Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Minecraft Dungeons Gelecek Ay Steam'de Çıkıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Finduk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
49
Puanlar
2.070
1629988769365.png

Minecraft Dungeons Steam'de

Minecraft'ın oyun serilerinden birisi olan Minecraft Dungeons, bundan sonra Steam'de yayınlanacaktır. Yetkililerin yaptıkları açıklamalara göre Eylül 2021'de oyuncular Steam üzerinden oynayabilecekler. Steam Minecraft Dungeon Ultimate Edition'u DLC paketleri ile beraber satacağını da söylemek istiyorum. Edindiğim bilgilere göre Minecraft Dungeon Ultimate Edition'un DLC paketlerinde 200'den fazla oyuna ait müzikler bulunmaktadır.

Minecraft Dungeons'ın DLC paketi, Windows mağazası aracılığıyla Bilgisayarlar için Temmuz ayında piyasaya sunulmuştur. Bu DLC paketleri şu şekildedir; Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths ve Echoing Void'dir.

Echoing Void, oyuncuları The End'e Enderman'ların evi ve Minecraft'ta bulunan son patron bölgesine götürür. Bu son açıklanan DLC'yi geliştiren ekip, bir yıldan fazla süredir bu hikayeyi takip ediyoruz, bundan sonra daha DLC gelmeyeceğini açıkladılar.

Oyuncular büyük platformlarda Minecraft Dungeons artık bitiyor mu gibi mesajlar atıyordu ve buna Mojang'dan bir cevap geldi. Mojang'ın yaptığı açıklamalara göre; Minecraft Dungeons bitmiyor, bu sürüme eklemek istediğimiz daha çok şey var. Her güncelleme bir şek ekliyoruz diyerek açıklamada bulundu.

Minecraft Dungeons'ın sadece bilgisayara sürümü bulunmamaktadır. Xbox, PlayStation, Nintendo Switch gibi platformlarda da çok oyunculu olarak bulunmaktadır. Bunun ile beraber Xbox Game Pass'da Şubat ayından itibaren 10 milyon oyuncuya ulaştı.

Viski

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ᛯ VİSKİ ᴸᵃᵛᶤᵛᵃ?#0003

Elmaslar
0
Puanlar
205
Guzel bir yazı olmuş açıklayıcı ve anlaşılır iyi forumlar

E

EndlesSCaptain

Ziyaretçi
Fiyatı ne olacak acaba, merak etmedim değil.

B

BerkTRR

Ziyaretçi
Ya ben bi bölümü geçemedim gıcık oldum oyunu sildim :(

UnderGroundNW

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

AyberkG#7274

Elmaslar
2
Puanlar
185
Minecraft
OuteroX
Fiyatını Uygun Tutarlarsa Denenebilir

wans

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

SwedLer#2657

Elmaslar
36
Puanlar
13.320
Minecraft
SwedLer
Hiç denemedim ama bir fırsatı hak ediyor bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı