Sol Reklam

Haber Minecraft Dungeons'ın İlk DLC'si olan Jungle Awakens'ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

jungleawakens1.jpg

Minecraft Dungeons'ın İlk DLC'si olan Jungle Awakens'ın Tarihi Açıklandı!
Minecraft Dungeons oyununun ilk DLC'si resmen çıkıyor. Peki, siz bu yeni DLC'ye hazır mısınız?
Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Mojang Studios, 26 Mayıs 2020 tarihinde resmen Minecraft Dungeons oyununu oyun piyasasına sürmüştü. Oyunun oyun piyasasına sürülmesiyle birlikte oyuncuların büyük ilgi odağı olmuştu ve oyunun kısa sürede koskocaman bir kitlesi olmuştu. Hal böyle olunca da Minecraft Dungeons'ın oyun geliştiricileri de durur mu? Eh, tabii ki de durmaz. Hemen bir Dungeons DLC'si patlatıp oyuna devasa bir zirve dalgası daha yapması gerekiyor. İşte Minecraft Dungeons'ın 1. DLC'si olan Jungle Awakens hakkında da yeni bilgiler geldi. Gelin, bakalım :)

jungleawakens2.jpg

Minecraft Dungeons oyununun geliştiricisi olan Mojang Studios, Dungeons'ın ilk DLC'si hakkında bu cuma günü resmi bir açıklama yaptı. Mojang'ın bu resmi açıklamasında Jungle Awakens DLC'sinin 1 Temmuz 2020 tarihinde resmen oyuna dahil edileceği yazıyordu. Yani özetle Minecraft Dungeons'ın ilk resmi DLC'si 1 Temmuz 2020 tarihinde oyuna tam dahil ediliyor. Jungle Awakens DLC'si önümüzdeki hafta oyuncuların erişimine açılmış olacak. Ormanlık mekanlarda yer almaya başlayacağımız, birbirinden farklı yepyeni zararlı yaratıklarla yüz yüze geleceğimiz ve yepyeni eşyalar bulabileceğimiz bu Jungle Awakens DLC'si, Minecraft Dungeons oyununun Hero Pass paketinde bulunacak. Söz konusu paketin oyuna dahil edilmesiyle de Dungeons'a 1-2 yeni zararlı yaratık dahil edilecek. Bu yaratıkların ismi ise Whisperer ve Leapleaf olacak. (Yaratıkların kesin ismi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak Dungeons'ın Twitter hesabında yeni paylaştığı videoda bu 2 zararlı yaratığın ismi yer alıyordu. Bu da bize kaynak oldu.) DLC paketinin en kötümser karakteri ise Jungle Abonmination ismindeki karakter olacak. Tabii, bu günü kurtarmak içinde Jungle Abonmination ismindeki karakteri de öldürmeniz gerekecek. Gelin, şimdiyse söz konusu olan bu DLC'nin oyunumuza kattığı yeniliklere yakından göz atalım.

junglewinter.jpg

Yeni Jungle Awakens DLC'si Oyuna Ne Gibi Yenilikler Getirecek?
"Peki her şey gayet güzel ve hoş da Jungle Awakens DLC'si ile oyuna neler gelecek?" gibisinden baya ilginç sorular soran arkadaşların da az çok olduğunu tahmin ediyorum. Öncelikle bu ilginç arkadaşlardan iseniz hiç merak etmeyin. Minecraft Dungeons'ın ilk DLC'si olan Jungle Awakens dolu dolu olacak. Mesela en basitinden bu DLC'nin gelmesiyle oyuna 3 farklı zorlu görev eklenecek. Bu zorlu görevleri geçmesi de öyle kolay olmayacak. Yani o 3 görev içinde saatlerce uğraşmanız gerekecek. Görev olayının yanı sıra oyuna yeni zırhlar, silahlar ve eşyalar eklenecek. Bu da oyunun eko sistemini büyük bir derecede etkilemiş olacak. Ayrıca Jungle Awakens isimli DLC'nin bütün Dungeons platformlarında tam çıkacağı da kesin olarak belli oldu. Yani Dungeons'ın satıldığı bütün platformlardan bu DLC'ye ulaşmanız mümkün olacak. (PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Store platformlarından Jungle Awakens DLC'sine erişim sağlayabilirsiniz.) Jungle Awakens DLC'si hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlardan iseniz direkt olarak bu bağlantıya bir tık ile gidebilirsiniz. (DLC'nin var olan bütün detaylardan bahsediliyor.) Aşağıdaki resim ise DLC'den ön gösterimli bir resimdir.

jungleawakens3.jpg

Creeping Winter DLC'si Hakkında Detaylı Bilgiler & Çıkış Tarihi
Jungle Awakens DLC'si hakkında baya bir konuştuk. "Peki, Dungeons'ın 2. DLC'si olacak olan Creeping Winter DLC'sinin son durumu ne?" gibisinden sorular sorduğunuzu da az çok tahmin ediyorum. Arkadaşlar, her şeyden önce bu DLC'nin kış temalı olduğunu kesin olarak biliyoruz. Yan bu Creeping Winter DLC'si kesin olarak kış mevsiminde geçecek ancak DLC'nin tam olarak resmi çıkış tarihini bilmiyoruz. Tabii, DLC'nin net çıkış tarihini bilmesek de aklımıza 1-2 şey takılıyor. O da DLC'nin kış mevsiminde geçtiği için kış aylarında çıkma ihtimali ki olabilir de. Yani kısacası bu Creeping Winter DLC'si hakkında net bir bilgiye sahip değiliz ama kış temalı olduğundan dolayı da kış mevsiminde de çıkış yapabilir. Peki, sizce Creeping Winter DLC'si Dungeons'a ne zaman eklenir? Bu sormuş olduğum yeni soru hakkında da net düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında mutlaka ama mutlaka bekliyor olacağım. (Bu soru hakkında net düşünceleriniz önemlidir.)

creepingwinter2.jpg
creepingwinter.png

Jungle Awakens DLC'sinin Ön İnceleme Videosu (İngilizce)
Jungle Awakens DLC'si hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak istediğinizi az çok bende biliyorum. Bu yüzden sizler için çok güzel bir video buldum ve videoda DLC'nin bütün olayından bahsedilmiş ki sizinde mutlaka hoşunuza gidecektir. Tabii, bu koyacağım video da maalesef kesin Türkçe değil ama çeviri olayıyla işin kısa sürede üstesinden gelebileceğinize inanıyorum. Ayrıca yakın zamanda kış temalı olan Creeping Winter DLC'si hakkında da geniş kapsamlı bir konu açmayı düşünüyorum ama DLC hakkında biraz daha bilgi sahibi olmamız gerektiği için işi askıya alıp beklemede kalacağım. Son olarak da konumu buraya kadar okuyan ve okumayan bütün herkese çok teşekkür ederim. (Video bölümlerden oluşur.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Nyro

Elinde siyah kalem var ama gökkuşağı yarat.

Discord:

Nyro#8659

Elmaslar
30
Puanlar
13.345
Yer
Bursa
Minecraft
NyroTR
Bu aralar dungeons hakkında yenilikleri takip edemiyordum. Bizi bu şekilde bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Heyecanla bekliyorum. Güzel konun için teşekkürler. :)

BordoMavi

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BordoMavi#9396

Elmaslar
83
Puanlar
0
Minecraft
BordoMavi
Kış alanı çok ilgi çekici.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu aralar dungeons hakkında yenilikleri takip edemiyordum. Bizi bu şekilde bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Sizi bu konu hakkında bilgilendirdiğime sevindim. Ayrıca bu güzel yorumunuz içinde size çok teşekkür ederim ☺ ☕

Heyecanla bekliyorum. Güzel konun için teşekkürler. :)

Sizin gibi bende heyecanla 1 Temmuz'u bekliyor olacağım. Konuyu da beğendiğinize sevindim ?

Kış alanı çok ilgi çekici.

Katılıyorum ama daha çıkış tarihi belli değil. O açıdan baya bir üzgünüm ama olsun ? ?

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Oyunun kısa olmasına rağmen bu yeni DLC'ler oyunu gerçekten uzattıkça uzatıyor. Eski oyuncuların iyi Loot kasmasına neden olacak gibi görünüyor :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyunun kısa olmasına rağmen bu yeni DLC'ler oyunu gerçekten uzattıkça uzatıyor. Eski oyuncuların iyi Loot kasmasına neden olacak gibi görünüyor :D

Dediğiniz katılıyorum ama bu DLC'ye sadece Hero Edition sürümüne sahip olanlar sahip olabilecek ve dediğim 3 görevde oyuna eklendi ;) <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı