Tanıtım Minecraft Earth Nedir?

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139

Minecraft Earth Nedir?
Eğlence gerçek hayata taşınıyor.
Merhaba, bugün sizlerle birlikte Mojang şirketinin çok uzun zamandır üzerinde çalıştığı proje hakkında konuşacağız. Geçtiğimiz yaz aylarında Minecraft'ın üst düzey geliştiricileri, Minecraft Earth projesi hakkında tanıtım videosu yayınlanmıştı. Bu tanıtım videosunun ardından Minecraft Earth projesi, Minecraft oyuncuları tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Sizlerinde tahmin ettiği gibi günlerin ve zamanın ilerlemesiyle birlikte projenin detayları gitgide belli oluyor. O zaman lafımızı pek fazla uzatmadan Minecraft'ın yeni projesi hakkında detaylıca konuşalım...

Büyük ihtimal tahmin ettiğim gibi birçoğunuz bu proje hakkında detaylı bir bilgiye sahip değil. O zaman biraz bu oyunun var olan içeriği hakkında detaylıca konuşmaya ne dersiniz? Benim için problem değil. Seve seve anlatırım. İlk olarak bu oyunun piyasaya çıkacağı 2018'de duyuruldu. Tanıtım videosundan ve Minecraft'ın resmi makale sayfasında anlatılardan yola çıkarsak bu oyun oynamak için dışarıda olmamız gerekecek. Bu oyun sosyal insan olmak isteyenlere gelsin. Dışarıda olduğunuz zaman diğer arkadaşlarınız ile birlikte telefonun kamerası sayesinde birbirinden farklı yapılar, kaleler veya değişik evler yapabileceksiniz. Kısacası oyun size arttırılmış gerçekte Minecraft deneyimi sunacak. Geçtiğimiz günlerde oyun için erken kayıt başvuruları açılmış. Eğer halen erken kayıt yaptırmak istiyorsanız bu bağlantıdan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
erken kaydınızı yaptırabilirsiniz. 2-3 iş günü içerisinde erken kayıtınız onaylanacaktır. Onaylandığı zaman Minecraft Earth oyununu Play Store veya Apple Store üzerinden görebileceksiniz. Peki sahiden bu oyun telefon piyasasına ne zaman giriş yapacak?

1569785996130.png

Minecraft Earth'ın Çıkış Tarihi
Mojang şirketinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu oyunun henüz ne zaman çıkacağı bilinmese de bazı belirli ülkelede yaşayan oyuncular oyuna erken erişim sağlamaya başladı. Maalesef ki Türkiye veya Azerbaycan üzerinden oyunu hiçbir şekilde erişim sağlamak mümkün değil ama dilerseniz ön kayıt yaptırabilirsiniz. Bazı edinilen haberlere göre oyunun Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyun çıkış yaptığı zaman ilk Amerika, İngiltere'de yayınlanacak. Daha sonra diğer ülkelere yavaştan erişim izni verilecek. Unutmayın ki her oyunun beta yani test aşaması vardır. Oyunun Türkiye'de en kötü 2019 yılının son çeyreğine kadar erişimi açılması bekleniyor. Minecraft Earth'ın henüz ücretli olup olmayacağı belli değil.

1569785877554.png

Minecraft Earth Erken Erişim
Erken erişim için kayıt yaptırmaya ne dersiniz? ( Kayıtlar halen devam ediyor. ) Bundan dolayı kayıt yaptırmak için halen şansınız var. Google Play Store mağazası için erken erişim yaptıracaksanız bu
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Eğer telefonunuz İOS ( iPhone ) işletim sistemine sahipse maalesef sizin telefonunuz için erken kayıt dönemi başlamamıştır.

Minecraft Earth Tanıtım Videosu
Bu gizemli oyunun tanıtım videosunu izlemeye ne dersiniz? Aşağıda olan videodan bu tanıtım videosunu çok rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Zaten tanıtım videosunu izlediğiniz zaman oyunun mantığını az çok çözebilirsiniz. Bunun yanı sıra tanıtım videosuna gördüğünüz bu oyun görüntüleri %100 çıkacak oyunun görüntülerini karşılamaz. Bu yüzden her türlü oyun temasına hazırlıklı olmanızı baştan söylemek isterim. Şahsen ben oyunun gerçekten başarılı bir oyun olacağını düşünüyorum. Oyunun mantığı biraz Pokemon GO oyununa benziyor. Bu güzel oyun köklü bir oyun olduğu için kolay kolay 1-2 ay gündemden düşeceğini sanmıyorum. Son olarak oyun hakkında düşünceleriniz nedir? Oyun hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmına mutlaka yazmayı unutmayın. ( Oyun hakkında olan düşüncenizi merak ediyorum. )

Minecraft Earth Resmi Logosu
Resmi Tanıtım Videosu

Minecraft Earth Oynanış Videosu
Emin olun neler düşündüğünüzü çok iyi biliyorum. Okudukça oyun hakkında olan merakınız gitgide artıyor değil mi? O zaman size oyun içerisinden olan özel görüntüler ile karşı karşıya bırakayım. Aşağıda olan video Minecraft'ın resmi kanalı tarafından yayınlandı. Bu video içerisinde Minecraft Earth projesinin oyun içi görüntülerine kısmen olsa bile erişebilirsiniz. Görünüşe bakılırsa oyunun ilk aylarda Türkçe desteği şu an olmayacak gibi gözüküyor. Eğer yabancı dilinize yani İngilizce dilinize güveniyorsanız bu
bağlantıda olan detaylı olan makaleyi okuyabilirsiniz. Bu makale içerisinde oyun hakkında oldukça detaylı bilgiler bulunuyor. ( Sayfanın bazı ağ adreslerine özel olarak Türkçe - TR dil desteği de bulunmaktadır. )

Play Store Mağaza Ekranı
Oynanış Videosu
1569786975349.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
RiseRuins
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
703
Süper bir şeye benziyor çıkış vaktini dört gözle bekliyorum. Konuda oyun kadar mükemmel olmuş klavyene sağlık!

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139

Süper bir şeye benziyor çıkış vaktini dört gözle bekliyorum. Konuda oyun kadar mükemmel olmuş klavyene sağlık!

Evet şahsen bende oyunun çıkış tarihi için sabırsızlanıyorum. Konuyu bu kadar övdüğün için teşekkür ederim :)

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
RiseRuins
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
703

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139

Sooply

merhaba dünya
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.877
Minecraft Earth harika. Dünya ile kendi yarattığın dünyayı birleştiriyorsun ve eğleniyorsun. Çok harika bir şey.

DarkSad

Katman Kayası
İnsan Kaynakları
MC-TR Donator
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
799
Pokemon GO'nun yanında oyun dünyasını sallayan gerçek hayatta bulunan nadir oyunlardan biridir. Minecraft odaklı olması birçok oyuncunun dikkatini çekmişti. Konuda gayet güzel, eline sağlık.

DonsuzTurk

Alafrangalaştıramayacaklardansalar
Moderatör
INCEPTION TEAM
Yıldız Moderatör
Onaylı Satıcı
Premium
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
946
Konu düzeni gerçekten çok çok iyi. Anlatım şeklide öyle. Eline sağlık.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139

Minecraft Earth harika. Dünya ile kendi yarattığın dünyayı birleştiriyorsun ve eğleniyorsun. Çok harika bir şey.

Bu dediğinize katılıyorum ama COVID-19 sürecinden dolayı da oyunu oynamak biraz zorlaştı. Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim 🥰

Pokemon GO'nun yanında oyun dünyasını sallayan gerçek hayatta bulunan nadir oyunlardan biridir. Minecraft odaklı olması birçok oyuncunun dikkatini çekmişti. Konuda gayet güzel, eline sağlık.

İşin açıkçası oyunun güzel bir içeriği var ama Mojang Studios şirketi de tam istediği kitleye ulaşamadı. Yani oyunun fişi de çekilebilir 😭

Konu düzeni gerçekten çok çok iyi. Anlatım şeklide öyle. Eline sağlık.

Her şeyden önce açmış olduğum bu konuyu beğendiğine çok sevindim.. Ayrıca bu çok değerli yorumun içinde çok teşekkür ederim ;) <3

Phyruss

Inspire.
TEONCREATIVE
SM Yetkilisi
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
68
Konu düzeni ve anlatım güzel ancak maalesef oyun için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, sönüp giden bir oyun '':/''

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139

Konu düzeni ve anlatım güzel ancak maalesef oyun için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, sönüp giden bir oyun '':/''

Her şeyden önce açmış olduğum bu konuyu beğendiğinize çok sevindim. Sizin de dediğiniz gibi oyun eriyip gitti. (COVID-19'da çok etkili oldu.)

Yukarı Alt