• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Metin2 tarzı metin skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ImInfiniTy

Şimdi bir Hardcore server olacaktı..
Elmaslar
91
Puanlar
13.710
Biliyorum şimdi konuya girenlerin yarısı "bu skript zaten forumda var" diyecek.
Siz bunu yazmadan önce ben biraz açıklık getireyim konuya :D
Zaten bir skript'i ararken önce forumda saatlerce dolanıyorum.
1-2 tane bu tür skript buldum, onlar da obsidyene bakıp /komut yazınca obsidyeni metin taşına çeviriyor.
Benim istediğim skript şu şekilde;

Her 1 saatte 3233, 64, 6058 x,y,z koordinatına bir örümcek ağı (kodu: 30) atacak.
Bu ağın 3 canı olacak.
Oyuncu her vurduğunda 1 canı azalacak ve 3 tane zombi spawnlayacak ağın olduğu yere. (bu olmasa da olur, yapabilirseniz daha iyi tabiki)
Ağın canı 0 olunca "yere" 3 tane biftek (kodu: 364) atacak.

Şimdiden teşekkürler ^^

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.566
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
Metin taşı skriptini azcık düzenledim.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Son düzenleme:

ImInfiniTy

Elmaslar
91
Puanlar
13.710
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Şey siz anlamadınız sanırım :D
İkinizin attığı skriptlerde de /taşayarla komutu var.
"Her 1 saatte 3233, 64, 6058 x,y,z koordinatına bir örümcek ağı (kodu: 30) atacak.
Bu ağın 3 canı olacak.
Oyuncu her vurduğunda 1 canı azalacak ve 3 tane zombi spawnlayacak ağın olduğu yere. (bu olmasa da olur, yapabilirseniz daha iyi tabiki)
Ağın canı 0 olunca "yere" 3 tane biftek (kodu: 364) atacak."
Ben böyle istemiştim :D

ImInfiniTy

Elmaslar
91
Puanlar
13.710
Ben sunucuda olmadığım zamanlarda da taşın otomatik olarak ayarlanmasını istiyorum.
Hala anlamıyorsanız daha derin anlatmamı ister misiniz yoksa yukarıyı tekrar okuyarak anlamayı mı deneyeceksiniz?

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi
Elmaslar
409
Puanlar
11.030
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
sen o komutu sadece 1 kere yap hep olucaktır birdaha hiçbirşeye dokunmana gerek yok.
dediğin x y z ye ışınlan o bloğa bak /tasayarla yaz. adamlar gelsi kırsın hep olur sıkıntısız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı