Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Minecraft Dungeons Ön Siparişe Açıldı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
dungeons1.jpg

Minecraft Dungeons Ön Siparişe Açıldı!
Minecraft sevdalılarının uzun zamandır beklediği o an geldi. Minecraft Dungeons ön siparişlerini vermeye tüm hızıyla devam ediyor!
Herkese merhaba, uzun zamandır şahsen benim de dört gözle beklediğim oyun bugün ön siparişlere açıldı. Tüm hızıyla çok satanlara ilk gününden giren Minecraft Dungeons'ın yetkilileri tarafından bu müjdenin yanında, bir de kötü haber verildi. Detaylar aşağıda!

dungeons2.jpg

Mojang'dan Gelen İki Büyük Haber!
Sevgili okurlar, gönül ister ki; bu iki haber, aynı zamanda bir müjde olsun; ancak ne yazık ki değil. O halde, siz daha fazla meraklanmadan, habere geçiyorum. İlk haber, yakın zamanda yapıldı ve bugün itibari ile Minecraft Dungeons'ın ön siparişleri açılacağı söylenildi. Üzücüdür ki; Mojang tarafından oyunculara verilen bu hediye paketinin içinden sadece bu çıkmadı. An itibari ile, Minecraft Dungeons'ın çıkış tarihi 26 Mayıs 2020'ye kadar uzatıldı. MineCon 2019'da, Nisan 2020'de çıkacağı söylenen bu oyun için şöyle bir açıklama getirildi. "Nisan için çok uğraştık fakat yapamadık. Mayısta oyunumuz çıktığında bunu telafi edeceğiz." Şimdi ise tüm oyuncuların tek umudu, o telafi oldu!

Minecraft Dungeons Hangi Platformlardan Oynanabilecek?
Minecraft Dungeons'ın oynanabileceği 4 adet platform öne sürüldü. Bu platformların hepsi de, oyuncuların beklediği gibi oldu denilebilir. Bunu nedeni olarak, hepsinin çok kullanılan işletim sistemleri / platformlar olduğunu söyleyebiliriz. Bu platformlar, Windows, XBOX ONE, PlayStation 4 ve Nintendo Switch'dir. Umarım, bu konuyu okuyan tüm forum üyelerinde, bu platformlardan en az biri vardır ve siz de bu oyunu tam zevk ile oynayabilirsiniz. Ek olarak Minecraft Dungeons, Mojang'dan gelen açıklamaya göre, bu platformların hepsinde yukarıda belirttiğim tarih olan, 26 Mayıs 2020'de aynı anda çıkacak.

Son
Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım beğenmişsinizdir. Başka bir konuda görüşmek üzere! Herkese iyi forumlar!

minecraft-dungeons.png

Fire Coder

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MehmetT#8316

Elmaslar
89
Puanlar
9.075
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
firesniper
Bilgilendirme için teşekkürler hocam

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyunun ön siparişe açılmasına sevindim ancak çıkış tarihininde ertelenmesi beni en üzen olaylardan birisi oldu. Bu arada kalemine sağlık :)) <3

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
4 adet platformda desteklemesi süper.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı