Daha Lazım Böyle Mapler :D

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Staffy'nin konuları taş taş taş taş

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft içerisinde gerçekten bu tür oyunlar oynamayı unutmuşum. Birkaç saat önce 3. sırada olan haritayı yükledim ve oynadım. Gerçekten oyundan bir kez daha zevk aldım. Yılların oyunu olmasına rağmen halen zevk alabiliyorum. Bu tür konulara devam etmeniz dileğiyle başarılar.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Farklı haritaları oynamak isteyenler için güzel bir derleme olmuş. Ayrıca Asleep 2'yi bende oynamıştım ve gayet hoş bir macera sistemine sahipti.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı