Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft 1.13.2 İçin Hatasız World Edit Ve Skript Plugini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Minecraft 1.13.2 için WorldEdit + Skript Birde Addonsları Gereklidir Yardım Edebilirmisiniz Güncel Pluginleri bulamadım WorldEditin Spigot Sayfasındaki Hata Veriyor

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Skript yerine java kullanabilirsin java daha iyi performans almanı sağlayacaktır aksine skript daha kötü yapıcak yani 100 oyuncuda alacağın değeri 30 oyuncuda alamazsın

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Skript yerine java kullanabilirsin java daha iyi performans almanı sağlayacaktır aksine skript daha kötü yapıcak yani 100 oyuncuda alacağın değeri 30 oyuncuda alamazsın
skript başka bir arkdaş için lazım fakat benim için önemli olan worldedit world edit hata veriyor 1.13.2 de nedense sorunuçözemedim -//set stone yazıyorum tabiki balta ile alan seçtikten sonra fakat sadece yerinçine kısımlarını değiştiriyor stone yapyor üstleri falan doldurmuyor yani hiç bir şekilde boşluk olunca işe yaramıyor ve sadece 1 katman

ve bu arada skript kötü bir plugin değildir önemli olan skripti iyi kodlamak​

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer

skript başka bir arkdaş için lazım fakat benim için önemli olan worldedit world edit hata veriyor 1.13.2 de nedense sorunuçözemedim -//set stone yazıyorum tabiki balta ile alan seçtikten sonra fakat sadece yerinçine kısımlarını değiştiriyor stone yapyor üstleri falan doldurmuyor yani hiç bir şekilde boşluk olunca işe yaramıyor ve sadece 1 katman

ve bu arada skript kötü bir plugin değildir önemli olan skripti iyi kodlamak​

Skripti iyi kodlamak diye bir şey yok. Skript'de ne yaparsan yap yine aynı yola çıkar. Zamanında da disk tasarrufu falan derlerdi de gördük hiç bir önemi olmadığını... Ne yaparsanız yapın Skript lag yapacaktır. Sadece ufak şeyler için kullanırsanız belki uygun olabilir. Onun dışında değişkenleriniz bir süre sonra şişer, skriptleriniz çoğalır, sunucunuz geç açılır ve kapanır, donmalar olmaya başlar.

Her neyse yine de yardımcı olmak isterim. İstediğin eklentilerin Minecraft Bukkit / Spigot 1.13.2 için olan sürümleri şunlar:

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Skripti iyi kodlamak diye bir şey yok. Skript'de ne yaparsan yap yine aynı yola çıkar. Zamanında da disk tasarrufu falan derlerdi de gördük hiç bir önemi olmadığını... Ne yaparsanız yapın Skript lag yapacaktır. Sadece ufak şeyler için kullanırsanız belki uygun olabilir. Onun dışında değişkenleriniz bir süre sonra şişer, skriptleriniz çoğalır, sunucunuz geç açılır ve kapanır, donmalar olmaya başlar.

Her neyse yine de yardımcı olmak isterim. İstediğin eklentilerin Minecraft Bukkit / Spigot 1.13.2 için olan sürümleri şunlar:

skript beni alakadar etmiyor önemli olan world edit habire hata vermesinden bıktım çünkü

LifeMCServer

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
skript beni alakadar etmiyor önemli olan world edit habire hata vermesinden bıktım çünkü

Verdiği hataları atabilir misin? Tüm stacktrace dediğimiz hatanın tamamı gerek. Basit şeyler her zaman kötüdür. Skript basitlik sağlar fakat bunun da her şey gibi bir bedeli vardır. Performans olarak çok kayıp yaşar, garip buglar ile karşılaşırsın.

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Verdiği hataları atabilir misin? Tüm stacktrace dediğimiz hatanın tamamı gerek. Basit şeyler her zaman kötüdür. Skript basitlik sağlar fakat bunun da her şey gibi bir bedeli vardır. Performans olarak çok kayıp yaşar, garip buglar ile karşılaşırsın.
hataları sildim fakat sorun şu idi misal ben 1.13.2 de item kodları olmadıgı için //set stone yazıyorum ya misal bir dayran öte dayı seçtim diyelim yer de çimen stone yapcam her yeri sadece yerdeki cimeler oluyor boşluklara hiç bir blok dolmuyor

LifeMCServer

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
hataları sildim fakat sorun şu idi misal ben 1.13.2 de item kodları olmadıgı için //set stone yazıyorum ya misal bir dayran öte dayı seçtim diyelim yer de çimen stone yapcam her yeri sadece yerdeki cimeler oluyor boşluklara hiç bir blok dolmuyor

O konuda bilgim yok. 1.13.2 kullanmadığım için bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı