Sol Reklam

Rehber Minecraft Banner Generator + Server List

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CNGame

M A L A T Y A

Discord:

CNGame#4797

Elmaslar
68
Puanlar
13.320
Yer
Malatya
Minecraft
CNOyun
Herkese Merhaba;
Serverinizin açık yada kapalı olduğunu ve online kullanıcılar kim, bunları barındıran bir resim olarak almanızı sağlayan bir sistemdir.
Bu konuda Türkçe destekli siteler biraz nadir bulunuyor. Benim gözlemlerime dayalı olarak tabi. Bazı sitelerde üye olarak sunucunuzu eklemediğiniz taktirde banner kodunu vermiyor.
Bende bu sistemlere dayalı olarak bir site yazdım. Yaptığım sistem diğer bazı sistemlerin API hizmetini kullanarak geliştirdim ve Türkçe haline getirdim.
Yaptığım bu sistem SQLite3 veritabanını kullanmaktadır.
SQLite3 veri tabanları 2 TB'a kadar veri depolama yapa bilir.

Yapmış olduğum sistem'de neler olduğunu açıklamak gerekirse;
  1. Ana sayfa'da sitenize giren ziyaretçilerinizi karşılayacak, hemen bir banner oluşturma formu bulunmaktadır.
  2. Her oluşturulan banner veri tabanına kaydedilmektedir.
  3. Kaydedilen bu kayıtlar site yöneticisinin onayından geçtikten sonra sitenin menüsünde bulunan Kayıtlı Serverler linkinde listelenmektedir.
  4. Listelenen serverler'de;
  5. Server Favicon, MOTD renkli, maximum ve online oyuncular, sunucu durumu, server versiyonu ve IP adresi bulunmaktadır.
  6. Kayıtlı serverlere tıklayınca, tıklanan serverin detaylı olarak ayrıntıları listelenir.
  7. Server detayında eğer sunucu yönetimi QERY modunu aktif etmiş ise o an oyun da olan oyuncuların isimleri listelenmektedir.
KURULUM;
Gerekli dosyaları sunucunuza yükleyiniz.
Ana dizinde bulunan inc klasörünün içinde bulunan settings.php dosyasını bir editör yardımı ile açınız.
Açtığınız dosyanın içinde size yapmak istediğiniz şeyler detaylı olarak yazılmaktadır.
Gerekli ayarları yaptıktan sonra, ana dizinde bulunan .htaccess dosyasını editör yardımı ile açarak. İçinde bulunan URL adresini size göre değiştirin.

Daha sonra http://siteniz.com adresinie giriş yapa bilirsiniz. Siteniz aktiftir.
Yönetici panaline girmek için yapmanız gereken şey
http://siteniz.com/login adresinden gire bilirsiniz.
Default olarak gelen kullanıcı adı ve şifre
Kullanıcı Adı: admin
Parola : admin
olarak giriş yapınız.
Giriş yaptıktan sonra şifre değiştir bölümünden şifrenizi size göre değiştire bilirsiniz.
SQLite3 Veritabanına şifre koyma programı;

Bu program sayesinde veritabanınıza şifre koya bilirsiniz.
Programı açtıktan sonra .db uzantılı SQLite3 veritanınızı seçerek şifre koya bilirsiniz.
Şifrenizi koyduktan sonra tekrar sitenize yükleyiniz.

SQLite3 Şifre Koyma Programı: VİRÜS TOTAL
SQLite3 Şifre Koyma Programı: İNDİR

gWblB2.png

SİSTEM DEMO URL

VİRÜS TOTAL LİNK

NOT: Sistem açık kayank kodludur. Dilediğiniz gibi değiştirip kullana bilirsiniz.

Son düzenleme:

Maskeli_Efe

--- 6 Tel Creator ---
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Zonguldak
cngame scriptin yeni versiyonu ne zmn

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Ellerinize sağlık hocam. Lol scriptinin kodunu atmadınız ama ben genede sizi severek takip ediyorum :)

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42

CNGame

M A L A T Y A

Discord:

CNGame#4797

Elmaslar
68
Puanlar
13.320
Yer
Malatya
Minecraft
CNOyun
cngame scriptin yeni versiyonu ne zmn
Yakında inşallah, onuda paylaşacağım.[DOUBLEPOST=1500640032,1500639877][/DOUBLEPOST]
Uzun bir aradan sonra yine sahalardasın :)
Evet çalışmalarımız devam ediyor :)[DOUBLEPOST=1500640224][/DOUBLEPOST]
Ellerinize sağlık hocam. Lol scriptinin kodunu atmadınız ama ben genede sizi severek takip ediyorum :)
O ayrı bir script smt287 :) Riot API'ye başvuralı 2 hafta oldu halen API kodu vermediler. LOL'e her güncelleme geldiğinde siteyide güncellemek zorunda kalacaksın. Ondan dolayı size söylediğim gibi kullanmak isterseniz ns adreslerini alanadına tanımladıktan sonra bana ulaşa bilirsiniz. Sizi üzdüğüm için kusura bakmayın nolur.
Mc-tr ailesi olarak severek takip ediyoruz demi :)
Başka yerde yok zaten bunlar olmaz da ms-tr ailesine özael paylaşımlar :) Teşekkür ederim tüm mc-tr ailesine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı