Sol Reklam

Tanıtım Minecraft 1.20 Texture Paketleri

Llampis

WellSetups (Foreda)
Yıldız Editör
Deneyimli Editör
WellSetups

Discord:

llampis

Elmaslar
223
Puanlar
3.135
Minecraft
WhyToLet
Minecraft için 1.20 Texture Paket Paylaşımı

Sizlere bazı biribirinden güzel olan 1.20 Texture paketleri paylacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar

Bare Bones

Texture-Packs-Bare-Bones.jpg

Bu listedeki çoğu Texture paketinin aksine Bare Bones oldukça basit ve farklıdır. Daha fazla ayrıntı ve renk eklemeye yönelmek yerine oyun içindeki vanilla dokularının ayrıntılarını azaltıyor. Resimde her dokudan çok az ana rengi kullandığını görebilirsiniz. Bu yöntem ile her şeyin daha basit ve karikatürize halinde görünmesini sağlar. Bu etki ise çoğu insana memnuniyet verir.

İndirmek için tıkla

Better Dogs

Texture-Packs-Better-Dogs.jpg

Minecraft'taki kediler uzun zaman önce güncellendi. Oyunda on bir kedi çeşidi mevcut ve hatta bunların hepsini evcilleştirmek için büyük bir ilerleme sağlandı. Peki ya köpekler? Minecraft'ta yalnızca bir köpek çeşidi bulunur ve bu, beyaz bir kurttur. Oyunda daha fazla köpek türü çeşidi istiyorsanız Minecraft 1.20'deki Better Dogs Texture paketi sizin için en iyi seçim olabilir. Öncelikle daha detaylı kurt çeşitlerini tanıtıyor.

İndirmek için tıkla

Dandelion X

Texture-Packs-Dandelion-X.jpg

DandelionX şu sıralar en popüler ve aktif olarak en iyi Minecraft Texture paketlerinden biridir. Bare Bones Texture paketinde olan gibi, her blokta dokuları basitleştiren ve olabiliğince sınırlı bir renk paleti bulunur. Her dokunun kendine özel sıcak bir tonu olmasıyla normale kıyasla daha az kontrast olur ve geçişler daha yumuşak gözükür.

Bu kadar basit gözükse bile son derece ayrıntılı dokular da vardır. Oyundaki yaratıklar yeni dünya görünümüne uyum sağlaması için değiştirildi. Bu doku paketi için OptiFine gerekli değildir.

İndirmek için tıkla

Faithful

Texture-Packs-Faithful.jpg

Faithful Texture paketi, Minecraft sanat tarzından hiçbir şekilde sapmıyor. Bu paketin ana hedefi vanilla dokularını yüksek çözünürlüklü, süper detaylı dokulara dönüştürmektir. Blok renk paletleri ve tasarımları değiştirilmedi, ancak geliştirildi. Bu sebepten ötürü tezgah ipleri, blok çatlakları, gölgeler, vurgular ve bunlar gibi bir çok daha fazla blok özelliği görebilirsiniz.

Üstelik Faithful Texture paketi tamamen topluluk odaklıdır, bunun anlamı ise kendi dokularınızını kendinizin yapabileceği anlamına gelir.

İndirmek için tıkla

John Smith Legacy

Texture-Packs-John-Smith-Legacy.jpg

Eski moda korku oyunlarının hayranıysanız bu Texture paketine göz atmalısınız. John Smith Legacy, bazı durumlarda ise oyununuza oldukça gerçekçi olan bir kaç ayrıntılı dokular ekler. Çoğu blok kaba ve yıpranmış görünüyor; bu da bir ortaçağ evine veya zindan yapısına eklemeler için mükemmel olurdu.

İndirmek için tıkla

Misa’s Realistic

Texture-Packs-Misas-Realistic.jpg

Zaten Minecraft 1.20'de gerçekçi Texture paketlerinden bahsediyorsak Misa's Realistic Texture paketini atlayamayız. Bu muhteşem paket, vanilla oyunundan normale kıyasla biraz daha koyu ve doygunluğu azaltılmış renklere sahip yüksek çözünürlüklü olan dokular ekler. Bu şekilde oyuncular gözlerini yormadan daha uzun süre oynayabilirler.

Her blok neyden yapıldığı açıkça görülebilecek şekilde tasarlandı. Dokular vanilla olan dokulardan tamamen farklı görünse de aynı tema içindedirler ve temasını korur. Büyük ölçüde değiştirilmedi. Bu doku paketinin direkt çalışması için OptiFine'a ihtiyacınız olmak zorunda.

İndirmek için tıkla

Mythic

Texture-Packs-Mythic.jpg

Mythic Texture paketi, Misa's Realistic Texture paketinin gerçekçiliğini ve John Smith Legacy Texture paketinin korkutucu hislerinin bir karışımı olarak görülebilir. Bazı durumlarda bloğu o kadar değiştiren, yani taş mı yoksa andezite bloğu mu diye ayırt edemediğiniz son derece gerçekçi dokular ekler. Görselden hemen fark edeceğiniz gibi, her blokta eski moda, kaba bir his eklemişler bunu en iyi eski oyuncular bilir

Korkutucu ve ürkütücü tarz, bazı tabloların, zırh parçalarının ve hatta oyundaki yaratıkların dokularında açıkça fark ediliyor. Bu nedenle, zombiyle veya bir creeper ile karşılaştığınızda çığlık atmamaya çalışın çünkü bunlar özellikle korkutucudur.

İndirmek için tıkla

Umarım işinize yaramıştır. Benim kullandığım ve çok beğendiğim Texture paketlerini sizlere listeledim ve paylaştım, işinize yaradıysa ne mutlu bana

Son düzenleme:

Creeperucan

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Deneyimli Moderatör
Premium

Discord:

creeperucan

Elmaslar
123
Puanlar
4.855
Minecraft
Creeperucan
En beğendim kaynak paketi Bare Bones olabilir, çok sade ve güzel.

Inclodead

Altın Benim Yeni Sevgilim
Yıldız Moderatör
Seçkin Moderatör

Discord:

inclodead

Elmaslar
110
Puanlar
14.005
Yer
Turkey
Minecraft
yusufikndz
Ergenlik, kaynak paketi kullanarak; olgunluk ise kullanmayı bıraktığında başlar. :grinning:

Şaka bir yana, güzel konu olmuş eline sağlık.

AmiralCraft

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Palasu

Elmaslar
35
Puanlar
280
Yer
Malatya
Minecraft
Palas4
Kaynak paketi çok hoş.Hayvanlar baya iyi olmuş.İyi forumlar.

asvk

Örümcek Hoşt!

Discord:

ilovemaju

Elmaslar
237
Puanlar
1.805
Yer
Sivas
Minecraft
ILoveMaju09
Bare Bonesi Kullannalı Ne Kadar Oldu Hatırlamıyorum Bile Gözüme Çok Hoş Gelliyor

Llampis

WellSetups (Foreda)
Yıldız Editör
Deneyimli Editör
WellSetups

Discord:

llampis

Elmaslar
223
Puanlar
3.135
Minecraft
WhyToLet
Mythic Texture paketi çok muazzamdı​

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı