Sol Reklam

Rehber Minecraft Asit SkyBlock Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
asitadası.png

Asitli Bir Okyanusta Mahsur Kalmak Mı?
Hey! SkyBlock Sevenler Bu Mini Oyun Tam Size Göre
Asit SkyBlock, Türkiyede ilk olarak UnioCraft'ın kullandığı SkyBlock benzeri bir mini oyundur. SkyBlock'tan tek farkı gökte değil okyanusta olmanızdır. Bu okyanustan balık avlayabilir, suyun altında nefes alma iksiri içerek deniz altında ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz. Fakat bunu yapmanızı önermem çünkü iksirin süresinin bittiğini fark etmeyip boğulabilirsiniz. Bu oyunu anlamak istiyorsanız öncelikle SkyBlock mini oyununu anlamanız lazımdır. Peki, SkyBlock mini oyununu öğrenmek ister misiniz. O zaman başlayalım.

skyblock.png

SkyBlock Nedir?

Düşünsenize, gökyüzünde bir adada mahsur kalmışsınız ve bir de hayvan size dostluk ediyor. Malzeme olarak ise adada sadece bir sandık var. Biraz ilerisinde bir ada daha var ve bu ada kum ve kaktüsten oluşuyor. O adaya gidiyorsunuz ve kumları topluyorsunuz. Ama oda ne, kumları kırmaya çalıştığınızda kumlar çöküyor. Bu hataya kapılmamak için kumdan oluşan o adanın altına basamak koymayı asla ama asla ihmal etme. Gökyüzünde olduğunuz için burada gelişip büyümektesiniz. Çok Oyunculu sunucularda ise seviye, market ve görev sistemi gibi değişik ama bir o kadar güzel sistemler bulunmaktadır. Bu sayede sıkılmadan oynama imkanına sahip olursunuz. Günümüzde SkyBlock iki farklı çeşite ayrılı, emek ve kolay. Kolay SkyBlock sunucular günümüzde emek sunuculardan daha çok kitleye sahiptir. Ama siz siz olun asla kolay SkyBlock oynamayın.

Son düzenleme:

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Günümüz piyasasında yenilik arayan arkadaşlarımızın kesinlikle görmesi gereken bir konu. Asit Skyblock gerçekten çok çok iyi ve konu gerçekten yararlı olmuş. Eline sağlık.

ArdaGnsrn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ArdaGnsrn#7041

Elmaslar
44
Puanlar
2.145
Yer
Mersin
Minecraft
ArdaGnsrn
Asit SkyBlock, şuan kapalı bir durumda olan UnioCraft'ın çıkardığı SkyBlock benzeri bir mini oyundur.
Bir UnioCraft yetkilisi olarak ufak bir hatayı düzeltmek istedim.
Asit adası UnioCraft tarafından çıkartılmadı. Sadece Türkiye'ye ilk getiren sunucu UnioCraft'dır.
UnioCraft'ın kullandığı eklenti de ASkyBlock'un yapımcısı Tastybento'nun yaptığı AcidIsland eklentisidir. Yeni sunucu açmak isteyen arkadaşlar için güzel bir seçenek olabilir.

Eline sağlık.

Rugnusirgac

Brem
Elmaslar
17
Puanlar
0
Cidden efsane olmuş yeni tarz için çok faydalı

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Eskiden çok yaygın olan fakat son 2 senedir neredeyse hiç görülmeyen Skyblock türüdür. Başarılı bir konu tebrik ederim.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Bir UnioCraft yetkilisi olarak ufak bir hatayı düzeltmek istedim.
Asit adası UnioCraft tarafından çıkartılmadı. Sadece Türkiye'ye ilk getiren sunucu UnioCraft'dır.
UnioCraft'ın kullandığı eklenti de ASkyBlock'un yapımcısı Tastybento'nun yaptığı AcidIsland eklentisidir. Yeni sunucu açmak isteyen arkadaşlar için güzel bir seçenek olabilir.

Eline sağlık.
Hatamı düzelttim bilgi için çok teşekkür ederim. <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Cidden efsane olmuş yeni tarz için çok faydalı
Eskiden çok yaygın olan fakat son 2 senedir neredeyse hiç görülmeyen Skyblock türüdür. Başarılı bir konu tebrik ederim.
Günümüz piyasasında yenilik arayan arkadaşlarımızın kesinlikle görmesi gereken bir konu. Asit Skyblock gerçekten çok çok iyi ve konu gerçekten yararlı olmuş. Eline sağlık.
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. <3

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
UnioCraft sunucusunda oynamıştım ama pek beğenmedim eline sağlık güzel bir rehber olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı