Sol Reklam

Haber Minecraft 1.16 Nether Güncellemesi Teorileri - Nether Köyleri Ve Daha Fazlası!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
minecraft-nether-update-screenshots_5cwq.jpg

Nether Güncellemesi Teorileri
Nether Köyleri, Yerliler Ve Daha Fazlası!
Merhaba değerli forum okurları, bugün sizlere hepimizin merakla beklediği, oyuna gelen en büyük güncellemelerden biri.
Tabi bu güncelleme ile bir çok teori de ortaya atıldı. Bu teorilerden en büyüğü olan Nether Köyleri ve Şeytanlar konusu gibi bir çok teoriyi bularak konu da birleştirmeye çalıştım. Sizin güncelleme hakkında eklenmesini beklediğiniz veya eklenmesini istediğiniz bir şey varsa, yorumlar kısmına belirtebilirsiniz. Şimdi tüm teoriler hakkında konuşmaya başlayabiliriz!

bandicam-2019-09-28-13-40-51-733.jpg

Nether Köyleri ve Yerliler!

Ana dünyada olduğu gibi bir köylü yani şeytan sistemi getirileceği, yeni eşyalar eklenerek köylerin oluşturulacağı düşünülen teoriler arasında. Bu teori de bir çok biyom da köyler olduğu gibi yeni güncelleme ile gelecek biyomlara köyler ekleneceği ve bu köylerde yerlilerin yaşayacağı düşünülüyor. Ana dünyada ki köylerden farklı olarak bu köylerde nether tohumu yetiştirileceği ve meslekler yerine herkesin toplu halde aynı işleri yapacağı düşünülüyor. Burada yaşayan yerliler nötr canlı olabilir ve onlara zarar verilmediği sürece zarar vermezler.

piglin1.jpg

Yeni ve Etkileyici Canavarlar
Domuz binicileri mi? O da neymiş? Evet bu da teorilerden biri, oyunda domuzlara binebiliyoruz fakat bunlar Domuzlara binen Piglinsler. Bu canlılar genel olarak köylerin etrafında Ana Dünyada ki Golemler gibi köyü koruyarak yerlilerin huzurunu sağlayacak. Bu saye de bizim gibi oyuncularında girişi engellenmiş olacak. Bu canlılar yaban domuzu ve domuzun karışımı olan bir canlıya binerken üstünde normal bir Piglins oturacağı düşünülüyor. Bu yaratıkların yanında Ruh Kumu Golemi gibi yeni bir canavar eklenerek Ejderha ve Wither'in yanına yeni boss eklenecek.

xO3bTt.jpg

Senin Teorilerin Neler?
Şu anlık bir çok teori var fakat en mantıklı ve eklenebilir olanlar bunlar, güncellemenin yaklaşması ile teorilerin artacağını düşünüyorum. Bu teoriler hakkında teorisi olan varsa aşağı yorum bölümüne yazabilir.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Vay bee, Nether evrime uğrayacak adeta. Konu yararlı, çok güzel olmuş. Eline sağlık bu işi biliyorsun.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Eh daha 1.15 çıkmadan 1.16 teorileri çıkmış. Bırakın 1.15'i 1.16 sürümünü çıkarsın. Şaka maka ciddi anlamda güzel anlatım olmuş.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft aslında 1.15 i bugları vs düzeltmek için çıkartıyor.

Eh biraz öyle gözükse de az çok yenilik var fakat 1.16'da oyun açısından oldukça büyük devrim olacağına canı gönülden inanıyorum.

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY

Eh biraz öyle gözükse de az çok yenilik var fakat 1.16'da oyun açısından oldukça büyük devrim olacağına canı gönülden inanıyorum.
Aynen öyle 1.16 aynı 1.14 gibi olucak.

Aslında 1.15 için yapılan şeyler sadece güncelleme süsü verilmiş öyle ki apşsi bile değişmedi şuana kadar.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad

Aslında 1.15 için yapılan şeyler sadece güncelleme süsü verilmiş öyle ki apşsi bile değişmedi şuana kadar.
1.16 ile yer yerinden oynayacak!

Vornland

.
Elmaslar
95
Puanlar
4.530
Nether köyleri gelceğini düşünmüyorum ekstra olarak diğer yeni gelcek şeyler gayet güzel. Yararlı bir konu.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Nether köyleri gelceğini düşünmüyorum ekstra olarak diğer yeni gelcek şeyler gayet güzel. Yararlı bir konu.
Teşekkürler, bence gelmeli çünkü Netherde eğlencemiz olan kulelerin kaldırılma olasılığı var.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Aslında haklısınız. Dediğiniz gibi 1.16 gerçekten 1.14 gibi devrim yaratacak.

Poligon

mc.poligon.network

Discord:

Yiğit#6171

Elmaslar
26
Puanlar
3.870
Minecraft
Nemesis
Bugün yayınlanan 1.15 Pre release 3 sürümünde chunk yükleme performansını gelistirdiklerini açıklamışlar.

"Tweaked chunk loading and rendering performance further."

Boray

TeamEnderS

Discord:

Boray#5502

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
İzmir
Anlatım güzel ve sade. Eline sağlık.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı