Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft 1.8 Shader pack sorun/Haritaya veya servera girince minecraft hata çıkmadan çöküyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MetoGaming3478

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Herkese Selamun aleyküm iyi bayramlar. Herkesin babasının babalar günü kutlu olsun. Benim bir sorunum var yaklasık 2 yıldır buna ugrasıyorum ayda bir deniyorum ama olmuyor minecraft'a 1.8 shader mod yükledim shader pack olarak Edi's normal shader pack kullanıyorum dicemde kullanamıyorum. Ekran kartım şunlar:

lZyQrQ.jpg

Sistemimde bunlar:

WDZX14.jpg

Açıkçası cs:go zula minecraft da çok iyi fps alıyorum hele csgo da çok ayrıntılı haritalarda 35-40 alıyorum fakat normal dust2 de 80 lerde birşey.

Kısacası sorunum shader yükledim ancak tek oyunculu veya çok oyunculu 1.8 e girince direk hata vermeden mc çöküyor. Yardımcı olursanız sevinirim

sabri68tknn

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

SabriTekin#1119

Elmaslar
91
Puanlar
0
Yer
Aksaray
Minecraft
Sabri68Tkn
İlk öncelik shader açmadan önce minecraft ayarlarınız gerçekci yani kısacası en yüksek ayarlara alın.(Bunun ayarı var ama uzun o yüzden her şeyi en yükseğe alın.)Öyle deneyin olmazsa başka shaderle aynısını deneyin hala devam ediyorsa minecraft premium üyeliğiniz varsa minecraftı orjinal sitesinden indirin ve öyle optifine kurup deneyin.

MetoGaming3478

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
İlk öncelik shader açmadan önce minecraft ayarlarınız gerçekci yani kısacası en yüksek ayarlara alın.(Bunun ayarı var ama uzun o yüzden her şeyi en yükseğe alın.)Öyle deneyin olmazsa başka shaderle aynısını deneyin hala devam ediyorsa minecraft premium üyeliğiniz varsa minecraftı orjinal sitesinden indirin ve öyle optifine kurup deneyin.
Denedim ama olmuyor. Yinede tesekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı