Sol Reklam
Sağ Reklam

Millî Eğitim Bakanlığın'dan Siber Güvenlik Yarışması!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul

Millî Eğitim Bakanlığın'dan Siber Güvenlik Yarışması!

Millî Eğitim Bakanlığın'dan Siber Güvenlik Yarışması! evet yanlış duymadınız Millî Eğitim Bakanlığının düzenlediği
Ulusal Siber Güvenlik Yarışması ile öğrenciler bilgisayarlar da bulunan sistem açıklarını bularak ödüllendirilecekler.
Bu yarışmaya Orta Okul & Lise öğrencileri katıla bilecek: Katılmak için tıkla.
Son katılım tarihi: 15 Nisan 2020.

[
dyad-mc-tr-konu-web.png

30 Nisan 2020'de ön elemeler gerçekleşecek, ön elemeyi geçen öğrenciler 8-9 Haziran’da Siber Güvenlik yarışmasına katılabilecekler. Tabii bununla da bitmiyor 11 Haziran 2020'de de final elemlerinde son 3'de olmalısınız ve son 3'e kalan öğrenciler büyük ödülü kazana bilecekler ödül ise hazır olun baya büyük 3 öğrenci dizüstü bilgisayarla ödüllendirilecek. şahsen bu kadar uğraştık dan sonra diz üstü bir bilgisayar verilmesi biraz küçük olmuş madem bu açıkları bulacak kadar yetenekli bu öğrenciler bir diz üstü bilgisayar verirsin bir kendilerini geliştirmeleri için kurs gibi bir şey de vere bilirler yetenekli ise öğrenciye teşvik lazım.

dyady-soru.gif

Yarışmanın Temel Amacı Nedir?

Bu yarışmanın temel amacı geleceğin profesyonelleri olarak gördüğümüz öğrencilerimizle sürdürülebilir bağ kurmak, öğrencilerimizde ‘sürdürülebilirlik’ kültürüne dair bir algı oluşturmak, gelecekte hepimizin daha sağlıklı bir dünyada yaşamasını sağlayabilmek, hayatta karşılaştığımız problemlerin sayısını azaltmak, ülkemizin ve insanlığın sorunlarına yönelik yenilikçi, girişimci, teknoloji ve üretim odaklı çalışmalar yapmaları için merak oluşturmak ve fırsatlar yaratmaktır.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Son zamanlarda ülkemizde gençlerin bu alana olan ilgisi artmaya başladı ki gençler için iyi bir fırsat olabilir, eline ve kalemine sağlık :))

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
İnternette çok fazla araç var aslında bunları tamamen kendileri python olur perl olur bir şekilde yazıp kullanmalılar yani dışardan belirli programlar almamalilar bence :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı