Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Minecraft Dungeons "Chills and Thrills" Etkinliği Başladı! Kışlık Kıyafetleri Çıkarmanın Zamanı Geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
dungeons1.jpg

Minecraft Dungeons "Chills and Thrills" Etkinliği Başladı!
Yılbaşı yaklaşıyor havalar da soğudu, Minecraft Dungeons ekibinin getirmiş olduğu hoş "Chills and Thrills" sezon etkinliği ile maceralara atılmaya hazır olun! Ben kim miyim? Ben sana bu etkinlik ile oyunda nelerin değiştiğini ve nelerin ekleneceğini anlatmakla görevli bir insanım. Hazırsanız evinizden ayrılmadan nasıl yılbaşının keyfini doya doya çıkarabileceğinizi anlatmakla başlayalım. Minecraft Dungeons oyununun en hoş ve en canlı etkinliği 18 aralık 2020 tarihinde başladı ve 30 aralık 2020 tarihinde sonlanıyor, dışarıda ne olduğunu görmek için çok kar vardı. Sezon etkinliği ile birlikte 6 farklı harita teması ve 2 tane geliştirme sürümü işe birlikte bizlere sunuldu ayrıca her haritada değişen sayıda ki sandıklar maceraya farklı bir tat katıyor.

dungeons 2.jpg

Peki bu buz gibi taşın üzerinde bulunan kirazlı dondurma mı? Oyuna sadece yeni harita tasarımı değil 3 tane birbirinden güzel koleksiyon eşyası da eklendi. Karlı mod için Buz gibi tilki zırhı, Donmuş avcı ile buzların içerisinden geçin ve son olarak Titreyen yay ile rüzgar hızında oklarınızı atın, her bir öğe oyuna farklı bir soğukluk katmış. Artık yapmanız gerekenler kışlık kıyafetlerinizi giyerek bu buz gibi yeni etkinliğin verdiği zevke kendinizi bırakmak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı