Sol Reklam
Sağ Reklam

Metin2 Web Site Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben photoshop üzerinden hala yapmakta oldugum bir web site tasarımı yaptım ancak bunu nasıl bir web sitesine çevireceğim hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız teşekkürlerimi iletirim.
Ayrıca eklenmesini istediğiniz bölümleri yazınız.
lbb2nB.png
[DOUBLEPOST=1508960130,1508958743][/DOUBLEPOST]+

ardaKol984

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
220
Puanlar
0
Bu fotoğrafın boyutu kaç acaba :D

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Bu fotoğrafın boyutu kaç acaba :D
HD olması ve kaliteli olması için 1000x2000 olarak yeni bir sayfa açtım ancak bu sayılar zaman içerisinde 1000x? olarak değişti acıkcası bende kaç oldugunu bilmiyorum :D

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780
HD olması ve kaliteli olması için 1000x2000 olarak yeni bir sayfa açtım ancak bu sayılar zaman içerisinde 1000x? olarak değişti acıkcası bende kaç oldugunu bilmiyorum :D
metin2 serverim vardı hangi hostingdesiniz ?[DOUBLEPOST=1508961973,1508961711][/DOUBLEPOST]Admin Panel > Site Ayarları > Ana Site > Oradan atabiliyorduk sanırsam ama bu değişmiş olmalı üzgünüm

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
metin2 serverim vardı hangi hostingdesiniz ?[DOUBLEPOST=1508961973,1508961711][/DOUBLEPOST]Admin Panel > Site Ayarları > Ana Site > Oradan atabiliyorduk sanırsam ama bu değişmiş olmalı üzgünüm
Eskiden buyukhostingden kiralamıştım ama daha çok onu arkadaşlar için kiralamıştım.
Sunucum yok sadece bir hosting ile çalışmak istiyorum tasarım yapıp onlara sunmak istiyorum ancak sıkıntı şuku tasarımı yapıyorum ama css veya html5 e dönüştürmeyi bilmiyorum mesela o kullanıcı ıd yazan yere yazı yazılıcak kodunu felan hiç bilmiyorum.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Eskiden buyukhostingden kiralamıştım ama daha çok onu arkadaşlar için kiralamıştım.
Sunucum yok sadece bir hosting ile çalışmak istiyorum tasarım yapıp onlara sunmak istiyorum ancak sıkıntı şuku tasarımı yapıyorum ama css veya html5 e dönüştürmeyi bilmiyorum mesela o kullanıcı ıd yazan yere yazı yazılıcak kodunu felan hiç bilmiyorum.

Şimdi sağlam bir firma kalmadı örneğin siber bilmem ne yılların firması 5-10 kez kurduk fileslerini daha sorunsuz yapamadık :) ama hala sağlam firma yok diğer forumları ilgi ile takip ediyorum sen webmaric'e yaz yardımcı olur

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780
Metin2 Hosting önerim Netmarlis ben aldım çok memmun kaldım 7 24 destek veriyorlar o png yi de netmarlis yetkililerine atarsan dönüştürüyor diye biliyorum özel destek vardı.

Ana Sayfa - NetMarliS-Vds,Metin2 Sunuculari

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Şimdi sağlam bir firma kalmadı örneğin siber bilmem ne yılların firması 5-10 kez kurduk fileslerini daha sorunsuz yapamadık :) ama hala sağlam firma yok diğer forumları ilgi ile takip ediyorum sen webmaric'e yaz yardımcı olur
Metin2 Hosting önerim Netmarlis ben aldım çok memmun kaldım 7 24 destek veriyorlar o png yi de netmarlis yetkililerine atarsan dönüştürüyor diye biliyorum özel destek vardı.

Ana Sayfa - NetMarliS-Vds,Metin2 Sunuculari
Teşekkürler şimdi yetkilileri ile sohbet etmeye yola koyuluyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı