Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft Açılmıyor Crash Veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ErenSAracgs

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

-

Elmaslar
2
Puanlar
13.435
  • Minecraft Açılmıyor Crash Hatası Alıyorum Bunun Nedeni Java Yada Ekran Kartı Ama Ekran Kartı Var Napmam Gerek Yardım Edin Ya ;(
upload_2017-10-8_10-4-29.png

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)

ErenSAracgs

Discord:

-

Elmaslar
2
Puanlar
13.435
denedim olmuyor son sürüm

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)

ErenSAracgs

Discord:

-

Elmaslar
2
Puanlar
13.435
java 7 aradım ama bulamadım hepsi son sürüm çıkıyor

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)

ErenSAracgs

Discord:

-

Elmaslar
2
Puanlar
13.435
yaptm olmadı ya ekran kartı indiriyorum nvidia olmuyor amd olmuyor hiç biri olmuyor

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Orjinal Minecraft dene

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Galiba opengl hatası veriyor sende iki video veriyorum sana onları dene;

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork
hocam .minecraft'ı yedek ol sonra sil tekrar kur lazım olan dosyalarını ekle düzelicektir.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Yeni format attıysan Ekran kartı sürücünü kurman gerek veya işlemci içindeki entegre yongayı kullanıyosan onun driverini kurman gerek.
aynı sorun bendede var ilk formatta.

-Java 8 Kur (32 bitse pc 32 bit 64 se 64)
-OpenGL olduğundan emin ol (Nvidia veya AMD ekran kartıysa zaten kuruyor driver kurarken ama intel ise özel indirmen gerek)
-DirectX 7 kur (intel ise elle kurucaksın yine)
Yeniden başlat Sorun çözülecektir

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Hocam Allahınızı Seviyorsanız GEREKSİZ Post Atmayın Lütfen Ya Lütfen Eğer Gereksiz Post Atacaksanız 1 Kere ATIN 20 kişi java yükle demiş Hocam Bunlar GEREKSİZ Arkadaşın Ekran Kartı Driver'i Yüklü Değil Başlat > Çalıştır > "dx diag" (Tırnak ve boşluk Yok) Yazıp çıkan uyarıya evet de
Sol üst Pencereden "ekran" I seç ve "Ad" I Buraya Yaz (İşletim S,istemi + Mimarinide Yaz) Kalanını Yardımcı Olucam

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Hocam Allahınızı Seviyorsanız GEREKSİZ Post Atmayın Lütfen Ya Lütfen Eğer Gereksiz Post Atacaksanız 1 Kere ATIN 20 kişi java yükle demiş Hocam Bunlar GEREKSİZ Arkadaşın Ekran Kartı Driver'i Yüklü Değil Başlat > Çalıştır > "dx diag" (Tırnak ve boşluk Yok) Yazıp çıkan uyarıya evet de
Sol üst Pencereden "ekran" I seç ve "Ad" I Buraya Yaz (İşletim S,istemi + Mimarinide Yaz) Kalanını Yardımcı Olucam
Arkadaşlar konu açan muhattabın neler yaptığına dair bilgi sahibi olmadıklarından her türlü ihtimal dahilinde bilgiler ve çözümler sunuyorlar kendilerince buna post kasmak denmiyor yardım etmek deniyor birine karşı bir tavrınız var ise burada belirtmeyiniz yok gerçekten bu tarz yorumlardan sıkıldıysanız onu konu açan muhattaba sormanız gerekiyor neleri yaptında sonuca ulaşamadın gibisinden sualler.Muhattap yani konuyu açan arkadaşımız konuda neleri denedeğine dair veya ne kadar bilgili olduğuna dair bilgilendirme yapmadığından dolayı her türlü çözümü beyan etmek vazifedir post kasmak değil.İyi forumlar diliyorum bundan sonra birilerini suçlamaya çalışıyorsanız özelden bildiriniz.​

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Arkadaşlar konu açan muhattabın neler yaptığına dair bilgi sahibi olmadıklarından her türlü ihtimal dahilinde bilgiler ve çözümler sunuyorlar kendilerince buna post kasmak denmiyor yardım etmek deniyor birine karşı bir tavrınız var ise burada belirtmeyiniz yok gerçekten bu tarz yorumlardan sıkıldıysanız onu konu açan muhattaba sormanız gerekiyor neleri yaptında sonuca ulaşamadın gibisinden sualler.Muhattap yani konuyu açan arkadaşımız konuda neleri denedeğine dair veya ne kadar bilgili olduğuna dair bilgilendirme yapmadığından dolayı her türlü çözümü beyan etmek vazifedir post kasmak değil.İyi forumlar diliyorum bundan sonra birilerini suçlamaya çalışıyorsanız özelden bildiriniz.​
Hocam Kimseye Kastım,art niyetim,suçlamam yok Sadece herkezin java yükleeee diyip Adamın "hiçbiri olmadı" demesine rağmen java yükleee diyenler var diyorum ben kimseye "post kasıyosun" da demedim lütfen yanlış anlama , İyi Forumlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı