Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft Dungeons Yay Rehberi - Daha Güçlü, Daha İsabetli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
wp5929682.jpg

Minecraft Dungeons'da En İyi Yay Kullanan Sen Misin?
Tamda sana göre bir konu açmışım demek ki.
Mojang Studios ve Xbox Game Studios'un yeni oyunu Minecraft Dungeons'ta büyük yer kaplayan yaylar hakkında neler biliyorsunuz? Bu konumuzda bu önemli silah hakkında konuşup ve diğer varyantlarına göz atacağız.

Bow%283D%29.png

Dungeon Dünyasında Normal Yay Nedir?
Dungeon dünyasında yay, okları fırlatmaya yarayan temel menzile sahip bir silahtır. Yaylar oldukça bu oyunda sık kullanılır. Yayın özel bir versiyonu olan longbow modülü ise kabak meralarında ansızın elinize geçebilir.

GuardianBow%283D%29.png

Dungeon Dünyasında Guardian Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Guardian yayı, nadir bir yay türüdür, bu yüzden bulunması zordur. Koruyucu yayın fosilleşmiş mercandan yapıldığı oyun içinde söz konusudur.

mcd-the-pink-scoundrel.png

Dungeon Dünyasında The Pink Scoundrel Yay Nedir?
Dungeon dünyasında The Pink Scoundrel yayı, eşsiz bir yay türüdür, bu yüzden bulunması pek kolay değildir. Canavarları öfkelendirme şansına sahiptir. Bu özellik ise canavarları yakında ki her canlıya (kendi türleri de dahil) saldırtır.

ElitePowerBow%283D%29.png

Dungeon Dünyasında Elite Power Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Elite Power yayı, her boyuttaki düşmana iz bırakması garanti edilen ve bu yaya nazaran daha yaygın kullanılan, Power Bow'da benzersiz bir dönüş sağlar. Kullandığı isime dayanarak, bu yay ciddi hasarlar ile birleştiğinde güçlü ve yüklü saldırı yapmanızı kolaylaştırır. Daha fazla büyü eklenebilmesi için siz çok yönlü bir temel sağlar.

GSS2TR.png

Dungeon Dünyasında Bone Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Bone yayı, kabak meralarından kazanabileceğiniz pekte nadir olmayan bu iskelet yayı, okları büyütür. Daha uzun menzilli saldırılara değer verir. Atılan ok diğerlerine nazaran daha uzun sürer ise oklar büyümeye başlar ve daha fazla hasar verir.

xmhO56.png

Dungeon Dünyasında The Green Menace Yay Nedir?
Dungeon dünyasında The Green Menace yayı, düşmanlar üzerinde viridescent dumanlarını açığa çıkaran ve ismide bu özellikten dolayı Green Menace'tir. Alan saldırısı yeteneği ile beraber güvenilir bir menzilli hasar sağlar. Bu yay ile atılan atışlarda düşmanlara çarptığı anda toksik gaz bulutu üretme, hedefe ve yakınında ki canavarlara zarar verme şansına sahiptir. Ateş okları da sekerek birden fazla hedefe zarar verme şansına sahiptir.

IXNQj6.png

Dungeon Dünyasında Lost Souls Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Lost Souls yayı, görünüşüyle kullanan kişilerin başını döndürür. Fazladan ruh toplama ve atış başına birden fazla ok şansı ile oyun içinde ki en eşsiz yaylardan biri olma özelliğine sahiptir.

E15C8t.png

Dungeon Dünyasında Hunter's Promise Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Hunter's Promise yayı, hayvanların etrafında bulunan herhangi bir avcı inşaatı sırasında iyi bir hizmet verir. Bu yay, evcil hayvanlara kilitlenmiş canavarlara saldırmasını ve aynı zamanda oyuncular tarafından atılan okları yeniden kazanma şansı tanır.

o4fHGw.png

Dungeon Dünyasında Master's Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Master's yayı, evcil hayvanlarla olan ilişkiden çok güzel bir şekilde yararlanır. Bu yay ile vurulan herhangi bir yardımcı hedef, canavarı öldürmek için bize yardım eder. Ayrıca diğer yaylara kıyasla ekstra hasar verme ihtimaliniz var.

33Lbpj.png

Dungeon Dünyasında Mechanical Short Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Mechanical Short yayı, ortalama yayınızdan farklı olarak daha fazla ok üreterek atış hızını arttırır. Mühimmat rezervleriniz ne kadar depolayabilir ise o kadar depolamanızı tavsiye ederim.

4I6sAj.png

Dungeon Dünyasında Noctural Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Noctural yayı, düşmanlarınızın hızlarını yavaşlatıp, düşman kalabalığından yararlandıktan sonra, buna göre bir menzil kontrol eder. Birçok kişi tarafından kullanılsa bile hala değerli olduğu kanıtlanıyor.

P3XL0z.png

Dungeon Dünyasında Purple Storm Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Purple Storm yayı, sert ve hızlı bir şekilde düşmana isabet eder. Hızlı bir ateş hızıyla desteklenmiş önemli bir hasar verir. Bu menekşe yayı alternatiflerin cazibesi büyüsünü göstermeme ihtimaline sahip fakat bunun yerine canavarların yoluna doğru ve düzenli bir ok akışı sağlar.

yIW2Ic.png

Dungeon Dünyasında Red Snake Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Red Snake yayı, ateşli bir bükülme ile isabet eder. Çarpma sonrasında bir patlamayı tetikleme şansı verir. Atılan okun isabet etme olasılığı azda olsa yakındaki canavarları ayaklarından uzaklaştırırken, size ekstra hasar fırsatı sunar. Bu, ek vuruş için diğer yayların varyantına kıyasla daha güçlü ve yüklü saldırılara sahiplik yapmaktadır.

4sJsBq.png

Dungeon Dünyasında Sabrewing Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Sabrewing yayı, görkemli ama savaşlarda çok fazla yıkıcı olan bu yay ateş gücünü ve iyileşmeyi dengeler. Güçlü ve yüklü atışlar yaparak düşmanların alnına damgasını vuruyor. Eşsiz yeteneği ile yakındaki müttefikleri iyileştirerek kendini vazgeçilmez yapıyor.

zUg9NT.png

Dungeon Dünyasında Twin Yay Nedir?
Dungeon dünyasında Twin yayı, ile bir taşla iki kuş vurun. İsiminden anlaşılacağı üzere ikiz yayı tanımlar. Her atışta iki adet ok atar ve düşmanları ayırabilmek için hedef alma özelliğine sahiptir. Bu çok görevli maestro yay, canavar gruplarının arasında hızla atış yapar, ancak mühimmat rezervlerinizde aynı derece hızlı bir şekilde azaldığını görmek mümkün.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft Dungeons oynarken yay konusunda hep karamsardım. Daha doğrusu bilgim olmadığı için es geçerdim. Şimdi çok şey öğrendim ?

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos

Minecraft Dungeons oynarken yay konusunda hep karamsardım. Daha doğrusu bilgim olmadığı için es geçerdim. Şimdi çok şey öğrendim ?
Benim konumdan yararlanıp bunu oyun içine aktardıysanız, ne mutlu bana.

S

sooply

Ziyaretçi
Gayet güzel bir konu. İçerik o kadar ki gerçekten bilmediğim bir oyun hakkında net bilgiler aldım. Konu için teşekkür ederim.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Gayet güzel bir konu. İçerik o kadar ki gerçekten bilmediğim bir oyun hakkında net bilgiler aldım. Konu için teşekkür ederim.
Rica ederim, böyle güzel yorumlar beni hırslandırıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı