Sol Reklam

Tasarım ⭐️ MCEPOCH Logo Tasarımı - Peona Design

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Peona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Peona#0298

Elmaslar
100
Puanlar
2.770
Minecraft
Peona
Merhaba değerli MC-TR üyeleri
Sizlere MCEPOCH sunucusuna özel yaptığım logo tasarımı paylaşacağım. Tasarım hakkında görüşlerinizi yorum kısmına belirtirseniz sevinirim.
Peona_MCEPOCHLogoTasarım.png

DİSCORD: Peona#0298
BEHANCE: www.behance.net/peona

mahlukat

Discord:

mahlukat#0001

Elmaslar
66
Puanlar
1.245
Yer
Ankara
Minecraft
TR_NoMercy
Arkaplan bir tık kötü durmuş onun haricinde beğendim. Başarılar.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Off şu tarz logolar keşke bitse aşırı kotu ve aşırı klişe duruyor, bedava yaptıran sitesi falanmı var bu logoların, hep onde bi yazı, arkada bir yapılanma yada mc ile alakalı bir şeyler

KollariSwain

Yani wow, adalet kalmamış
Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Off şu tarz logolar keşke bitse aşırı kotu ve aşırı klişe duruyor, bedava yaptıran sitesi falanmı var bu logoların, hep onde bi yazı, arkada bir yapılanma yada mc ile alakalı bir şeyler
Zevkler ve renkler tartışılmaz değil mi? herkes ''usta javacı'' olamadığı gibi tasarımcıda olamıyor.

Peona

Discord:

Peona#0298

Elmaslar
100
Puanlar
2.770
Minecraft
Peona
Arkaplan bir tık kötü durmuş onun haricinde beğendim. Başarılar.
Arkaplan da hoşunuza ne gitmedi acaba belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler <3
Bu tarz logoları beğenmiyor olabilirsiniz ama minecraft sunucu sahiplerinin büyük bir çoğunluğu bu tarz logoları kullanıyor. Sizin düşünceniz öyle olabilir ama emek harcanan bir logoya "aşırı kotu ve aşırı klişe duruyor, bedava yaptıran sitesi falanmı var bu logoların" demenizi pek uygun bulmadım daha uygun bir dil ile düşüncenizi belirtebilirdiniz. .

mahlukat

Discord:

mahlukat#0001

Elmaslar
66
Puanlar
1.245
Yer
Ankara
Minecraft
TR_NoMercy

Bu tarz logoları beğenmiyor olabilirsiniz ama minecraft sunucu sahiplerinin büyük bir çoğunluğu bu tarz logoları kullanıyor. Sizin düşünceniz öyle olabilir ama emek harcanan bir logoya "aşırı kotu ve aşırı klişe duruyor, bedava yaptıran sitesi falanmı var bu logoların" demenizi pek uygun bulmadım daha uygun bir dil ile düşüncenizi belirtebilirdiniz. .
Arkaplan çok yeşil ve garip duruyor logoyla uyumsuz kısacası.

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Zevkler ve renkler tartışılmaz değil mi? herkes ''usta javacı'' olamadığı gibi tasarımcıda olamıyor.
Usta javacımı olmuşum, iyiymiş la nerde yazıyor levelim varmı gorebileceğim bir yer? yeni oğreniyorumda

Şaka maka kendini hiç geliştirmeyen ama herkese çamur atan tayfa element uydurmayı ne zaman bırakacaksınız acaba ;D? Ben bazıların aksine hiçbir yerde java geliştirici olduğumu bile yazmıyorum, sorarak oğreniyor insanlar, yada gerektiğinde soyluyorum, şu tasarımı 40 kez gordüm en az, arkadaki yerle yazı değişiyor sadece, bazen arkadaki yer bile değişmiyor o ayrı mesele lol

Son düzenleme:

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis

Bu logodan onlarca gordüm, çalıntı demek yerine beğenmedim dedim daha ne yapabilirim ;D? Nası bir dil kullanmam gerekiyor acaba eleştiri yapmak için, Çizim yapmalısın

Bak senin o tarz logo kullanıyo dediğin adamda o tarz logo yapmış çalıntı duruyormu sence ?

Free Sitesi var sanırım dememin sebebi daha logo tasarımı yazdığım an yaptığının neredeyse aynısı olan bir logo çıkıyor
1622754658254.png

1622754801129.png

Daha fazla aramakla uğraşmıcam
Ve açık olucam ister beni dinleyin ister dinlemeyin eleştirimi yapar giderim ben kimseyi dinlememek sizin elinizde tabiiki

Ancak yaptığınız logo bir tane yazı fontunun üstüne internetten alınan çizimlerden ibaret, iyi günler

Son düzenleme:

KollariSwain

Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Şaka maka kendini hiç geliştirmeyen ama herkese çamur atan tayfa element uydurmayı ne zaman bırakacaksınız acaba ;D?
Kendimi her yönde geliştiriyorum ve bunun için çabalıyorum konuşma biçimin bile çocukça egonda boğuluyorsun yıllardır hiç değişmedin.

Ancak yaptığınız logo bir tane yazı fontunun üstüne internetten alınan çizimlerden ibaret, iyi günler
Fiyatıda yapılan işle doğru orantılı örnek olarak AsinPW çiziyor ve daha fazla zaman harcıyor haklı olarakta logonun ücreti artıyor gözüne hitap etmeyebilir çok fazla bütçen vardır falan fakat türkiyede yaşıyorsun millet 35tlye 1.16 survival paketi almaya çalışıyor ne bekliyorsun herkesin çizim logo alacağını falan mı? veya farklılık isteyeceğini mi?

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Kendimi her yönde geliştiriyorum ve bunun için çabalıyorum konuşma biçimin bile çocukça egonda boğuluyorsun yıllardır hiç değişmedin.

Lol benim egomla yada egomun olup olmasıyla ne alakası var, hayatımda açıklamama java geliştiricisi bile yazmadım.
Demekki duymuşsun bi yerden bu adam çok iyi diye bunun üzerine çekemeyip konuşuyorsun.
Egolu olmamı istersen egolu olabilirim mesela sizin eleştiriyi kaldıramayan 1-2 ekip daha bulup bizim birimiz sizin hepiniz ediyo diyebilirim ki doğru olur. Ama ben egolu değilim. egolu olamam. benim çalıştığım insanlar benden 3-4 kat daha bilgili daha iyi . Sizin çalıştığınız insanlar sizin gibi çop olduğu için siz ego kasabilirsiniz tabii onda problem yok ;D

Hiçbir zaman kendini geliştiremeyen tayfasınız siz millete çamur atarsınız anca en küçük olumsuz eleştiride kendinize bakmak yerine karşıdakine bakarsınız, karşıdaki sizden tecrübeli ve bilgiliyse çamur atarsınız. karşıdaki bilgisizse ezersiniz.

"Fiyatıda yapılan işle doğru orantılı örnek olarak AsinPW çiziyor ve daha fazla zaman harcıyor haklı olarakta logonun ücreti artıyor gözüne hitap etmeyebilir çok fazla bütçen vardır falan fakat türkiyede yaşıyorsun millet 35tlye survival paketi almaya çalışıyor ne bekliyorsun herkesin çizim logo alacağını falan mı? veya farklılık isteyeceğini mi?"

O zaman neden savunuyorsun bu konuda yine ben haklı olmuş oluyorum. Ben logo iyi değil zibilyon tanesini internette gordüm dedim. Boş boş benim hakkımda çamur atmak yerine biz tavuk doner parasına yapıyoruz bu işi diyebilirdin. Yada haklı olduğumu kabul edip haklısın çizim yapmaya başlıcam kendimi geliştiricem diyebilirdin.

Bak ne diyorum ? "Kendini geliştiremeyen millete çamur atan bu sıradada element uyduran tayfasınız siz"

KollariSwain

Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Lol benim egomla yada egomun olup olmasıyla ne alakası var, hayatımda açıklamama java geliştiricisi bile yazmadım.
Demekki duymuşsun bi yerden bu adam çok iyi diye bunun üzerine çekemeyip konuşuyorsun.
Egolu olmamı istersen egolu olabilirim mesela sizin eleştiriyi kaldıramayan 1-2 ekip daha bulup bizim birimiz sizin hepiniz ediyo diyebilirim ki doğru olur. Ama ben egolu değilim. egolu olamam. benim çalıştığım insanlar benden 3-4 kat daha bilgili daha iyi . Sizin çalıştığınız insanlar sizin gibi çop olduğu için siz ego kasabilirsiniz tabii onda problem yok ;D

Hiçbir zaman kendini geliştiremeyen tayfasınız siz millete çamur atarsınız anca en küçük olumsuz eleştiride kendinize bakmak yerine karşıdakine bakarsınız, karşıdaki sizden tecrübeli ve bilgiliyse çamur atarsınız. karşıdaki bilgisizse ezersiniz.

O zaman neden savunuyorsun bu konuda yine ben haklı olmuş oluyorum. Ben logo iyi değil zibilyon tanesini internette gordüm dedim. Boş boş benim hakkımda çamur atmak yerine biz tavuk doner parasına yapıyoruz bu işi diyebilirdin. Yada haklı olduğumu kabul edip haklısın çizim yapmaya başlıcam kendimi geliştiricem diyebilirdin.

Bak ne diyorum ? "Kendini geliştiremeyen millete çamur atan bu sıradada element uyduran tayfasınız siz"
Yorumlar komik geliyor Polis Bey kendimi geliştiremiyorum, çamur atıyorum, döner parasına eklenti paketi yapıyorum ? eleştiriyi kaldıramayan diyorsun forumda düzgünce eleştiri yapan kaç kişi var lütfen şu yorumları iyi oku tavsiyemdir^^. Ben bu işe para gözüyle bakmıyorum ihtiyaçlarımı karşılıyorum ailemin durumu iyi eğitimimi iyi alıyorum çalıştığım insanlar uzun süredir piyasada ve kendini kanıtlamış kişiler 2-3 kuruş için millete ne şaklabanlık yapıyorum ne de kendimi övüyorum egolu değilim diyorsun yazdıklarınla hala kendini övüyorsun ?

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Yorumlar komik geliyor Polis Bey kendimi geliştiremiyorum, çamur atıyorum, döner parasına eklenti paketi yapıyorum ? eleştiriyi kaldıramayan diyorsun forumda düzgünce eleştiri yapan kaç kişi var lütfen şu yorumları iyi oku tavsiyemdir^^. Ben bu işe para gözüyle bakmıyorum ihtiyaçlarımı karşılıyorum ailemin durumu iyi eğitimimi iyi alıyorum çalıştığım insanlar uzun süredir piyasada ve kendini kanıtlamış kişiler 2-3 kuruş için millete ne şaklabanlık yapıyorum ne de kendimi övüyorum egolu değilim diyorsun yazdıklarınla hala kendini övüyorsun ?
Hala bir yerinden element uydurmaya devam ediyorsun, nerde kendimi ovmüşüm kardeşim okuduğunu anlama yeteneğin yokmu senin ?

Kerem Anıl

Hiç durmadan ağaç yumrukluyor

Discord:

KeremANL#2185

Elmaslar
49
Puanlar
2.170
Minecraft
exya
Güzel olmuş logo başarılar

Artiex

The unique power of fire!

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa
MineRive logo tasarımınıza çok benziyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı