Sol Reklam
Sağ Reklam

Milli Eğitim Bakanın'dan Yeni Açıklama!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Milli Eğitim Bakanın'dan Yeni Açıklama!
Bildiğiniz üzere Dünya korona virüs belası ile savaşıyor ve insanlar kendilerini korumak için evlerinden çıkmıyor hatta yakın zamanda okullar, iş yerleri, sinemalar gibi birçok yer geçici olarak devlet tarafından kapatılmıştı. Bugün Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bu geçici kapanış hakkında yeni açıklamalarda bulundu dilerseniz konumuza geçelim.

dyad-köle-öğrenci-sdkjhsjk.jpg

Herkesinde bildiği üzere artık okullar uzaktan eğitim sistemi ile eğitim öğretim hayatına devam ediyor. Okullar kapandıktan sonra ilk olarak 30 Nisan olarak belirlense de salgının ülkemizde ki etkisinden dolayı bu süre uzamıştı. Durum bu olunca eğitim uzaktan devam etmeye başladı doğal olarak birçok öğrencinin ve velinin aklında okulların tam olarak ne zaman açılacak soru bulunuyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bugün açıklama yaparak okullar ne zaman açılacak sorusuna cevap verdi işte o açıklama:

dyad-eğitim.png

“Okulların açılması demek 18 milyon öğrencinin ve 1 milyon öğretmenin evden çıkması, sonra her birinin yeniden ailesiyle buluşması demek. Bu bir toplum sağlığı meselesidir ve bilimsel verilerle hareket etmek ön koşuldur. Her tarih için hazırlığımız tamam. Okullar ne zaman açılacak sorusunun şu an tek cevabı var: Çocuklarımız, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için en güvenli zamanda, en güvenli şekilde açılacak. Bu tarihi ve uygulama şeklini de bize bilimsel veriler söyleyecek.”

Türkiye'de Avrupa'da ki birçok ülkeden daha çok öğrenci olduğunu söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk okulların açılması ile ilgili alınacak bütün kararların birçok haneyi doğrudan veya dolaylı bir şekilde etkileyeceğini belirtti. Bu açıklamalar ile beraber Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "Bilim kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda ve Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde Kabine toplantısında ortaya çıkan görüşler çerçevesinde Uzaktan Eğitimin 31 Mayıs’a kadar devam etmesi kararlaştırılmıştır." ifadeleri de konuşmasında yer buldu şimdi asıl soru gerçekten okulların gerçekten açılması iyi yönde mi olacak kötü yönde mi? birçok aile okullar açılsa bile çocuklarını yollamayacaklarını söylüyorlar.

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

tenor.gif

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Ben birşey anlamadım gene açılmıyor :D

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Bu yeni değil sanırım 29 nisanda mı ne demişti bunları

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yani işin doğrusu okullar açılsa bile kimsenin okula gideceğini düşünmüyorum ki şahsen ben kesin gitmeyeceğim. Allah bizlere sabır versin ?

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Şahsen bende önemli bir durum olmadıgı sürece gitmeyeceğim :D​

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Şahsen bende önemli bir durum olmadıgı sürece gitmeyeceğim :D​
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Dün açıklama yaptı yeni ancak yine aynı şeyler hemen hemen.
Aynen hep aynı şeyler.

Jery

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Jery#8611

Elmaslar
7
Puanlar
2.000
Minecraft
JeryTR
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı