Sol Reklam

Millenicom Rezilliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Arkadaslar kanitlailri atamicam su an teldeyim.Millenicomla en az 20 defa aradik baska altyapiya gecirdilee cozulmedi arti telefonumuz kappatildi.Işin ozu millenicom a gecmeyin.Sizde bole durum yasadkysaniz naptiniz soler misiniz.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Biraz araştırma yaptım ve sanırım internet sağlıyorlar. Açıkçası böyle adı çıkmamış yerlerden kesinlikle ve kesinlikle iletişim kurmayın. Bu arada size ve bütün ailenize büyük geçmiş olsun. Umarım var olan hakkınızı geri alırsınız. Bu arada Türk Telekom'un yanı sıra Süper Online vericisini öneririm.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Biraz araştırma yaptım ve sanırım internet sağlıyorlar. Açıkçası böyle adı çıkmamış yerlerden kesinlikle ve kesinlikle iletişim kurmayın. Bu arada size ve bütün ailenize büyük geçmiş olsun. Umarım var olan hakkınızı geri alırsınız. Bu arada Türk Telekom'un yanı sıra Süper Online vericisini öneririm.
Bizde onu kullaniyorduk fakat cok pahali gelince millenicom a gectik ve sanirim geri turktelekom gecicez

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bizde onu kullaniyorduk fakat cok pahali gelince millenicom a gectik ve sanirim geri turktelekom gecicez

Ucuz diye geçmeni önermem. Bu sefer o rezilliği mumla ararsın. En iyisi eski sağlayıcındır. Biz aylık 70 ile 100 lira arasında bir şey veriyoruz.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550

Alpha4117

Play.AlphaCraftTR.Net

Discord:

Hükümdar [Alpha]#2520

Elmaslar
37
Puanlar
8.930
Minecraft
Hukumdar
1 Yıldır Millenicom Kullanıyorum Gayet de güzel hizmet veriyorlar 1-2 defa gece internetim kesildi max 1 saat
yani hem ucuz hem kaliteli bana göre

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
1 Yıldır Millenicom Kullanıyorum Gayet de güzel hizmet veriyorlar 1-2 defa gece internetim kesildi max 1 saat
yani hem ucuz hem kaliteli bana göre
Su an icimden millenicom hakkinda neler geciyor bi bilseniz

58_ilkin

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

ilkingzl#9479

Elmaslar
7
Puanlar
0
Böyle bir durum yaşamanıza üzüldüm. Umarım kimse böyle bir durum yaşamak zorunda kalmaz

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Kankam geçmiş olsun üzüldüm. <3 :'(

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Tüm internet firmaları Türk Telekom altyapısını kullanıyor hiçbirinin birbirinden farkı yok ek olarak Türk Telekom en kesintisiz internet sağlayan firmadır zamanında çok yanlışı olsada şuan kesintisiz ve hızlı internet kullanıyoruz. Bu arada bu tür firmalara sesinizi çıkartmazsanız yapmaya devam ederler tüketici haklarına başvurun bir kaç güne arar özür dilerler.

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Millenicom yılların firması ve kaliteli hizmet veren bir firma. Kimse kimsenin numarasını engellemez, kendi tavrınızı kontrol edin. Çalıştığım şirketlerin hepsi millenicom kullanıyor ve sorun sıfır.

Karşıt firma açıklama yapamayacağı için konu kilit. Yeri burası değil, tekrar rezillik adı altında konu açarsanız yaptırım uygulayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı