• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Reklam | Mc.TurkGamerZ.Com | SADECE Emekcilere Özel | Sıkmayan SkyBlok | LAGSIZ | Bundan 4 Sene Önceki SkyBlock'u Özlediniz mi? |

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
340
Puanlar
1.890
Steam
xCruwzyYT
Discord
xCruwzy#7568
Minecraft
xCruwzyYT
Sistemler hoş ama gelişebilir. Onun dışında haritalar hoşuma gitti. Başarıalr dilerim.

erckoer

Koydum Çalışma Masasını
Steve
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
1.920
Konu tasarımı güzel olmuş sunucu güzele benziyor başarılar

RisardHacker

Coder - Pluginer - Sunucu Sahibi - Kiralık İnsan
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
162
Puanlar
2.190
Discord
RisardHacker/Eren#7441
Minecraft
RisardHacker
Bugünde beni güldürdüğün için teşekkür ederim ahahaahah
Doğruları söylemek insaları güldürüyor demek ki o zaman ben de bi' şeyler demek istiyorum. Klasiklik üzerine muhteşem bir iş başarıyorsun oto eventler ve çekilişler ha birde kömür cevherleri tanrım bu sistemleri 10 dakika da yaparım. 3 yıllık tecrübenizin olduğunu gerçekten düşünmüyorum hatalıysam da bu 3 yıl içerisinde hiç bir gelişme gösterememişsiniz. Başarılar dilerim.

AnEnemy

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Puanlar
40
Minecraft
AnEnemyHas
Konu tasarımı geliştirilmeli yapılar güzel olmuş elinize sağlık.

efenikTR19

Kızılsakal Kızıltaş?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
239
Puanlar
740
Minecraft
efenik
Aha bu tasarımıda buldular artık bu tasarımıda her yerde göreceğiz

Yukarı