Sol Reklam

Minecraft - En İyi 1.14 Modları

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.818
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
maxresdefault.jpg

Minecraft En İyi 1.14 Modları
Artık oyunum daha eğlenceli!
Minecraftta sıkıldığınız zaman ne yaparsınız? oyunu kapatıp başka bir oyuna mı geçersiniz? sonra o oyundan da sıkıldığınızda başka oynayabileceğiniz bir oyun bulamazsınız ve bilgisayarı kapatıp etrafınızda ki kişilere çok sıkılıyorum biraz oyun oynayalım mı? dersiniz. O kişide benim de işim var oynayamam derse çok fazla sıkılmaya başlarsınız ancak Minecraft'ın modlarını kullanarak eğlenceli bir şekilde hayatta kalma ( Survival ) oyun moduna girerse sıkılması çok zordur çünkü oyun çok daha eğlenceli ve çok daha şey öğrenirsiniz.

Minecraft'ın bir sürü modları bulunur ve bu modlar, oyunu oynarken hem tuhaf yerleri keşfedersiniz hem de o bölgelerde hammaddeler toplamaya başlarsınız. En sonunda o hammaddeleri ve kazancınızı bir yerde toplayıp kendinize normal oyunda olmayan aletler ve yemekler üretirsiniz. Sizce Minecraft bu halde olsa sıkılma şansınız bulunmakta mı? bu konuda
En İyi 1.14 Modlarını inceleyeceğiz. Konu sonunda görüşmek üzere.

Mod Nedir
Minecraft Modları, oyun içerisinde olmayan veya oyunda olan bir şeyi sıfırdan yapan eklentilerdir. Bu modlar sayesinde, oyunda olmayan pek çok şeyi oyun görürsünüz. Farklı bölgeler, kılıçlar, bloklar ve yemekleri keşfedip ya da evinizin içine dekorasyon bloklarını yerleştirerek oyununuza renk katarsınız.

test1.png

Better Animations Collection 2 - Gelişmiş Animasyonlar
Better Animations Collection 2, görsel deneyiminizi muazzam miktarda artıracak bir moddur ve adından da anlaşılacağı gibi, paylaşılan fikirleri yeni animasyonlara göre getirerek yaparlar. Vanilya Minecraftta ki animasyonlar, hiçbir şekilde mutlaka kötü değildir ancak zaman zaman kendilerini biraz sıkıntılı olurlar ve bu, Better Animations Collection 2 modunun devreye girdiği yerdir. Mod, görsel deneyiminizi muazzam miktarda artıracağınızdan emin olunan ustalıkla hazırlanmış bir dizi animasyona sahiptir, bu yüzden oyun içi görselleri geliştirmek için bir yol arıyorsanız kesinlikle göz atmaya değer.
Bu moddaki animasyonların belirleyici yönü, birçoğunun gerçekçi fiziği simüle etmeye çalıştığı gerçeğidir ve bu yüzden vanilya Minecraft emsallerinden daha iyi bakmak ve bakmak için mutlak bir muameledir. Bu modu uyguladıktan sonra, Minecraft dünyanız, etrafınızdaki tüm gerçekçi animasyonlar sayesinde kesinlikle daha sürükleyici ve çekici görünecek.

Modu indirmek istiyorsan bu yazıya tıkla.

x91nGi7.png

More Ores in One Mod - Yeni Madenler ve Maden Blokları
More Ores in One Mod, harika bir efekt için kullanabileceğiniz çeşitli farklı cevherleri uygulayarak oyun deneyiminize büyük bir derinlik katacak oldukça basit fakat oldukça etkili bir Minecraft modudur. Oyuna yeni cevher ekleme kavramı kesinlikle aynıdır, çünkü şu anda aynı şeyi yapan çok sayıda mod mevcuttur, fakat yine de bunlara rağmen, More Ores in One modunu önerim çünkü kesinlikle gerçek tasarım ve uygulama açısından türünün en iyi modları ve genel deneyiminizi muazzam bir miktarda artıracağınızdan emin olabilirsiniz.

Cevherlerin kendisi Ruby, Sapphire, Topaz ve Ametist'tir ve bu cevherlerin her biri mayınlanabilir ve daha sonra Minecraft yolculuğunuzda size biraz yardımcı olabilecek inanılmaz etkili ve etkili ürünler yapmak için kullanılabilir. Yakut sıcak biyomlarda bulunur, Sapphire soğuk biyomlarda bulunabilir, Topaz Nether'de üretilir ve son olarak Ametist cevheri End'de üretilir ve kesinlikle bulunması en zor olanıdır.

Modu indirmek istiyorsan bana tıkla.

51b4b2da3e5fac0696cb06e84882acd3.png

Wild World Mod - Vahşileşmiş Mağaralar
Wild World, dünyayı daha canlı hissettirmeyi ve dolayısıyla genellikle olduğundan daha sürükleyici hissettirmeyi amaçlayan bir Minecraft modudur. Minecraft gibi oyunlarda, dünya kuşağı, deneyimin oldukça önemli bir parçasıdır çünkü kelime kuşağı, oyun dünyanızda neyin var olacağını ve seyahatlerinize başlarken neleri göreceğinizi doğrudan belirler. Wild World, dünyayı daha gerçekçi hissetmesi için oyunun dünya neslini biraz değiştiren bir moddur ve bu elbette oyuncular için çok daha zevkli bir deneyim yaratır.

Wild World modu, Minecraft dünyanızın varsayılandan olduğundan çok daha sürükleyici bir yer gibi hissetmesini sağlayacak. Mod temelde bunu yapar, böylece her bir biyom normalde bu tür yerlerde görebileceğiniz şeyleri üretir. Örneğin, donmuş mağaralarda buz ve buz sarkıtları, farklı mantar türleri, ağaçların altındaki yaprak yığınları, vahşi doğada rastgele mahsuller ve Minecraft dünyanız gibi görünmesini sağlayacak çeşitli diğer şeyler görmeye başlayacaksınız. hayata geldi. Mod, gerçek oyun mekaniğinde herhangi bir değişiklik yapmaz ancak etrafınızdaki dünya canlanırken, oyun deneyiminizi biraz daha artırır çünkü önemli ölçüde daha eğlenceli bir zaman geçirmeniz gerekir.

Adsız.png

Super Tools Mod - Yeni Süper Aletler
Super Tools, oyuncuların oyun deneyimini, şu anda oyunda mevcut olan materyallerle yapabileceklerinden daha fazlasını yapmalarına izin vererek geliştirmeyi amaçlayan bir Minecraft modudur. Oyuna yeni öğeler ekleyen pek çok benzer mod, oyuncuların gerçekten yeni araçlara ulaşabilmeleri için önce edinmeleri gereken yeni materyaller eklemeye meyillidir. Neyse ki, Super Tools modunda durum böyle olmaz çünkü oyunda zaten var olan malzemelere dayanıyor ve oyuncuların modun sunduğu şeyleri kullanabilmeleri için yeni malzemeler almalarını gerektirmiyor.

Minecraft dünyasında zaten mevcut olan çeşitli kaynaklardan yapılabilecek çeşitli farklı araçlarla birlikte gelir ve bu araçların öncelikle son oyun araçları olarak kullanılması amaçlanmıştır, bu yüzden elde etmeleri biraz zor. Aynı zamanda, doğru kullanıldığında oldukça etkilidir. Mod, oldukça hızlı olan ancak elmaslara göre daha yavaş fakat önemli ölçüde daha dayanıklı olan, dayanıklılığı düşük veya obsidiyen aletlere sahip olan Redstone aletleri gibi şeyleri içeriyor. Mod ayrıca elde edebileceğiniz zırh setlerine de sahiptir ve bunların istisnai durumları nedeniyle kesinlikle buna değer.

dGzMzF7.png

Stockpile Mod - Gelişmiş Eşya Barı

Stockpile, oyunun daha sonraki sürümleri için inşa edilmiş bir Minecraft modudur ve oyunculara tüm eşya depolama ihtiyaçlarını karşılayacak etkili bir depolama çözümü sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Hali hazırda tonlarca depolama modunun üzerine tonlar var ancak oyunun yeni sürümleri için gerçekten az etkili depolama çözümü var. Tüm bunlardan dolayı, Stockpile, Minecraft'ın sonraki sürümlerinde oynayan ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tekil bir depolama çözümü arayan oyuncular için mükemmel bir Minecraft modudur.

Stockpile modunun temel özelliği, tematik olarak en yaratıcı depolama çözümü olmayabilir, ancak işlevsellik açısından şikayetler için yer bırakmıyor. Modda yer alan variller inanılmaz derecede yüksek bir depolama kapasitesine sahiptir, bu sayede istediğiniz herhangi bir şeyi saklamak için bunları kullanabilirsiniz. Şu an itibariyle bu variller sıvıları depolamamaktadır, ancak bu yakın gelecekte eklenecek olan planlı bir özelliktir.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
Minecrafta bu tarz modlar eklenmesi ve minecraftı başka bir oyun yapması çok hoş bunları senin sayende öğrendim teşekkür ederim

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Minecraft'ı Minecraft yapan özelliklerden bir tanesi işte bu herkes istediği gibi geliştirebiliyor hayal gücüne göre neredeyse sonsuzluk bile sağlıyor gerçekten harika

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Gerçekten çok güzel ve yararlı bir konu. Teşekkürler Staffy.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Tanıttığın modları gayet beğendim. Mod ile ilgilenen arkadaşlar için yararlı buldum. Her zaman dediğim gibi güzel yaptığını söylememe gerek yok değil mi? :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her zaman olduğu gibi açtığın konunun hakkını vermişsin. Açık konuşmak gerekirse listede olan bütün modlar hoşuma gitti :)

ErenTN

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ErenTN#2902

Elmaslar
106
Puanlar
6.570
Minecraft
ErenTN
Bilmediğim 2 modu sayende öğrendim bende isimlerini arıyordum teşekkürler :D

EMİREDD

NDGAMER TECHNOLOGY

Discord:

EMIRREDD#2673

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
EMİRREDD
gerçek hayata benzeyen şey çok kötü değil mi minecraft için güzel bi mod değil bence

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı