Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ironheart

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
16
Puanlar
970
Yer
Türkiye
Merhaba değerli forum üyeleri, foruma açtığım ilk konu hatalarım varsa kusura bakmayın. Bu konumda sizlere en iyi şekilde anlatmak istedim. Bu konu hakkında iyi veya kötü yorumlarını belirtirseniz diğer konularımda daha dikkatli olmak istiyorum. Dilerseniz konumuza geçelim.

dep.jpg

DeepDark Nedir?

Yüksek dağlarda veya platoların derinlerinde yani yeraltında oluşan karanlık bir mağaradır. Overworld biyomu olarak da bilinmektedir. Bu biyom fazla parlak değildir. Antik şehirlerde olduğu gibi doğal ışık kaynaklarından oluşmuştur. Bunlara örnek vermek gerekirse; Sculk Catalyst, lav, Soul fire ve Soul lanterns. Bu mağarada diğerlerinde olduğu gibi parıltılı diken bulmak çok zordur hatta dur dur buna imkansız diyelim :)) Bu biyomda genellikle, Sculk Shrieker, Sculk Sensor, Sculk_Catalyst gibi Sculk ile ilgili bloklar içermektedir. Aynı zamanda bu biyom; Sculk Vein ile çevrili büyük Sculk blokları ile kaplanmıştır. Bu biyomda çete göremezsiniz çünkü doğmazlar, ancak bir oyuncu çığlıkları tetiklerse gardiyan reisi görebilir. Bu gardiyan oyuncuya körlük etkisi vererek karanlık bir ortam sağlayabilir.

DeepDark Mağarasında Duyulan İlginç Ses

Daha kolay erişebilmeniz için ses eklemek istiyordum fakat ses ekleyemedim. DeepDark mağarasında çıkan ilginç sesleri duymak için lütfen tıklayınız.
Bu siteye girdikten sonra altta bir sürü ses bulunmaktadır. Bu seslerden üçüncü sıradakini dinlemeniz gerekmektedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı