Sol Reklam

Haber Minecraft - Biyom Ve Dev Nether Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

GenoaInAction.jpg

Minecraft 1.15, 1.16 Nether & Biyom Güncellemesi
Selamlar, bugün sizlerle birlikte Minecraft'ın 1.15 sürümüne gelen ilginç güncellemeler hakkında konuşacağız. Geçtiğimiz günlerde Minecraft, Twitter hesabı üzerinden bir gönderi paylaştı. Bu gönderi içerisinde Minecraft'ın 1.15 sürümü için 3 biyom bulunuyor. Minecraft ekibi paylaştığı bu gönderiye ek olarak oylama koymuş. Bu yapılan ilk oylama sonucunda %46'lık iyi bir oy oranı ile Mountains biyomu önde geliyor. Yapılan 2. oylamada ise %53'lük oran ile tekrardan galip geliyor. Bazı kişiler bu oylama sonucunda en çok oy alan biyomun oyuna ekleneceğini iddia ediyor. Bazı kişiler ise 3 biyomun kullanılacağını söylüyor. Düşünceniz? Yorumlara yazın.

NetherWartForestBlue.png

Minecraft 1.15 - 3 Yeni Biyom
Yeni biyomlar ile tanışmaya hazır mısınız?

SoulsandValley.png

Mountains Biyomu

Büyük bir bölümünüz Minecraft'ın kar ve buzul biyomlarını bilir. Görünüşe bakılırsa bu biyomlara öncü olabilecek bir biyom daha oyuna gelecek. Aşağıda olan resimleri incelediğiniz zaman biyom hakkında az çok bilgi sahibi oluyorsunuz fakat resmi görüntüler bulunmuyor. Oylama sonuçlarına göre 1.15 sürümünde bu biyomun oyuna eklenmesi muhtemel görünüyor. Sizce bu gördüğünüz biyom güzel mi?

1569790556203.png

Swamp Biyomu

Minecraft'ın eski sürümlerinden beri olan bataklı biyomunu bilir misiniz? Onu andıracak bir biyom daha bulunuyor. Eğer oyuna bu biyom eklenirse oyuna yepyeni bir bataklık biyomu gelecek. Benden söylemesi bu biyomda hayat koşullar çok zor olur. Aman dikkatli davranın..

1569790460677.png

Badlans Biyomu

Çöl biyomunu andıracak bir biyoma ne dersiniz? Bu gördüğünüz biyom içerisinde oldukça verimsiz topraklar bulunuyor. Eğer hayatta kalma oyununu bu biyomda geçirirseniz sizin için şartlar olabildiğince zor olacak. Bu yüzden en iyi biyom Mountains biyomu gözüküyor.

1569790515451.png

Dağ Biyomu Tanıtımı
Bataklık Biyomu Tanıtımı

Minecraft 1.16 - Dev Nether Güncellemesi
"Yok artık! Daha neler?!" gibisinden cümleler kurduğunuzu biliyorum. Minecraft'ın resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşama göre yeni bir cehennem haritası geliyor. Atılan bazı güçlü iddialara göre bu güncellemenin 1.15 sürümünde değilde 1.16 sürümünde geleceği söyleniyor. Sizce bu güncelleme 1.15 sürümünde mi yoksa 1.6 sürümünde gelir? Yorumlar kısmına mutlaka yazın... Yeni cehennem dünyasında neler mi var? Hemen anlatıyım. Bu dünya içerisinde kendine has biyomlar var. Artık normal dünyada olan bu bildiğimiz çeşitli biyomlar yeni dünyada da bulunuyor. Bu biyomların önde gelen isimlerinde Netherwart Ormanı var. Eh tabii bu biyomun gelmesi bizlere kale baskınlarının tarih olacağı mesajını verdiriyor. Bunun yanı sıra bu dünyaya özel Ruh Kumu Vadisi adında bir yere geleceği söylenmiş. Bu bölgelerde özel olan yaratıklarla ticaret yapabileceksiniz. ( Şu an bu yaratıklar hakkında bilgi sahibi değiliz. ) Aşağıda olan tanıtım videosundan bu bahsettiğimiz özel bölgeleri aşağıda olan videolar sayesinde istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Türkçe Tanıtım Videosu
İngilizce Tanıtım Videosu

Minecraft 1.16 - Yeni Yaratıklar
Aşağıda olan resimlerden yeni yaratıkları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Piglings
Piglin Beast
Piglins.png
PiglinBeast.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Benim duyduğuma göre 1.15 iptal olub onun yerine 1.16 gelicekti ve bu güncellemeler 1.16 ile gelcekti amma bilemedim.Başarılı konu olmuş.Eline sağlık.Luserr bey sağolsun önceden izledim :) yani bu bilgilere sahibim amma dediğim gibi 1.16 gelcek gibi 1.15 değil araştırmak gerek.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Benim duyduğuma göre 1.15 iptal olub onun yerine 1.16 gelicekti ve bu güncellemeler 1.16 ile gelcekti amma bilemedim.Başarılı konu olmuş.Eline sağlık.Luserr bey sağolsun önceden izledim :) yani bu bilgilere sahibim amma dediğim gibi 1.16 gelcek gibi 1.15 değil araştırmak gerek.

Bence dediğin gibi 1.16 sürümünde gelir. 1.5 sürümü için henüz erken gözüküyor. Bu arada konumu beğendiğine sevindim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı