• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Metin Tasi Acil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Gençler Metin Tasi Skripti Yapabilecek Varmıdır ? Blocku Obsidian Olacak 500 Kere Kırınca 640 ELmas Block Ve 1Demir Sp Verecek Demirsp Verme Kodu -/dspver nick miktar yani 1 Obsidiana Bakarak -/tasayarla Yazdığımızda Artık O Metin Tasi Olacak Ve 500Kere Kırmaya Başlıyacaklar Sadece Verimlilik 5 Kazma İle

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Mtin2 tarzı bi sk istemişsin.
Şimdi doyle bişiy var hocam herhangi bir blogu zamanlı olarak bi yere koyamazsınız.
Ancak soyle bişi olabilir hocam mantıken

bi alan yaparsınız ve oraya cobblestone generator tarzı bısıy yapılır ama düz yapılcagı ıcın su ıle law birleşip obsidyen olabilir.o bölgede oyunculara kazma izni verılır,görunmez blokla generator korunur.pistol engellenir. sonra bi sk yazılabılır sk dada 500 x obsi kırana bunu verebilir yada bi gorev skrıptıyle halolabilir.
ama bi sıkıntısı oyuncular,kendı arsa veya adalarında aynısı nı yapabılırler.

Bu konuyu sureklı sılıp açıyorsunuz ve gercekten ir yardım alamıyorsunuz en azından bu benim fikrimdi bole bişi yapılabilir.

EylexLive

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
110
Puanlar
7.110
Yer
Ankara
Minecraft
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!
Dostum sende olan sisteme bunu ekle kaçıncı isteyişin bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı