Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft - En İyi 1.13.1 Doku Paketleri

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
maxresdefault.jpg

Minecraft - En İyi 1.13.1 Doku Paketleri
Biraz eskimiş sürümlerde ki doku paketlerine göz atalım.

Minecraft'ın eski sürümlerin doku paketleri çok meşhurdur. Oyuna insanların anlatamadığı bir tat ve bir renk bırakır. Bloklar, kazmalar, kılıçlar, zırhlar, canavarlar, objeler ve hayvanlar çok farklı bir modellere sahiptirler. Bu konuda 1.13.1 sürümünü seven kişilere özel en iyi doku paketlerini sunacağım. Konu sonunda görüşmek üzere.

Doku Paketleri Nedir?
Doku Paketleri, insanların oyuna farklı bir renk katmak amacıyla ya da kare hızını arttırmak amacıyla indirdiği bir modelleme paketidir. Doku paketini indirip sonra Minecrafta aktırmak için: \AppData\Roaming\.minecraft\resourcepacks klasörüne doğru sürükleyip Minecrafttan Doku Paketleri bölümünü açıp doku paketimizi seçiyoruz ve oyuna giriyoruz.

preciselyportal_1.jpg

Precisely Portal Doku Paketi
Precisely Portal, Portal oyun serisinin hayranıysanız çok seveceğiniz büyüleyici bir doku paketidir. Doku Paketi, oyunu Portal oyunları gibi görünmesi için Minecraft'ın dokularını tamamen elden geçirerek mükemmel bir iş çıkartmıştır. Bununla birlikte, bu paket ile ilgili olarak belirtmek istediğimiz şeylerden biri, Portal Gun modu gibi bir Portal ile ilgili modun yanında en iyi şekilde kullanılmasıdır, çünkü bu çok daha sürükleyici ve büyüleyici bir deneyime yol açacaktır. Bununla birlikte, paketi kendi başına veya başka bir ilgili modla birlikte kullanıp kullanmadığınızı, özellikle de Portal oyunlarını oynamayı sevdiyseniz, sunduğu özelliklerden memnun kalacağınızdan emin olabilirim.

Eğer doku paketini indirmek istiyorsan, bana tıkla!

http://www.*/wp-content/uploads/2018/08/JoliCraft-Resource-Pack-02.png

Jolicraft Doku Paketi
Pek çok Minecraft oyuncusu, standart GUI'nin bazen, özellikle de beyaz bir renkte olduğu takdirde, sayılar beyaz olduğu için, taşınan belirli bir öğenin sayısını okumayı zorlaştırdığından şikayet eder. Jolicraft, okunması kolay ve gözlerde kolay olan güncellenmiş bir GUI uygulayarak bu ortak sorunu ortadan kaldırıyor. Aslında, Joliecraft, kırma animasyonlar, gökyüzü, güneş ve ay ve Minecraft dünyasında bulunan birçok farklı blok ve nesne gibi özel içeriklerle doludur. Her şey normalden biraz farklı görünür.

http://www.*/wp-content/uploads/2019/01/BTL-RP.jpg

Beyond The Lands Doku Paketi
Beyond The Lands, Minecraft için oyuncularına olağanüstü modellemeler sağlamak için yukarıda ve öteye giden oldukça şaşırtıcı bir doku paketidir. Kuşkusuz bu, bugün mevcut olan en parlak kaynak paketlerinden biridir, çünkü dokularından her biri, kusursuz bir şekilde elle ince ayarlanmış gibi görünmektedir. Paket bir ortaçağ / gerçekçi sanat stilini izler ve güzelce çeker, böylece vanilya Minecraft sanat tarzından çok uzak olmayan bir ortaçağ temalı paketi arıyorsanız, aramanız Beyond The Lands ile bitiyor.

http://www.*/wp-content/uploads/2017/03/Natural-Realism-Resource-Pack.jpg

NaturalRealism Doku Paketi
NaturalRealism doku paketi, oyunculara düzgün ve gerçekçi görseller sunmayı başarmıştır. Gerçekçiliğe odaklanmış kaynak paketlerinin çoğundaki sorun, bilgisayar donanımı için inanılmaz derecede zorlar. Bu paketler genellikle bakmak için bir zevk olsa da, her zaman yüksek performans düşüşlerinin maliyeti ile birlikte gelirler ve bu yüzden düşük kaliteli bilgisayarlara sahip oyuncuların bunları gerçekten kullanamamalarının nedeni budur. Neyse ki, NaturalRealism, oyuncuların performanstan ödün vermelerini gerektirmeden Minecraft'a gerçekçi ve gerçekçi bir sanat tarzı getiren bir kaynak paketidir.

NaturalRealism kaynak paketi Minecraft'a çok daha gerçekçi ve sürükleyici bir his verir ve bunu oyunun dokularını yumuşatarak ve yumuşatarak yapar. Paket, gereksiz detayların hemen hemen her parçasını oyunun dokularından uzaklaştırıyor ve bu nedenle dokular inanılmaz derecede temiz ve çekici görünüyor. NaturalRealism kaynak paketindeki ayrıntı düzeyi, bu özel sanat stiline sahip paketlerden görmeye alıştığımızdan biraz daha azdır, ancak bu daha büyük bir sorun değildir çünkü daha temiz bir görünüm gerçekten güzel bir şekilde çalışır ve görseller oluşturur.

http://www.*/wp-content/uploads/2018/08/Mn3-Ultra-Realistic-Resource-Pack.jpg

Mn3 Ultra Doku Paketi
Mn3 Ultra Gerçekçi Doku Paketi, oyundaki görsellerin seviyesini, oyuncuların oradaki diğer paketlerin sunamadığı inanılmaz gerçekçi bir deneyimin tadını çıkarmaları için delicesine yüksek bir seviyeye itmektir. Mn3, oyunu diğerlerinin yapamadığı gibi daha gerçekçi hale getiren böyle bir atmosferi detaylandırma, modelleme ve yaratmada mükemmel bir uygulama ile geliyor. Mn3 Ultra, Minecraft dünyasını herkesin kaybedebileceği nefes kesici bir yere dönüştürmek için verdiği ve yönettiği tüm vaadi başarıyla yerine getirdi. Tabii ki, bilgisayarınızın teknik özelliklerinden emin olmak için 512x çok yüksek ve düşük maliyetli bir çözümle gelir.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Geri döndüğün iyi oldu Staffy. Sen olmasan Minecraft konularını kim açacaktı? :D Bu arada doku paketleri gayet hoş. Konu içerisinde de başlık ile paragrafı ayır derim. Daha iyi durur. Devamını bekliyorum!

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
Sunucu Sahibi

Discord:

poyrazoglu

Elmaslar
91
Puanlar
13.920
Minecraft
PoyrazOglu
Gayet güzel görünüyor

EgeGVN

Your dreams, our reality!

Discord:

EgeGVN#7509

Elmaslar
55
Puanlar
0
NaturalRealism kullandıklarımdan bir tanesi bunu tanıtman hoşuma gitti. :D​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Editör ekibindeyken en sevdiğim Editörlerden birisiydin. Daha doğrusu senden iyi bir Editör olacağından emindim ki öyle de oldu. Ha bu arada senin gibi birisinin Editörlüğe geri dönmesi beni çok mutlu etti. Her zaman olduğu gibi muazzam bir konu hazırlamışsın. Ayrıca 4. en sevdiğim paket oldu.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Editör ekibindeyken en sevdiğim Editörlerden birisiydin. Daha doğrusu senden iyi bir Editör olacağından emindim ki öyle de oldu. Ha bu arada senin gibi birisinin Editörlüğe geri dönmesi beni çok mutlu etti. Her zaman olduğu gibi muazzam bir konu hazırlamışsın. Ayrıca 4. en sevdiğim paket oldu.
en sevdiğin 10. pakete doğru ilerleyeceğiz umarım :D sağ ol.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı