Tanıtım Minecraft Eklenti Tanıtımı - AngelChest Eklentisi

Sensei ''C''

Hangimiz yüzünde bir madencinin ki kadar nur var?
Yazar
Mono Team
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
399
AngelChest Screenshot.jpg

O da ney? Bir Eklenti Mi?
Evet, Bir Eklenti. AngelChest Eklentisi İle Karşınızdayım.
Mükemmel kullanıcı yorumlarına sahip bir eklenti düşünün. Gerçekten güzel bir eklenti ve günümüzdeki birçok yabancı sunucuda kullanılıyor. Bir sandık oluşturun ve öldüğünüzde envanterinizdeki eşyalar otomatik olarak o sandığa atıyor. Eklentiyi sizde beğendiniz öyle değil mi? Beğendiyseniz devam ediyorum. Sadece eşyalarla sınırlı değil, deneyiminizi de bu sandıkta depolar. Mükemmel bir eklenti. Daha birçok özelliği olan bu eklentinin diğer özelliklerini görmek isterseniz
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
linkten internet sitesine gidebilirsiniz. Eğer sizde bir sunucu sahibiyseniz ve sunucunuz için böyle bir sistem eklemek istiyorsanız bu eklenti tam size göre. Angel Cheste sağ tıkladığınızda envanterinize eşyalar tekrardan gelir. Böylelikle eşyalarınızı asla kaybetmemiş olursunuz. Bu eklentinin kurulu olduğu sunucularda oyuncular birden fazla Angel Cheste sahip olabilir. Ekonomi eklentileri ile kullanabilirsiniz. Yani sandığın yanına ışınlanmak için belirli bir fiyat getirebilirsiniz. Buda sunucunuz için gayet güzel bir sistem olur.

sandık.png

Kod:
/unlock veya /acunlock veya /unlockchest. Üçüde aynı işlevi görür.
Tüm oyuncuların sandığınızı görmesine izin verir.

Kod:
 /acinfo veya /aclist
Tüm AngelChest'lerinizi listeler ve kilidini açmanıza yarar.

Kod:
/actp
Öldükten sonra sandığınıza ışınlanmanızı sağlar.

Kod:
/acfetch
Bu komutla Angel Chestinizi kendinize ışınlarsınız.

Kod:
/acreload
Bu komut sunucu sahiplerini ilgilendirir. Configinizi yenilersiniz.

Konum bu kadardı hepinize iyi forumlar.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139

Günümüzün yeni yenil sunucuları açısından son derece güzel bir eklentiye benziyor ki bu olayı da baya bir sevdim. Eline ve kalemine sağlık ;)

Sensei ''C''

Hangimiz yüzünde bir madencinin ki kadar nur var?
Yazar
Mono Team
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
399

bihency

Demir Cevheri Gibiyim
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
127
Back komudu olan survival sunucularında bu eklenti back yerine geçebilir eşyaları da sandığa koyuyor güzel anlatım başarılar.

Yukarı Alt