Sol Reklam

Haber Minecraft 1.18'in Deneme Sürümleri Yayımlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Finduk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
49
Puanlar
2.070
1630071560176.png

Minecraft 1.18'in Deneme Sürümü

Minecraft geliştirici ekibi, Caves & Cliffs'in birinci bölümünü yayınlamıştı. Sıra Caves & Cliffs'in ikinci bölümüne geldi. İkinci bölümde, ilk bölümde olduğu gibi sadece mağaraları güncellek ve yeni dağlar eklemek ile uğraşmadılar. Minecraft'ın arazilerini dağlara ve mağaralara uyumlu hâle getirmek için çaba sarfediyorlar. İkinci bölüme ait bazı görüntüler yayımlandı fakat bu görüntülerde olduğu gibi oyuna entegre edileceği kesin değil.

Minecraft geliştirici ekibinin söylediği şeylere göre; Java ve Bedrock sürümlerinin teknik sorunları olduğu için ve bu teknik sorunları çözüme kavuşturmadan beta sürümünü yayımlamak istemediklerini bildirdiler. Minecraft geliştirici ekibinin amacı, Minecraft dünyasını, bizim içinde bulunduğumuz dünyaya benzetmeye çalıştıklarını ve bunu sizlere kısa bir şekilde söylemek gerekirse yepyeni dünya nesli oluşturmak istediklerini söyleyebilirim.

1630072307816.png

Güncelleme Notları:

Minecraft geliştirici ekibinin yaptığı bir diğer açıklamada ise sunucuya getirdikleri ve getirecekleri şeyleri söylemektedir. Bunlar şu şekildedir;
  • Dağlık bölgeler ve tepe biyomları eskiye oranda biraz daha büyük hâle getirildi.

• Beta sürümü için hazırlanmış bazı bölgelerde bulunan dağların tepeleri sivri hâle getirildi.

• Oyuna eklenen dağların yükseklikleri arttırıldı. Dağları alçak ve pürüzsüz gösteren teknik hata küçük bir değişiklik ile düzeltiğini fakat dağların bir zirveleri olacağı için bu oranın biraz daha alçak tutulması gerektiğini söyleyen geliştirici ekip, bu sorunu kökten çözdüklerini düşünüyorlar. Oyuncular bundan sonra dağların zirvelerinde gizli evler veya gizli tapınaklar inşa edebilecekler.

• Bildiğiniz gibi bataklıkların büyük sularda oluyordu. Bunada bir çözüm yolu oluşturuldu. Bataklıklar fazla olmayacak şekilde iç kısımlara taşındı. Şunu'da söylemeden edemeyeceğim. Bataklıklarda büyüyen ağaçlar eskiye göre daha derin sularda da büyüyebilecekler.

• Nehirlerin derinlikleri ve nehir kıyılarının diklikleri değiştirildi. Nehirlerin derinlikleri ve boğulma olasılıkları düşürüldü. Nehirler sığlaşabildikleri için bataklıklarla birleşmeye meyilli hâle getirildi.

Son düzenleme:

ʀᴇɢᴜʟᴜꜱ ɴᴇᴛᴡᴏʀᴋ

Elmaslar
0
Puanlar
135
Güzel olmuş fakat ben çok beğenmedim şahsen aşırı fazlaya kaçılmış gibi geliyor.

Finduk

Elmaslar
49
Puanlar
2.070
Son düzenleme:

pwd

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
-4
Puanlar
1.500
Ben sevdim açıkçası.

S

Silinen üye 140777

Ziyaretçi
Açıkçası bu deneme sürümü hoşuma gitmedi ?

Teknoyuncu

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
415
Minecraft
Teknoyuncu
Yakında bu versionları bırak serverları, oyuncunun kendi bilgisayarı bile açamayacak :D

Mojang son güncellemelerde pek fazla sunucuları düşünmüyor.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Oynamak için girdim ama aşırı kastı kötü pcler için kötü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı