Sol Reklam

Merhaba Nasıl ISS Uyumlu Minecraft Web Script Bulurum

Emirhan009

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
6.460
Minecraft
Emirhan009
BEYLER BEN VDS ÜZERİNDEN ISS KURDUM VE GAYET İYİ GİRİYOR AMA BANA BİR SİTE SCRİPTİ LAZIM ÜCRETSİZ AMA İNTERNETE HEP PHP VAR HTML YOK VE SİTEYİ BEN YANİ ISS PHP OLARK OLMUYOR YAPAMIYORUM YAPSAMDA SORUN ÇIKIYOR FARKLI YAZILAR ÇIKIYOR BU KONUDA YARDIMCI OLRUMUSUNUZ LÜTFEN

furkankoklukaya1

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

How?#4675

Elmaslar
3
Puanlar
8.700
Yer
Tekirdağ
Minecraft
PinkPenguin06
bunlarla uğraşıcana bedava 1 aylık batihosttan site kur? olmazmı

Emirhan009

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
6.460
Minecraft
Emirhan009

GorkemByrm

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Hosting Görevlisi

Discord:

Görkem Bayram#0345

Elmaslar
2
Puanlar
0
İnternetteki kaynaklardan yararlanarak ISS üzerinde php çalıştırabilirsiniz veya xamp yükleyerek yine php kullanabilirsiniz. HTML tek başına işinize yaramıyacaktır. :))

Emirhan009

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
6.460
Minecraft
Emirhan009
İnternetteki kaynaklardan yararlanarak ISS üzerinde php çalıştırabilirsiniz veya xamp yükleyerek yine php kullanabilirsiniz. HTML tek başına işinize yaramıyacaktır. :))
tamma peki knk mesala vertitabanı oluşturm istiyorum ve siteyide oraya bağlmak istiyorum nasıl yapabilirm onu

Sanitarium

MC.Gamerway.Online

Discord:

EternalHittMan#9271

Elmaslar
20
Puanlar
4.020
Minecraft
Ian_Russell
Web platform installer üzerinden Php ve MySQL modüllerini yükleyebilirsin. Daha sonra gerekli sql kodlarını yazarak veya Phpmyadmin kurarak veritabanı oluşturabilirsin.

KeremWho

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

KeremWho#0782

Elmaslar
106
Puanlar
13.580
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
KeremWho
IIS ile web site hostlamak dünyanın en mantıksız şeyi ya da xampp kurup internete çıkmak...

Emirhan009

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
6.460
Minecraft
Emirhan009
Web platform installer üzerinden Php ve MySQL modüllerini yükleyebilirsin. Daha sonra gerekli sql kodlarını yazarak veya Phpmyadmin kurarak veritabanı oluşturabilirsin.
sağol baktım onuda çok olanaklı bir sonuç bulamamadım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

IIS ile web site hostlamak dünyanın en mantıksız şeyi ya da xampp kurup internete çıkmak...
bilgin için sağol ama ben bişeyler öğrenmke istiyorum senin için boyle gorune bilir

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
BEYLER BEN VDS ÜZERİNDEN ISS KURDUM VE GAYET İYİ GİRİYOR AMA BANA BİR SİTE SCRİPTİ LAZIM ÜCRETSİZ AMA İNTERNETE HEP PHP VAR HTML YOK VE SİTEYİ BEN YANİ ISS PHP OLARK OLMUYOR YAPAMIYORUM YAPSAMDA SORUN ÇIKIYOR FARKLI YAZILAR ÇIKIYOR BU KONUDA YARDIMCI OLRUMUSUNUZ LÜTFEN
Discord Üzerinden Ulaşırsan Sana Yardımcı Olabilirim. Aluze#9271
İyi Forumlar...
Saygılarımla...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

IIS Üzerindne PHP Çalşışıtrılamz Çünki PHP Çalışıtırken Dosya İzni Kullanır Ancak Bu Kavram Windowsda Yoktur Bu Yüzden İmkansızdır Ama Başka Çözümler Var...
İyi Forumlar...
Saygılarımla...

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı