• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bulundu Metin Taşı Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Gençler Metin Taşı Yapabilecek Varmı Obsidian Olacak -/taşyap yazınca metintasi olacak 500tane kırınca ilk kırana demir sp verecek demir sp verme kodu -/dspver player 1 ve bu 3dkda bir gelecek koyduğum yere kırıldığında chatta msj çıkacak canlandığında msj çıkacak yapana şimdiden hll.[DOUBLEPOST=1519810010,1519761027][/DOUBLEPOST]Bakacakmısınz ?

EylexLive

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
110
Puanlar
7.110
Yer
Ankara
Minecraft
Doğru düzgün açıklar mısınız?
Benim anladığım 500 adet obsidian kırınca demir spawner verecek ?

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Demek İstediğim Şey Yere Bir Obsidian Koyuyosun Onu Metin Tasina Cevirmek İçin -/tasayarla Yazıyosun Ve O Artık Metin Tasi Oluyor Onu 500Kere Kırınca Son Kıran Kişiye Ödül Vermesini İstiyorum. 3dkda Bir Metin Tasi Doğsun Kırıldığında Ve Doğduğunda Msj Yazsın.[DOUBLEPOST=1519810952,1519810899][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Demek İstediğim Şey Yere Bir Obsidian Koyuyosun Onu Metin Tasina Cevirmek İçin -/tasayarla Yazıyosun Ve O Artık Metin Tasi Oluyor Onu 500Kere Kırınca Son Kıran Kişiye Ödül Vermesini İstiyorum. 3dkda Bir Metin Tasi Doğsun Kırıldığında Ve Doğduğunda Msj Yazsın.

EylexLive

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
110
Puanlar
7.110
Yer
Ankara
Minecraft
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Tam olarak istedğiniz bumu bilemiyorum ama umarım budur.
Bloğu optionsdan ayarlayın,sendlere pek önem vermedim siz düzenlersiniz,Oyuncunun verimlilik 5 elmas kazması varsa kırabiliyor./debug komutu ise bütün oyuncuların metin taşı kırma sayısını sıfırlar bilinçsiz kullanmayın.
! NOT: Denemedim.

Son düzenleme:

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Bunun İsmini Nasıl NezleTas Yapabilirim ?[DOUBLEPOST=1519821750,1519821438][/DOUBLEPOST]
Ve Yolladığın Skriptte Demir SP Vermiyor Birde 1Kere Kırınca Gidiyor. Demirsp verme kodu -/dspver oyuncu adı miktar yani 1[DOUBLEPOST=1519822112][/DOUBLEPOST]
Ben Size Direk Kendimin Kullandığım Skripti Atayım Onu Nasıl V5 İle Kırılmasını Ayarlıcam Birde İlk Kırana Nasıl Demir Sp Vereceğim
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

EylexLive

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
110
Puanlar
7.110
Yer
Ankara
Minecraft

Kod:
Şeklinde verimlilik 5 elmas kazma ile kırmayı yapabilirsiniz.
Kod:
Şeklinde de spawner verirsiniz.İyi forumlar.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Hepsini Toplayıp Atabilirmisin ?[DOUBLEPOST=1519882104,1519847729][/DOUBLEPOST]Yardım.[DOUBLEPOST=1519896093][/DOUBLEPOST]
Benim Verdiğim Verdiğim Skripte Ekliyebilirmisinz Bunları Ekliyip Atın İyi Forumlar.

ImBugger

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
21
Puanlar
0
Dostum herşeyi bizden bekleme siz skript olarak atın notepad++ indirin daha kolay ayarlarsınız.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Onları Birleştiremiyorum İşte Anla Be Dostum.. Sen Yapabilirsen Buyur Kod v5 Kazma İle Kırılmasını Ve Kıran Kişiye Demir Sp Vermesini İstiyorum DemirSp Verme Kodu -/dspver oyuncu nick miktar
Kod:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı