• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mine Türk Network Konu Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

SILIK

Ziyaretçi
Yorumlarınızı bekliyorum...

JPG.jpg

JPG 2.jpg

JPG 3.jpg

JPG 4.jpg

JPG 5.jpg

JPG 6.jpg

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
0
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
"yenilikler görseller kurallar " yazılarındaki background hepsinde farklı olsa çok daha güzel olabilirdi metin olmadan rahatsız ediyor onun harici background ve 1. resim mükemmel eline sağlık, kolay gelsin

S

SILIK

Ziyaretçi

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Nays ama bence yazılar resime eklenmeli çünkü xenforoda font çeşidi çok az. Onun dışında arka plandaki renk uyumu hoşuma gitti. Maybe I can steal some xD

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Gayet güzel olmuş. Başarılar.

S

SILIK

Ziyaretçi
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Eğer yazı tipine ellemezsen Poppins yazı tipi kullanılır ki ben de tasarımlarda onu kullanıyorum. Bir şey değişmiyor kısaca. :D

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Daha ayrıntılı yorumlar bekliyorum açıkçası. Tatmin etmiyor bunlar.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
954
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
Şuan seni ilk defa onepage tasarım yapmadan görüyorum :D Stil mi değiştirdin yoksa böyle mi istediler ?

S

SILIK

Ziyaretçi
Konuları çok uzunda ve tek sayfanın uygun olmayacağını düşündük. Bu sebepten pankart halinde yaptık. 2 farklı şekilde yapıyorum zaten.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Klasik pankartlardan ;) Güzel gidiyorsun amiral'im devam et :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı