Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Minecraft 1.16 Güncellemesi - Snapshot 20w06a

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
1.16 güncellemesi oyuna bir sürü çeşitlilik katacakmış gibi duruyor. Sabırsızlıkla bekliyorum açıkçası.

Diğer yandan güzel bir konu olmuş.
Değerli yorumun için teşekkürler. Bu yorumun ile gerçekten haklısın. Bildiğin gibi Minecraft oyuncuları genel olarak çok oyunculu oynuyor ve tek oyunculu bölümüne katılmıyor. Bu güncelleme ile oyuncular tek oyunculu bölümüne yönlendirilecek.

Yeni gelecek veya gelen güncellemeler gerçekten Minecraft oyun hayatı için güzel güncellemeler olmaya başladı. Gelen yenilikleri boş zamanımda hemen girip deneyeceğim. Ayrıca konu çok kapsamlı, resimli ve bol anlatımlı olmuş gerçekten ellerine ve kalemine sağlık.
Değerli yorumun için teşekkürler. 1.15 ile bir şeyler eklenmedi fakat 1.16 oyunu baştan yazacak.

Bu yeni gelen özellikler ile arkadaşlarımızla oynamak gerçekten heycan verici olur.​
Değerli yorumun için teşekkürler. Şu anda deneme sürümü ve birçok şey eklenmedi, 1.16 sürümü çıktığında eminim oynamak için can atacaksın.

"Bence" 1.8 sürümünden sonra çocuksu bir oyun oldu Minecraft.
Değerli yorumun için teşekkürler. Bu yorumuna katıldığımı pek söyleyemem. Oyun içi değişiklikler ile sistemler çoğaldı, oyunda boş boş gezinmek yerine kafanızı kullanarak yeni sistemler, yapılar yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun oldu. Tabii herkesin görüşü kendine özel.

Katılmıyorum. Yeni sürümler geldikçe oyunun asıl amacı survivalda çok daha fazla yapabileceğimiz şeyler geliyor, ayrıca oyun çok daha eğlenceli bir hal alıyor. 1.8 sürümü ise bu zamanda bana göre hiç eğlencesi olmayan bir sürüm.

Konu gayet anlaşılabilir ve güzel olmuş.
Değerli yorumun için teşekkürler. 1.8'in oynanma nedenlerinden biri PvP olacaktır. O sürümlerde kimsenin tek oyunculu oynadığını göremezsin. 1.12 sürümünden sonra oyun tek oyunculu bölüme yönlendirildi.

1.16 vasat diyebiliriz
Değerli yorumun için teşekkürler. Herkesin görüşü farklı olabilir fakat bu görüşüne katılmıyorum. Oyun bu güncellemeler ile baştan sona değişecek.

Vasat diyenlerin veya 1.8'den bozdu diyenlerin görüşlerinde düzgün bir mantık arıyorum, bulamıyorum. Siz sadece PvP yönünden eleştiriyorsunuz. Çok harika bir güncelleme.

Değerli yorumun için teşekkürler. Evet haklısın. Birçok kişinin, hatta çoğunluğun 1.8 ve önceki sürümlerini oynama nedeni PvP olarak biliniyor.

Daha test sürümünden bu kadar fazla yenilik var ise ana sürümü düşünemiyorum bile, aynı zamanda çok güzel görünüyor. Kalemine sağlık <3

Değerli yorumun için teşekkürler. Güncellemenin ilk deneme sürümünden bu kadar şeyi açıklaması, diğer deneme sürümlerinde büyük bir şeyler olacağını gösteriyor. Zaten MINECON Live'da belirtilen haberlere göre Piglins adlı bir yaratık daha eklenecek.

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
1.8 Sürümünün Üstüne birşey Tanımam :)

Vornland

.
Elmaslar
95
Puanlar
4.530
S

sooply

Ziyaretçi

Tuvox

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

yunus#6119

Elmaslar
27
Puanlar
0
Yer
Samsun
Minecraft
Tuvox
Ellerine Saglık 1.16(BETA) Minecraftı Degistircek Tabi Sunucular İcin Degisen Birsey Yok Cunku Turkler Yine 1.8 E Devam.

OyunGG Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

-

Elmaslar
11
Puanlar
910
Minecraft
OyunGG Network
Netherite olayı saçma olsa bile yine Minecraft tarafından güzel bir güncelleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı