Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Client ve Launcher

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kralgame

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

TheKralGame#6719

Elmaslar
1
Puanlar
3.750
Minecraft
_TheKralGame_
Kaliteli minecraft client ve launcher yapabilen kişiler bana ulaşırsa sevinirim.
Discord adresim: TheKralGame#1881

F

fleco

Ziyaretçi

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Böyle bir takımı örnek göstermen de güzelmiş ek olarak ban açıldığı için yönetime yazacağım sınırsız yasaklanmışken açılması çok mantıksız ve 25415185189. kez - puan yediniz,
"Ayberk Çakır" adlı şahıs ekipten sınırsız ve fake hesapla gelmeyeceği şekilde yasaklandı mı da forumdaki yasaklama açılıyor?
Biz şikayetimizi geri çekmedik çekmeyeceğiz de. @Garp
1604003837399.png

F

fleco

Ziyaretçi
Böyle bir takımı örnek göstermen de güzelmiş ek olarak ban açıldığı için yönetime yazacağım sınırsız yasaklanmışken açılması çok mantıksız ve 25415185189. kez - puan yediniz,
"Ayberk Çakır" adlı şahıs ekipten sınırsız ve fake hesapla gelmeyeceği şekilde yasaklandı mı da forumdaki yasaklama açılıyor?
Biz şikayetimizi geri çekmedik çekmeyeceğiz de. @Garp
Eki Görüntüle 145497
Niye bu kadar bastırıyorsun ki? Ölü takımınız ile mi savunuyorsunuz kendinizi? Banını açmışlar, şahsen infumia ekibinde görev alıyorum. ALMAKTAN DA GURUR DUYUYORUM! seni takacağını da sanmıyorum. Ahahah der geçer komik insan seni!

YoutubeKafasi

Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Niye bu kadar bastırıyorsun ki? Ölü takımınız ile mi savunuyorsunuz kendinizi? Banını açmışlar, şahsen infumia ekibinde görev alıyorum. ALMAKTAN DA GURUR DUYUYORUM! seni takacağını da sanmıyorum. Ahahah der geçer komik insan seni!
Takımımıza "Ölü" sıfatı takma hakkını forum sana vermiyor!
Takımımız boş gezenin boş kalfalarının bulunduğu bir takım değildir çeşitli güncellemeler için ara vermiş bulunmaktayız.

Ek olarak şikayetimizi geri çekmememize rağmen yasaklama açılıyorsa buna torpil denir!
İnfumia'nın bu forumda bırak ticareti isminin geçmesine dahi hakkı yoktur!

Ben Rivel Ekibindeyim Ekip Kaptanıyım neysem o'yum ve eğer ki sen benim ekibime "Ölü" sıfatı takıyorsan ben de @infumia 'ya bu saatten itibaren "Torpilci" sıfatını takıyorum ve ben senle değil Ayberk ile de değil, saygı değer Ata (@Garp ) bey ile muhattap olurum şimdi çeneni kes ve otur yerinde.

Bu gibi çocuksu kişilere torpil geçmenize halen daha aklım ermiyor sayın MC-TR yönetimine saygılarımla.

F

fleco

Ziyaretçi
Takımımıza "Ölü" sıfatı takma hakkını forum sana vermiyor!
Takımımız boş gezenin boş kalfalarının bulunduğu bir takım değildir çeşitli güncellemeler için ara vermiş bulunmaktayız.

Ek olarak şikayetimizi geri çekmememize rağmen yasaklama açılıyorsa buna torpil denir!
İnfumia'nın bu forumda bırak ticareti isminin geçmesine dahi hakkı yoktur!

Ben Rivel Ekibindeyim Ekip Kaptanıyım neysem o'yum ve eğer ki sen benim ekibime "Ölü" sıfatı takıyorsan ben de @infumia 'ya bu saatten itibaren "Torpilci" sıfatını takıyorum ve ben senle değil Ayberk ile de değil, saygı değer Ata (@Garp ) bey ile muhattap olurum şimdi çeneni kes ve otur yerinde.

Bu gibi çocuksu kişilere torpil geçmenize halen daha aklım ermiyor sayın MC-TR yönetimine saygılarımla.
ben çocuğum abi niye kızdın, coder olarak gezen komik çocuk seni!

YoutubeKafasi

Elmaslar
115
Puanlar
6.555
ben çocuğum abi niye kızdın, coder olarak gezen komik çocuk seni!
Aynen o yüzden yöneticiniz O....G... forumunda paylaştığım discrim komutunda eleştirisinde botun olmayan sunuculardaki discrimleri göreni olsa daha iyi olurdu diyordu.
Ne yapayım ufacık komut için özel api mi çekeyim?
Bot sınırı o zaman kapalı değildi zaten bot "Discord Bot List"de olsa her türlü discrim geliyordu.

Siz bu tür kişileri yönetime alan bir ekipsiniz işte.
Forumda daha 1 ayın varken bana laf atacak gücün varsa ne mutlu.

Bana senin laf atman koymaz ama yönetimdekilerin yaptığı bu torpil gerek şahsıma gerek ekibime gerek forum üyelerine güzel koyar ve bu torpili yok etmek için her şeyi yaparım.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
İnfumia üzerine tanımıyorum.

F

fleco

Ziyaretçi
Aynen o yüzden yöneticiniz O....G... forumunda paylaştığım discrim komutunda eleştirisinde botun olmayan sunuculardaki discrimleri göreni olsa daha iyi olurdu diyordu.
Bot sınırı o zaman kapalı değildi zaten bot "Discord Bot List"de olsa her türlü discrim geliyordu.

Bana senin laf atman koymaz ama yönetimdekilerin yaptığı bu torpil gerek şahsıma gerek ekibime gerek forum üyelerine güzel koyar ve bu torpili yok etmek için her şeyi yaparım.
tamam yönetim torpilci xd (!)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

MC-TR platformunda Launcher işlerinden sadece @infumia anlıyor. Bence kendisiyle bir görüşün :)

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585

lol banned

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı