Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Mine Mora | Yeni Ekibini Topluyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmetyilmazz0

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting Görevlisi

Discord:

Ahmet Yılmaz#0003

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Reutlingen Germany
Minecraft
AhmetW
DipNot: Konu yeterli ekibin toplanamadığından dolayı tekrardan açılmıştır.
Merhaba arkadaşlar
Açacağımız SkyBlock sunucusu için gerekli ekibi toplamaya başladık. Bizlere yardımının dokunacağını düşünen herkese ekibimizde yer vardır.

Bize ne lazım?
Yetkili alımı olarak Web Moderatör, Rehber ve Geliştirici/Skripter alımlarımız mevcuttur. Bu konuyu okuyan sen, seni de sunucumuzda görmek isterim. Her türlü alanda alımlar açıktır.
Önerilerin bizim için önemli!

Bizim serüvenimiz ne?
Sunucumuzu geçen ramazan açmaya karar vermiştik ve açmıştık. Maşallah +30 oynatabiliyorduk ancak sonrasında makine gibi sıkıntılar yaşadık ve bu yüzden Eklenti Paketi hizmetine başladık biraz bütçe topladık. Sonrasında bulunduğum firmalardan dolayı zamanım olmadı ancak şuanda zamanımız, bütçemiz ve en önemlisi daha iyisini yapabilecek inancımız var :)

Neden Biz?
Özel sistemler getirmek istiyoruz ve saracak bir oyun yapmaya başladık yapacağız da. Tabi bunun için sizlere ihtiyacımız var. Klasik skyblock dışında bir şeyler ekleyeceğimize şüpheniz olmasın. Gerçek emek ve çeşitli serüvenlerle dolu bu sunucuda neden yerini almayasın ki?

minemorapng.png

DİSCORD
Ahmet Yılmaz#0003

T

Tema

Ziyaretçi
Umarım aradağınnız yetkili ekibini bulursunuz.

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Yanlış anlamayın fakat birşey fark ettim, sunucunuzun büyük çoğunluğu bot gibi duruyor.

Hatta şuradan anladım ve baktım sunucunuza, bu nickname afk client(bot clientin default ismi)
Screenshot_11.png

Tabii ki hakkınızı yemeyeyim belki değildir. Başarılar dilerim.

Son düzenleme:
X

xWenzy

Ziyaretçi
Yanlış anlamayın fakat birşey fark ettim, sunucunuzun büyük çoğunluğu bot gibi duruyor.

Hatta şuradan anladım ve girip baktım sunucunuza, bu nickname afk client(bot clientin default ismi)
Eki Görüntüle 178340

Bana'da biraz öyle gözüktü.

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
istediğiniz konuma gelirsiniz umarım başarılar <3

ahmetyilmazz0

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting Görevlisi

Discord:

Ahmet Yılmaz#0003

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Reutlingen Germany
Minecraft
AhmetW

Hatta şuradan anladım ve girip baktım sunucunuza, bu nickname afk client(bot clientin default ismi)
Eki Görüntüle 178340

Sunucu türü SkyBlock olduğu için afk bırakmak isteyen arkadaşlarımızın client kullanmasına izin veriyoruz. Oyun içi fake user düşüncenizde yanıldığınızı belirtmek isterim ancak discord sunucumuzda fake user bulunmaktadır. Beyaz olan bir şeye hayır bu kara diyemeyiz. Discord yaklaşık 1 yıldan fazla bizimle olabilir ve önceden farklı bir sunucuydu token basan arkadaşlar oldu discord sahipliğini de dün kendi üzerime aldım gerekli temizlemeyi üşenmezsen yapacağım zaten.

ahmetyilmazz0

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting Görevlisi

Discord:

Ahmet Yılmaz#0003

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Reutlingen Germany
Minecraft
AhmetW

Eki Görüntüle 178340

Sunucumuza nerde baktınız bu arada hocam?

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Sunucumuza nerde baktınız bu arada hocam?
Kusura bakmayın, yanlış yazmışım sunucunuza baktım yazacaktım. Attığınız görseldeki oyuncuların (bence) deneyimlerime dayanarak hafiften bir kaç tane de olsa bot olduğunu düşündüm sadece, eğer yanıldıysam kusuruma bakmayın. Başarılar dilerim :)

ahmetyilmazz0

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting Görevlisi

Discord:

Ahmet Yılmaz#0003

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Reutlingen Germany
Minecraft
AhmetW
Kusura bakmayın, yanlış yazmışım sunucunuza baktım yazacaktım. Attığınız görseldeki oyuncuların (bence) deneyimlerime dayanarak hafiften bir kaç tane de olsa bot olduğunu düşündüm sadece, eğer yanıldıysam kusuruma bakmayın. Başarılar dilerim :)
Teşekkür ederim. Sorun değil hocam dediğim gibi oyuncuların afk bırakmak için client kullanmasına izin veriyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı