Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft - En İyi 1.14 Doku Paketleri

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
darklands-resource-pack.png

En İyi 1.14 Doku Paketleri
Oyununu daha farklı renklere taşımak ister misin?
Minecraft'ın en fazla kullanılan menüsü Doku Paketleri isimli bölümdür. Her gün insanlar ve grafik tasarımcıları tarafından bir sürü doku paketi üretiliyor. Tabii ki Minecraft'a yeni güncellemeler gelerek o sürüme göre doku paketleri tasarlıyorlar. Bu konuda insanların yaptığı en iyi 1.14 doku paketlerini inceleyeceğiz.

seasons-dynamic-pack-4.png

Seasons - Minecraft Yeni Mevsimler Doku Paketi
Minecraft'ın bir sürü biyomları bulunur. Bu doku paketinin yapımcısı olan kyleraykbs düşünmüş konuşmuş ve ben neden bu biyomlara mevsimler eklemiyorum demiş ve makasları çıkarıp başlamış budamaya. Aradan 2 hafta sonra doku paketini bitirmiş ve ortaya muazzam bir görüntü fışkırtmıştı. Böyle doku paketleri genellikle ConConCraft gibi sunucularda kullanılıyor. Eğer bu doku paketini indirmek istiyorsanız Sayfaya Uç! yazısına tıklayabilirsiniz.

2019-05-10-16-34-21-1557499208.png

Clafault - Daha İyi Görünüm
Clafault, Minecraft'ın görsellerini geliştirmek için tasarlanan muhteşem bir kaynak paketidir. Oyuna bakıldığında böyle bir muamele yapan ve oyunun ortaya çıkmasından bu yana Minecraft'ı tanımlayan çekirdek sanat stilinden ödün vermeden. Minecraft'ın görsellerini geliştiren çoğu kaynak paketi bunu oyunun ana sanat stilini tamamen değiştirme pahasına yapıyor ve bu kesinlikle oyuncu tabanının önemli bir kısmının beğenmediği bir şey. Clafault, diğer taraftan, görselleri sadece muazzam bir oranda iyileştirmeyi değil, aynı zamanda sürükleyici ve akılda kalıcı bir görsel deneyim elde etmek için oyunun temel sanat tarzını koruyor. Eğer indirme adresine gitmek istiyorsanız Sayfaya Uç! yazısına tıklayabilirsiniz.

atmo-pack-logo.png

Atmo - Renkli Bir Dünya!
Atmo kaynak paketi, oyunculara parlak ve canlı manzaralarla dolu bir görsel deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Bu kaynak paketinin ana odağı, Minecraft dünyasının her bir parçasının canlı ve sürükleyici görünmesini sağlamak ve paketin kesinlikle mükemmel bir iş çıkarmasını sağlamak. Atmo kaynak paketinin en önemli özelliği masaya getirdiği inanılmaz derecede parlak renk paletidir ve temiz doku tasarımlarının yanı sıra bu, oyuncuların tamamen içine gireceği bazı üst düzey görseller için de geçerlidir. Eğer indirme adresine gitmek istiyorsanız Sayfaya Uç! yazısına tıklayabilirsiniz.

new-wayukian-pack-1.png

New Wayukian - En İyi RPG Doku Paketi
New Wayukian kaynak paketi, orijinali gibi, bakılacak bir zevk olan kesinlikle harika bazı dokular içeriyor. 16×16 kaynak paketlerinin çoğu doku detaylarına bakacak kadar değil, ancak New Wayukian kaynak paketindeki durumdan uzak, çünkü dokularından her biri pürüzsüz, gürültüsüz ve adil bir bit içeriyor. Oyuncuların düşük çözünürlükteki çözünürlükte bile eğlenebilmesi için detay. Pakette ayrıca yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve lav ve su gibi oldukça muhteşem görünen şeyler için özel animasyonlar bulunuyor. Eğer indirme adresine gitmek istiyorsanız Sayfaya Uç! yazısına tıklayabilirsiniz.

Doodles-pack-11.png

Doodles - Biraz Daha Piksel Doku Paketi
Doodles Pack'in arkasındaki sanat tarzı, kendi yaratıcısının sözleriyle, stilistik ama canlı olarak tanımlanabilir. Bunun temel olarak anlamı, her bir dokunun arkasındaki canlı renklere sahip olması ve bunun muhteşem tasarımlarla eşleştirilmiş olması, oldukça etkileyici bir görsel deneyim olmasını sağlıyor. Doku detayı açısından, Doodles Pack özellikle yenilikçi ya da devrimci değildir, çünkü dokudaki detay seviyesi gerçekten ev hakkında yazmaya değecek bir şey değildir, ancak dikkate alınan her şey, bu canlandırıcı tasarımlar tarafından yapılanlardan daha fazlasıdır. birlikte geldikleri canlı renkler. Bu paketin ürün dokuları kesinlikle en büyük özelliği arasındadır, çünkü yaratıcı onları tasarlarken detaylara büyük önem vermiştir ve bu onların benzersiz ve çekici tasarımlarıyla belirgindir. Eğer indirme adresine gitmek istiyorsanız Sayfaya Uç! yazısına tıklayabilirsiniz.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Hepsi hoş gözüküyor. Konu tasarımı ve içeriği güzel olmuş. Başarılarının devamını dilerim!

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Konu içeriği harika, özellikle son doku paketi muazzam bir doku paketi :)

WaterArchery

Fırında Isıttığım İlk Taş
Onaylı Satıcı

Discord:

WaterArchery#3814

Elmaslar
57
Puanlar
13.695
Ben de Clauft'u kullanıyorum baya güzel tavsiye ederim.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Ben de Clauft'u kullanıyorum baya güzel tavsiye ederim.
Benim arkadaşım kullanıyor ve kasma falan yaşamıyormuş bende kullanacağım da sende kasıyor mu?

GTX 1080Tİ

INTEL(R) CORE(TM) i7-7700 CPU @ 4.20 GHz
YÜKLÜ BELLEK: 16GB
64 BİT

sence kasar mı?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu liste içerisinde 2 doku paketini daha önceden tanıtmıştım. Bunun yanı sıra çok güzel konu olmuş. Açıkçası o 2 doku paketininde bu listede kesinlikle olması gerektiğini düşünüyorum. Bu tür konulara devam etmen gerektiğini söylemeliyim. Konu dizaynı hoş ve başarılı olmuş. Teşekkürler..

LottHunter

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ruzgar

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
LottHunnter58
eline sağlık başarılı olmuş

EmirEdm

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
885
Ellerin dert görmesin. Ekstra bir şey soracağım. Mor ateşli bir doku paketi var mı mor rengine biraz aşığım da.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
şık ve sadece çok iyi olmuş

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı