Sol Reklam

Mc.WinterNW.Tk (1.8 - 1.12) | Maskeler - Tarlalar - Savaş Petleri | Zeus Yadigarlarını Hemen Al!

Sunucumuzu Beğendiniz Mi?

• Oy Verenler
    6
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MedetYldrk

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
22
Puanlar
0
2h4ANMSMSXC2JNlUtv9ANg.png

Sunucu IP Adresi: Mc.WinterNW.Com

Discord Sunucumuz: Yakında!

JXNJgbEBQq_YY3zKShQKcg.png

Öncelikle, konuma geldiğiniz için teşekkür ediyorum.
Bu sunucunun açılmasında asıl desteğim sizler oldunuz.

8 Bin kişilik Skype hesabıma gelen tonlarca mesajlar yüzünden

Sunucuyu açmak istedim. Bundan önce açtığım Avatar sunucusunun ilgi görmemesi üzerine hevesim iyice kırıldı. Forumda dolaşan onlarca çocuk

"- Yaw bıktık aynı sunuculardan, hepsi lapisli fekşın yeni sunucu açın Türkiye'yi güzelleştirin" diyen kardeşlerimin çokluğunu ve Avatar sunucusunun eksikliğini görünce ben açmaya karar verdim. Ama gördüm ki bu kadar konuşmaları yalanmış. Ben de bükemediğin bileği öpeceksin diyerek en iyi yaptığım işi yapmaya başladım. OP Factions açmak. Evet diğer yaşı küçük kardeşlerimin yaptığı gibi VIP'lere p1000 verip oyunculara "OP Factions" diyerek sadece p10 vererek yapılan bu haksızlığa karşı ben bir adım atmak istedim. Kendime şu sloganı buldum.

- VIP'te Olup da Oyuncuların Alamayacağı Hiçbir Şey Olmayacak!

Bu demek oluyor ki VIP'te ne varsa siz de onları elde etmenin bir yolunu bulabileceksiniz. Bu kadar uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Gerçi Türk'ler ön söz okumaz orası ayrı ama okuyanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi hemen konumuza geçelim!

Kr_S-B0GToCjiXBYNtQ1rA.png

Aslında biz demekten kastım Ben kimim. Çünkü bu sunucuyu tasarlarken bana kimse yardım etmedi. Buildler olsun pluginler olsun hepsini tek başıma yapmaya çalıştım. Eski sunucularımdan kalan haritalarımı da kullandım tabi ziyan mı olsun :D Neyse adım Medet Yıldırak, 19 yaşındayım İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Minecraft'a 1.5.2'de başladım. Açtığım fazla sunucu yok ama eğer sunucu açarsam bunu emek sarf ederek yaparım.

p_rm4-SESFWADQtWYaNBDw.png

Makinemiz 5 GB RAM ve 6 çekirdekli işlemciye sahiptir.

Batihost sağolsun çok ilgilendiler bizimle.

Sizlere direk teknik bilgileri vereyim en iyisi

CPU: İntel Core İ7-3770 @ 3.40 GHZ 6 Core Processor

RAM: 5 GB DDR3 Ram

HOSTİNG: Batihost İnternet Hizmetleri

Tabi internet hızımız da burada

dD1edzw.png

ADgH4n5dRMaX_LrRrmQ1Tw.png

Amacım biraz olsun oyuncularımı eğlendirebilmek ve onlara keyifli bir oyun deneyimi yaşatabilmektir. He bir de "Kaliteli Sunucu" olarak anılabilmek.

vXSDdzaoRHqsnTHhMvg_Xw.png

LAPİS ÖDÜL SİSTEMİ

4-P_jOdnQPycAMMv27f3bQ.png

Peki lapis reyizimi boşuna kazmadığınızı söylesem?

Para için kazdığımız doğru fakat kazarken de ayrıca değerli eşyalar kazanmaya ne dersiniz?

Lapis kazdığınız zaman belirli bir şansla anahtar parçacığı kazanırsın. Peki ne işe yarar bu anahtar parçacığı?

Lapis'teki köylü takastan anahtara çevirebilirsiniz. Lapis kutusundan çıkabilecek en değerli ödül Lapis Kazması'dır. Lapis kazması asla kırılmayan güçlü bir kazmadır. Oturun sabaha kadar lapis kırın :)
ITOeEXFgSuOE0n4RfCjLfA.png
jJdTMpUCR0aOdL9TfbgQWw.png

QCRLYtL0TdOjNE8LvaAbFw.png

Maskeler

AgkHFXNcR1ukR8bBVxIs4w.png

Hiç küçükken süper kahraman olmayı düşündünüz mü?

Peki maskelerini takip süper kahramanmış gibi taklit yaptınız mı?

Eminim yapmışsınızdır.

Buradaki sistem hayallerinizi biraz da olsa yakın hissettirebiliyor.

Çeşit çeşit kahraman maskeleri sayesinde gücünüze güç katabilirsiniz!

Hepsinin kendine has özellikleri, güçleri vardır

mj5gGce6TU69FWHz5DMV0g.png

Sünger karşılığı alabileceğiniz Maske Planı sayesinde bu maskelere ulaşabilirsiniz.

Maske Listesi
CQQ-cupjRKSW_wNYh0jjNw.png
Bi Flash olamasanız da bu maskeyle çok hızlı olabilirsiniz.

Giyen kişiye Hız ve Zıplama Desteği verir.

442TbjcfRc_8lGQkiUDk7A.png

Wolverine gibi pençeleri çıkaramıyosunuz ama onun güçlerine sahip olabilirsiniz!

Giyen kişiye Yenilenme ve Güç verir!

BtbtdREKSVexEiiVfEkcPA.png

Kaptan Amerika'nın kalkanı olmasa da en azından onun dayanıklılığına sahip olabilirsiniz!

Giyen kişiye Direnç ve Emiş verir.

iAN0-vLnRJOAFVfT5shUFQ.png

Iron Man hayranı olarak en güçlüsünü bu yapmasam olmazdı :D

Bu maskeyle Demir Adamın zırhının özelliklerini alabilirsiniz. Fakat uçmak yok :(

Giyen kişiye tonla özellik verir. (En pahalı maske)

Tarım Odaklı Sistem

97-rqya8Ro_CErLet20GwQ.png

Evet oyuncularımıza lapisi verdik fakat ondan daha cazip bir şey verdik.

Tarım Sistemi!

Şöyle açıklayayım.

Lapis kazdığınızda 128 tanesini 10K'ya satarken, 64 adet kaktüs tam olarak 10M! Evet yanlış duymadınız tam olarak 10M!

Lapis kazmaktan daha eğlenceli ve karlı olan bu sistemi oyuncularımız çok seviyor. Fakat otomatik sistem yapmak isterseniz huni başına 1M'i gözden çıkarmak zorundasınız :) Üstelik tarla için özel arsalarımız da var! /warp Tarla
_p6pne90TSKXml5WKYjsdg.png
jams adlı oyuncunun arsasında yaptığı ufak bir otomatik kaktüs farmı.

Mantığı çok basit. Kaktüs büyüdüğü zaman yanındaki çite çarpıp düşüyor ve su da düşen kaktüsleri hunilere yönlendiriyor. Huniden sandığa düşen kaktüs orada birikiyor. Akıllıca bir sistem.

Patron Sistemi (YAKINDA)

NMme7046QdqaBJBuIaEgXg.png

Oyuncularla ws atmaktan sıkıldınız mı? Karşınıza güçlü düşmanlar gelmiyor mu? Bir de bizimkini deneyin! Bu lanet olası herifler çok sağlam! Tek başınıza kesmenizin imkanı yok! Öldükleri zamanki itemlerini almak için kapışacaksınız!
yXS7jPtXQLq0yl2u3sG1-Q.png
Şu anda tasarladığım ve hala üzerinde çalıştığım etkinlik patronu olan Haydar'ı sizlere sunuyorum. Kendisi dev bir zırhlı zombi ve kesen veya yardım eden herkese itemler verecek! Pek yakında sizlerle!

Edit Sistemi

hGKuAwcnTGaUx2btIyDhSw.png

OP Factions sunucularının olmazsa olmazı olan edit eşyalar sayesinde normalden çok çok çok çok çok çok çok çok güçlü olabileceksiniz. Çeşitli zırh ve kılıç geliştirmeleriyle birlikte gücün sınırını zorlayın!

xJf6zcVlQrOib8dspWQOlg.png

dnkcOHUsQbuW-Twp_nkVSw.png

Kasa Sistemi

yLSiZxCjRUeYoAHA95dgTQ.png

Neredeyse her sunucuda bulunuyor neden bizde eksik olsun?

İçinden çeşit çeşit ödüller çıkabilen çeşit çeşit kasalarımız sayesinde etkinliklerden kazandığınız anahtarlarınızı kullanabilirsiniz!
A-SKXODrTU29Eku8EjgrDA.png

Evet aslında sistemleri tanıtmaya devam etmek isterdim fakat sistemler her gün değiştiği için hepsini eklersem bir daha yenilemek zorunda kalacağım. En iyisi sunucuya gelip kendiniz görün :)

Fl1qY6WCQCWxjb7-ZHRMuw.png

QIgLChkbQL662hSM9aI6cQ.png

9m6uicZ8QJGSN4_CYyEoVw.png

w5FWogAmTTy8LG_sEbkmgA.png

m8m76rxWQjiQzt_uUO7u1A.png

PAGgOsQdQzOtziffwHFMgQ.png

MWWz6QJbTwKRq2-cUW_f1A.png

T2zRyGOITOaG-D43SiZFUg.png

ia80mgZJR2yyqCT09KBHOQ.png

p3BtKrRjTveK84j-xAGWvw.png

P-4BO3tUTtSVjEXGKutq0w.png

E2pm8G8iTHqrndzWMqcGZA.png

1xJ_q_xCTVa1eBDZMWFFHA.png

uGBE7qo4T82D_2btGMxzHA.png

MedetYldrk (Kurucu, Admin, Moderatör, Builder, Rehber, DenemeRehber, Reklamcı, Skripter, Pluginer, Oyuncu, Grafiker, Coder)

Her şey benim :D

İletişim için Skype: Live:MedetYldrk_1

Konum buraya kadardı. Hepinizi sunucuma bekliyorum. Konu ve sunucu hakkındaki yorumlarınızı lütfen esirgemeyin. Forum konusu kötü olabilir ama emek verdim. O yüzden nitelikli yorum yapabilirseniz sevinir. Konu zamanla güncellenecektir. Eksikler - Fazlalıkları bana özelden söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
Atomy Reis Medetyldrk Reis varsa Sunucunun fotoğraflarına özelliklerine bakmadan güzel olduğunu söyleyebilirim.

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0

Eiji

Nochizawa
Elmaslar
15
Puanlar
0
Yer
Ordinal Scale
Şuanda Whitelist de çıkınca girip biraz oynayacağım.
Özlemişim Avatar oynamayı :)

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Bot saldırılarına karşı AntiBot varya birdaha giriş yapın yazan şu plugini öneririm
Valla ne yapsak boş. Ahlaksızlar sürekli atıyor[DOUBLEPOST=1500117769,1500053332][/DOUBLEPOST]Güncelleme! Yetenek dengelemeleri yapıldı. Yeni /warp antrenman yapıldı. Yeni spawn yapıldı. Yeni yetenekler eklendi. Köylü takas ve yemekçi eklendi. Hepinizi bekliyoruz!

Mc.WinterNW.Com

Hashirama

1st Hokage
Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Adana
Haritalar Harika. Umarım Hak Ettiğiniz Değeri Görürsünüz. Mutlaka Deneyeceğim Sunucunuzu :)

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Haritalar Harika. Umarım Hak Ettiğiniz Değeri Görürsünüz. Mutlaka Deneyeceğim Sunucunuzu :)
Teşekkürler. Konuyu güncellemeyi düşünüyorum[DOUBLEPOST=1500195169,1500118320][/DOUBLEPOST]Sunucu güncellenmiştir. Yeni spawn ve yeni element seçimi eklenmiştir. Yeteneklerinizi size Aang Ustanız öğretecek :) /warp Öğretmen[DOUBLEPOST=1500383401][/DOUBLEPOST]SUNUCUMUZ GÜNCELDİR! ARTIK SADECE 1.11.2 İLE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ!

MC.WinterNW.COM

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
Bu arada ateş mi sumu... hangisi daha iyi

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Para olsaydı verirdim şimdiye :/[DOUBLEPOST=1500459387,1500459290][/DOUBLEPOST]Kabile sistemimiz ve yetenek hayvanları eklenmiştir. Daha keyifli bir oyun sizleri bekliyor!

MC.WinterNW.COM
[DOUBLEPOST=1500554081][/DOUBLEPOST]Günceldir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı