Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft Açılmıyor Crash Veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aprox

Tartışmadan önce bana IQ'nu belirt.

Discord:

aproxthethat#1693

Elmaslar
86
Puanlar
9.220
Log'u hastebin kopyalayıp atarmısın.

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
Hocam Allahınızı Seviyorsanız GEREKSİZ Post Atmayın Lütfen Ya Lütfen Eğer Gereksiz Post Atacaksanız 1 Kere ATIN 20 kişi java yükle demiş Hocam Bunlar GEREKSİZ Arkadaşın Ekran Kartı Driver'i Yüklü Değil Başlat > Çalıştır > "dx diag" (Tırnak ve boşluk Yok) Yazıp çıkan uyarıya evet de
Sol üst Pencereden "ekran" I seç ve "Ad" I Buraya Yaz (İşletim S,istemi + Mimarinide Yaz) Kalanını Yardımcı Olucam

Dostum, kusura bakma ama seni hiç gözüm tutmadı. Sebebini soracak olursan eğer, cogu post'ta saçma sapan yorumlar vs, yapıyorsun.
Burda arkadaşların amacı post sahibine yardımda bulunmak,doğru sonuca ulaştırmak.
Ne zaman senin bir yorumunu görsem herzaman birilerini veya diğerlerini kötülemek,küçük düşürme peşindesin.
Bana göre kendini çok yüksek bir seviyede görüyorsun diğerlerini küçük....
Biraz daha tedbirli olursan eğer çok sevileceğine eminim :) İyi forumlar...

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Dostum, kusura bakma ama seni hiç gözüm tutmadı. Sebebini soracak olursan eğer, cogu post'ta saçma sapan yorumlar vs, yapıyorsun.
Burda arkadaşların amacı post sahibine yardımda bulunmak,doğru sonuca ulaştırmak.
Ne zaman senin bir yorumunu görsem herzaman birilerini veya diğerlerini kötülemek,küçük düşürme peşindesin.
Bana göre kendini çok yüksek bir seviyede görüyorsun diğerlerini küçük....
Biraz daha tedbirli olursan eğer çok sevileceğine eminim :) İyi forumlar...
hocam Ben Okullar Açılalı Foruma Girmiyorum Diyebilirim... Fakat Ben Seni Forumda ilk Kez Görmeme Rağmen Sen Beni Nasıl Bir çokkez Gördün.... Sanırım sen bana Yapılan hakaretlere verdiğim cevabı görüyorsun Ki Ayrıca ben Şimdiye Kadar sadece bir kişiyi aşşağıladım ondada haklı bulundum ve karşı taraf banlandı .... Sen Nasıl Benim
birilerini veya diğerlerini kötülemek,küçük düşürme peşindesin.
Gördünki Ayrıca Bende Başkalarının
birilerini veya diğerlerini kötülemek,küçük düşürme peşindesin.
Larını Görüyorum Ama bu Mesajları Tekrar Ve Tekrar Okuduğumda MEsajları Bana Mantıklı Geliyor Çünkü Bir MEsajı İlk Okuduğunda OMEsajı analamazsın Ki Eğer Benim Tüm Mesajlarımıda Gördüysen ("Kendini Anlatamıyor") , "KEndini Anlatamadığını düşünüyor" gibi post larımıda görmüşsün kendimi anlatmakta güçlük çekebiliyorum çünkü ben yüz yüze kobuşma taraftarıyım ... Sanırsam Yine Kendimi Anlatamadım Tüm Olayı Özetlemem Gerekirse "Kimseye Kötülemek İsteğim Olmadı Olmayacak(İstisnalar Hariç)" (istisnalar: Karşı Taraf Zaten Beni Aşşağılamışsa Bende Elimden Geleni ARdıma Koyar Asla VAzgeçmeden Ona SAldırırım...) VE Yine "Kendimi Anlatamadım"
(Kısaca: Kimseyi Aşşağılamak istemedi sadece kendini anlatamadı....)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı